Jak řešit nechtěné těhotenství v počátku

174
2.6.21 08:32

Jak řešit nechtěné těhotenství v počátku

Zdravím, doufám, že tu někoho někoho nepohorším a poradíte. Mám dvě děti, rok a půl a 4. Brala jsem HA ale ze zdravotních důvodů jsem v květnu vysadila a chtěla volat dr na tělísko. Hlídali jsme se ale 31.5. měla MS dorazit ale ta nikde. Dnes jsem si udělala test vo jsem měla schovaný a já nevím jestli se tak bojím aby jsem nebyla těhotná ze tam něco vidím 🤷‍♀️ :zed: každopádně třetí miminnechceme aalespoň ne teď. Koupila jsem si dnes další test tak udělám. Má otázka ale zní, když bych byla těhotná, určitě budu zkraje tzn.max 3.tyden. Je něconnež bych volala dr jak si přivodit MS? Nezlobte se a děkuji za rady. P. S přikládám test z rána ten starý, mrkněte jestli něco vidíte prosím. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
2.6.21 08:35

Já na tom testu teda vidím prd, ale ne sama si potrat nevyvoláš. Jestli ti čárka zesílí, tak jdi k Dr a dostaneš potratovou pilulku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17106
2.6.21 08:36

@Soňullle přivodit ms? A jinak si psychicky zdráva? Řekla bych že fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17106
2.6.21 08:36
@Soňullle píše:
Zdravím, doufám, že tu někoho někoho nepohorším a poradíte. Mám dvě děti, rok a půl a 4. Brala jsem HA ale ze zdravotních důvodů jsem v květnu vysadila a chtěla volat dr na tělísko. Hlídali jsme se ale 31.5. měla MS dorazit ale ta nikde. Dnes jsem si udělala test vo jsem měla schovaný a já nevím jestli se tak bojím aby jsem nebyla těhotná ze tam něco vidím 🤷‍♀️ :zed: každopádně třetí miminnechceme aalespoň ne teď. Koupila jsem si dnes další test tak udělám. Má otázka ale zní, když bych byla těhotná, určitě budu zkraje tzn.max 3.tyden. Je něconnež bych volala dr jak si přivodit MS? Nezlobte se a děkuji za rady. P. S přikládám test z rána ten starý, mrkněte jestli něco vidíte prosím. Děkuji

Jo pro jistotu cituji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
2.6.21 08:41

Ja teda na testu nic nevidím. Příjdou mi fotky trochu rozmazané. A já bych se teda objednala na krev abych to měla 100% potvrzené když už.
Jinak asi bych to prodiskutovala s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
2.6.21 08:44

Nevidim tam vůbec nic, každopádně pokud bys byla těhotná a vše se uchytilo v pořádku tak ti k potratu nepomůže ani flaška vína a vařicí vana, co se má udržet se udrží… takže bych to řešila s doktorkou a to čim dřív tim líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
2.6.21 08:44
@Soňullle píše:
Zdravím, doufám, že tu někoho někoho nepohorším a poradíte. Mám dvě děti, rok a půl a 4. Brala jsem HA ale ze zdravotních důvodů jsem v květnu vysadila a chtěla volat dr na tělísko. Hlídali jsme se ale 31.5. měla MS dorazit ale ta nikde. Dnes jsem si udělala test vo jsem měla schovaný a já nevím jestli se tak bojím aby jsem nebyla těhotná ze tam něco vidím 🤷‍♀️ :zed: každopádně třetí miminnechceme aalespoň ne teď. Koupila jsem si dnes další test tak udělám. Má otázka ale zní, když bych byla těhotná, určitě budu zkraje tzn.max 3.tyden. Je něconnež bych volala dr jak si přivodit MS? Nezlobte se a děkuji za rady. P. S přikládám test z rána ten starý, mrkněte jestli něco vidíte prosím. Děkuji

Buď v klidu, nic tam není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9896
2.6.21 08:46

Negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983
2.6.21 08:48

Jestli jsi teď minulý měsíc vysadila HA, je úplně normální, že ti ta první „opravdová“ MS nedorazí jak hodinky. :nevim:
Na testu nic není vidět, podle mě prostě jen potrvá, než se ti srovná cyklus… ale k doktorovi pro potvrzení, že těhotná opravdu nejsi, určitě zajdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20657
2.6.21 08:51

Jsi dospělá, svéprávná máš děti a ptáš se jak si přivodit ms??? prosím tě jdi na gyndu a hlavně nic nevymýšlej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
2.6.21 08:52

Holky moc Vám děkuji. Uklidnili jste mě. Prostě jsem tak vystrašená že vidím všude vše 😅 ještě při posledním sexu manžel řekl že to bylo tak tak 🤦‍♀️ tak to víte, hned vše dává hlavu a patu a vše zapadá. Nechci pravé panikařit a hned volat dr at nejsem za blbce zas ale kdy něco chci to chytit zpočátku. Budu mu ale volat skrz tělísko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
2.6.21 08:54

Když nechcete dítě tak pouzivejte pořádnou ochranu, což přerušovaný styk není. Na testu nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
2.6.21 08:55

@ka2ka samozřejmě nemyslela Jsem nějak drasticky, myslela jsem jestli třeba není ja nevím v lékárně nějaký třeba čaj pro podporu nebo tak. Ale v pohodě nic z toho nebude. Zbytečně jsem stresovala. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
2.6.21 08:56

@JancaS84 díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22676
2.6.21 08:59

@Soňullle test je sněhobílý, tudíž negativní - jestli chceš mít jistotu, běž si nechat nabrat krev do odběrové laboratoře - a budeš mít jasno,
kdyby to těhotenství bylo, bez gyndařky to nevyřešíš, a ona ti hlavu neutrhne, je tvé právo dítě nechtít, navíc když už dvě děti máš, lékaři jsou na tento případ zvyklí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat