Jak řešit, když zdravotnictví nefunguje?

Anonymní
10.5.21 13:06

Jak řešit, když zdravotnictví nefunguje?

Zdravím a omlouvám se, že vyrušuji, ale už nevím, kam se obrátit. Na začátek musím říct, že vím, že je to pro někoho banalita, ale já už jsem fakt zoufalá. Jsem 33tt a dneska je to desátý den, kdy jsem nebyla na velké. Myslím, že už jsem vyzkoušela fakt všechno a nezabírá vůbec nic. Šaratice, švestky, jablka, vláknina, cvičení, káva, projímadlo a furt nic. Na glycerinové čípky mám alergii, takže ty nesmím. Včera mě už dokonce manžel vezl do nemocnice, protože jsem měla strašné bolesti břicha, ale tam mi velice ochotně řekli, že jsem hysterka, že mají důležitější případy(což samozřejmě chápu v dnešní situaci, ale jako já fakt nejsem žádná křehotinka co fňuká, ale fakt se to nedalo vydržet) a řekli mi, že jediné co pro mě můžou udělat je projímadlo (což mi dali a doteď nic) a nebo výplach střeva, ale to se dělá až od 13.dne zácpy. Takže už nevím, co mám dělat. Je mi hrozně, nemůžu ani sedět ani ležet, břicha se nemůžu ani dotknout. Ráno už mi bylo tak zle, že jsem i zvracela, to se mi teda trochu ulevilo, ale jen na chvíli.
Máte někdo stejnou zkušenost nebo ještě nějaký tip? Jako já takhle prostě ještě tři dny nevydržím.
Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6640
10.5.21 13:07

Kup si v lékárně klystýr a udělej si ho doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64307
10.5.21 13:08

Kup si v lékárně klystyr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9082
10.5.21 13:09

Kup si v lékárně klystyr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23989
10.5.21 13:14
@Anonymní píše:
Zdravím a omlouvám se, že vyrušuji, ale už nevím, kam se obrátit. Na začátek musím říct, že vím, že je to pro někoho banalita, ale já už jsem fakt zoufalá. Jsem 33tt a dneska je to desátý den, kdy jsem nebyla na velké. Myslím, že už jsem vyzkoušela fakt všechno a nezabírá vůbec nic. Šaratice, švestky, jablka, vláknina, cvičení, káva, projímadlo a furt nic. Na glycerinové čípky mám alergii, takže ty nesmím. Včera mě už dokonce manžel vezl do nemocnice, protože jsem měla strašné bolesti břicha, ale tam mi velice ochotně řekli, že jsem hysterka, že mají důležitější případy(což samozřejmě chápu v dnešní situaci, ale jako já fakt nejsem žádná křehotinka co fňuká, ale fakt se to nedalo vydržet) a řekli mi, že jediné co pro mě můžou udělat je projímadlo (což mi dali a doteď nic) a nebo výplach střeva, ale to se dělá až od 13.dne zácpy. Takže už nevím, co mám dělat. Je mi hrozně, nemůžu ani sedět ani ležet, břicha se nemůžu ani dotknout. Ráno už mi bylo tak zle, že jsem i zvracela, to se mi teda trochu ulevilo, ale jen na chvíli.
Máte někdo stejnou zkušenost nebo ještě nějaký tip? Jako já takhle prostě ještě tři dny nevydržím.
Děkuji moc

Jako že zdravotnictví nefunguje, protože ty se nemůžeš vys…? To myslíš vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
10.5.21 13:16

Dělali ti v te nemocnici ultrazvuk, nebo alepoń to břicho prohmatali? Měřila sis teplotu, je v normě?

Jestli jo a nemáš tam nikde žádnou obstrukci, tak klystýr.

Pokud ne a klystýr nezabere, volej někomu, kdo se ti na to tím ultrazvukem mrkne a zkontroluje to (oštetřující gynekolog?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24472
10.5.21 13:20
@Ou píše:
Dělali ti v te nemocnici ultrazvuk, nebo alepoń to břicho prohmatali? Měřila sis teplotu, je v normě?

Jestli jo a nemáš tam nikde žádnou obstrukci, tak klystýr.

Pokud ne a klystýr nezabere, volej někomu, kdo se ti na to tím ultrazvukem mrkne a zkontroluje to (oštetřující gynekolog?)

Proboha proc UZ, strave se na UZ nevysetrujou… Kdyz uz tak rtg a na ten ji nikdo tehotnou nepozene. Takze rada udelat si klystyr doma je tak nejak rozumnejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
10.5.21 13:45

To se docela divím, že si lajsnou tě takhle odbýt, když to střevo můžeš mít klidně ucpané. Klystýr bych zkusila, pokud zafunguje, mělo by to vyloučit, že je špatně něco někde výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
10.5.21 14:01

Horečku nemáš…? Napadlo by mě zauzlované střevo apod.

Jinak jistý průjem je třeba ze Zaječické. Jestli to nezabere, tak bych fakt panikařila, že je někde vážnější problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21647
10.5.21 14:05

Duphalac

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
10.5.21 14:06

Mě gynekolog při zácpě doporučil v těhotenství Lactulosu nebo Duphalac, ale nevím, zda to při tak dlouhotrvající zácpě pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
10.5.21 14:24

Zkus tu laktulosu nebo klystýr z lékárny.

Já čekala, o čem to bude, že nefunguje zdravotnictví, a ono tohle :lol:

No ale nějak tě vyšetřili, ne? Museli snad vyloučit náhlou příhodu, to by si snad nelajzli tě poslat domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7933
10.5.21 17:29

Pokud jsi i zvracela, zřejmě bych uvažovala i o problému s průchodností střev. I dítě může na střeva tlačit, ale pokud nic nezabírá, ani klystýr, tak bych kontaktovala opět lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
10.5.21 18:11

Já bych se bála, aby to nebyla nějaká zneprůchodněná střeva. Jela bych do jiné nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
10.5.21 18:23

Co si zavolat na gastroenterologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu