Jak relaxujete bez možnosti hlídání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka372
Kecalka 188 příspěvků 16.08.19 09:45
Jak relaxujete bez možnosti hlídání?

Ahoj, zajímalo by mě, jak relaxujete, když nemáte hlídání? U nás babičky fungují tak, že pošušňat a zas hezky vrátit. Synovi jsou 4 roky, ke všemu mě potřebuje, na vše se ptá, vše mi ukazuje. Což je úplně normální, ale já si prostě nemám kdy odpočinout. Moc jsem si přála druhý dítě, ale nevím, jestli bych to zvládla. Večer bývám hrozně unavená a chodím spát se synem nebo chvíli po něm, takže ani večer si nežiju. Manžel je na tom jako já. Pracuje a práce na baráku, takže v tomhle mi moc nepomůže.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lenca27
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 16.08.19 09:47

A ctyrlety se sam nezabavi? Dcera si normane sama hrala.

stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 16.08.19 09:49

@Katka372 tablet, televize

Kriss Tina
Extra třída :D 12170 příspěvků 16.08.19 09:49

Mám 4 leteho a miminko, relaxuju dost, starší mě k ničemu nepotřebuje, od malička ho vedu k samostatnosti. A s miminkem se relaxujte jedna radost, stačí si lehnout vedle něj, to je nejspokojenejsi a já si přitom můžu pustit film, přečíst knížku nebo si pospat. Navíc teda starší chodí do školky, to už je půl dne klidu zaručeno určitě :nevim:

divine woman
Extra třída :D 12722 příspěvků 16.08.19 09:53

@Katka372 A ty nechodíš do práce?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 16.08.19 09:54

Samostatnost, není jediný důvod, proč by si 4 leté dítě nemohlo hrát sama a to klidně dost dlouho. :nevim:
Jinak si můžeš zaplatit hlídání.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.08.19 09:55

Mam tři a těším se až začne škola protože to budu doma jen s dvouletou. :lol: hlídání nemáme žádné musíme si s mužem vystačit sami. Jako největší relax považuji návštěvu lékaře kde si muzu v klidu posedět v čekárně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 16.08.19 10:02

@Katka372 vem si dovolenou a dej dítě do školky

martina1988
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 16.08.19 10:06

Já mám svůj rituál na každý večer a to vanu. Dám spát děti, uklidím ať máme na ráno čisto a jdu do vany. Zapálím si svíčku a ležím ve vaně.

Božislava
Závislačka 3312 příspěvků 16.08.19 10:12

Skuz si sehnat chůvu. :mavam:

Katka372
Kecalka 188 příspěvků 16.08.19 10:15

Chodím do práce, ale tam mám zapojený mozek celý den. Syn právě moc samostatný není, pořád má potřebu mi něco ukazovat, i když si hraje, je hodně mazlivej a zavislej na mě.

Annabela11
Závislačka 4472 příspěvků 16.08.19 10:19

@Katka372 Dcera nas taky nenecha, potřebuje též neustalou pozornost. Odpocivam kdyz dcera usne behem dne to prostě nejde…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 10:19

Kdo tu popisuje samostatnost, ráda si vyslechni, jak se to učí. Menší nehraje sám ani jako pětiletý. Neustále potřebuje s někým mluvit, spolupracovat, ukazovat. Je to únavné. Starší si sám hraje od necelých 2 let. Mladší ne. Ten si mě neustále hlídá, takže i od televize chodí co 2-3 minuty, aby mi dal pusu, pomazlil, něco řekl. Ale mladší u ničeho nevydrží, neumí se pro nic nadchnout. Nevydrží ani v klidu jíst. I na WC chodí na etapy, protože tak dlouho se nevydrží soustředit. Teď to je lepší, ale ještě před rokem chodil i na 5×.
Nemám od něj klid ani v noci, protože spí se mnou. Pokud jsou doma oba, tak si vyhrají spolu. Takže to je relax aspoň chvíli - tak 30 minut, než se servou a musím je od sebe separovat.
Aktuálně se těším do práce, že bude syn ve školce a já budu mít chvíli relax.
Se starším si i odpočinu. Ten si čte nebo staví z Lega.
Hodně odpočívám tak, že jedeme třeba na kolo nebo na hřiště. Když jede na kole, tak nemůže mluvit. Máme tu možnost, že může jezdit sám a já jen dohlizim, což je super relax.
Když jsme doma, tak připravím nějakou hru, kdy si můžu třeba aspoň číst. Třeba hledá podle mapy.
Oba pomáhají tátovi na baráku. Třeba něco měří. To je taky super.

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 16.08.19 10:24

Vím, že to není úplně super, ale když už padám na pusinu, pohádka to jistí :oops: Jinak jak je na tom syn s ostatními dětmi? Hraje si s nimi? Venku na hřišti, když blbne dítě s jinými, tak můžeš taky trochu vypnout, zatelefonovat mámě, kámošce, pokecat se sousedkou,… Nebo co třeba jízda na kole se sedačkou? Jakože relax pohybem? Jinak kdysi jako mladinká jsem slyšela pojem „sexuální volno“ :lol: V té době jsem trochu nechápala… Ale teď? :lol: Vzít si s chlapem dovolenou, odvézt děti do školky a jen se válet v posteli, případně zajít do vířivky, na masáž někde poblíž… Aaach :lol:

Gita17
Kecalka 195 příspěvků 16.08.19 10:28
@divine woman píše:
@Katka372 A ty nechodíš do práce?
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama