Jak řešit nadávky přes FB messenger ?

Anonymní
30.5.21 15:53

Jak řešit nadávky přes FB messenger ?

Neví někdo jak hlásit šikanu a nadávání ve zprávách FB messengeru?

Prosím nějaký člověk mě ve zprávách nadává jako kdo, mdko atd. Dotyčného osobně neznám, ale vím proč to dělá. Napsala jsem něco slušně v diskuzi na FB - slečna něco prodávala a já napsala, že se jedná o fejk nikoliv originál výrobek. Napsala jsem to veřejně do komentáře slušně a s argumenty. Slečna začala okolo sebe kopat a nadávat. Komentáře jsem nahlásila a FB kontrola ty komentáře smazala. Následně jsem si já slečnu blokovala aby nedělala zle. Nicméně píše mě asi její přítel do zpráv nadávky. Zatím jsem nepotvrdila přečtení a vím, že si ho taky mohu blokovat, ale nechci z principu. Když ale na komentář kliknu kde je sprosté slovo, tak většinou mě to nabídne možnost " nahlásit ke kontrole fb" jenže v messenegeru to nefunguje :( Neví někdo jak na to? Jde mě o princip, že prostě kdyby to bylo v komentářích a ten člověk napsal několik sprostých či šikanujících komentářů, tak by mu facebook dal ban třeba na týden a takhle nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9813
30.5.21 15:57

Tak ho zablokuj. Chat si okopíruj, pokud by tě dál obtěžoval z jiného profilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 16:03
@topazio píše:
Tak ho zablokuj. Chat si okopíruj, pokud by tě dál obtěžoval z jiného profilu.

četl jsi to, že ho blokovat nechci? Proč tady lidi odpovídají na něco na co se člověk neptá :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
9010
30.5.21 16:07
@Anonymní píše: četl jsi to, že ho blokovat nechci? Proč tady lidi odpovídají na něco na co se člověk neptá :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Já mám ještě lepší nápad. Smaž si celej FB a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
30.5.21 16:08

Jo takže tobě nejde o to, aby tě přestal obtěžoval, ale chceš mu zatopit? Fb nemá přístup k osobním zprávám uživatelů, a fakt je nemůže cenzurovat. Můžeš si ty zprávičky uložit a pak toho clápka nahlásit na policajtech za stalking nebo vyhrožování nebo kýho šlaka co dělá, ale přes fb se mu fakt nepomstíš. Takže nevyžádaná rada - blokni si ho a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
30.5.21 16:17
@Anonymní píše: četl jsi to, že ho blokovat nechci? Proč tady lidi odpovídají na něco na co se člověk neptá :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Si raději smaž celý fb, to bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8441
30.5.21 16:32

Smaž to a nečti to. Ono ho to nebude bavit psát do prázdna když to nikdo nečte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
30.5.21 20:06
@Pruhovaný_mýval píše:
Jo takže tobě nejde o to, aby tě přestal obtěžoval, ale chceš mu zatopit? Fb nemá přístup k osobním zprávám uživatelů, a fakt je nemůže cenzurovat. Můžeš si ty zprávičky uložit a pak toho clápka nahlásit na policajtech za stalking nebo vyhrožování nebo kýho šlaka co dělá, ale přes fb se mu fakt nepomstíš. Takže nevyžádaná rada - blokni si ho a máš klid.

Ona ho bloknout nechce. :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
30.5.21 20:07

Ban na týden ho opravdu nevyléčí :lol: :lol: :lol: Prostě ho ignoruj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
30.5.21 23:27

Když si dáš v konverzaci vpravo nahoře to ičko, tak v menu,, co se ti otevře je dole něco jako report ozvat, mám to v AJ jako something's wrong. Jinak nerozumím co je to za princip zablokovat si tu prodávající, ale ne jejího přítele. Zazalohovala bych si konverzaci a dala blok. Když by mě někdo urazel v reálu, taky bych s ním dal neudrzovala kontakt a ne že se ho budu snažit vychovávat. Někteří lidé ani nemají kapacitu domyslet, že někoho urážet není řešení, tak na co se jimi zabývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat