Jak řešit to, že nemám zubaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:11
Jak resit to,ze nemam zubare?

Ahoj holky, poradite jak to resit? Nejsem z tech co zanedbavaji navstevy zubaru..Ale muj zubar musel ukoncit svou cinnost, jelikoz se zjistilo ze nema nejakou licenci. K nemu jsem sla od sve zubarky, krtera sla do duchodu. A od te doby nemohu sehnat zadneho zubare, vsude maji plno :zed:. A to jsem obvolala vsechny okolni mesta. No a klasika, jsem tehotna a mam zanet ve 2 zubech, byla jsem na pohotovosti, kde mi zuby vycistil a vytrhal nervy, dal mi tam docasnoum vlozku a ze si mam najit zubare aby mi to dodelal :zed:.Kontaktovala jsem i svou pojistovnu aby mi poradili, jediny co mi poradili, bylo to ze mi poslali seznam zubaru pro Pardubicky kraj a to ze me musi vzit jaky koliv zubar, co ma s pojistovnou smlouvu i bez registrace..To je jejich teorie ale praxe je jina. To neni ani mozny ze maji vsude plno.

Reakce:

Adela.92
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 02.11.18 10:17

@Valkýra88 Ahoj, jelikož jsi zmínila pardubický kraj, doporučila bych v Pardubicích Dr. Koblasu na Dubině, myslím, že nové pacienty stále bere a já jsem s ním spokojená :)

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:20
@Adela.92 píše:
@Valkýra88 Ahoj, jelikož jsi zmínila pardubický kraj, doporučila bych v Pardubicích Dr. Koblasu na Dubině, myslím, že nové pacienty stále bere a já jsem s ním spokojená :)

Dekuji za tip, hned zkousim volat :palec: :mavam:

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:30
@Adela.92 píše:
@Valkýra88 Ahoj, jelikož jsi zmínila pardubický kraj, doporučila bych v Pardubicích Dr. Koblasu na Dubině, myslím, že nové pacienty stále bere a já jsem s ním spokojená :)

Moc dekuju, v pondeli me vezme.Ja fakt obvolala Prelouc, Chrudim, Chvaletice, Bohdanec,Rybitvi a nejake i v Pardubicich a nic. Tak jeste jednou dekuju :mavam:

Adela.92
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 02.11.18 10:32

@Valkýra88 Není zač :) my jsme k němu přešly celá rodina a všichni jsou spokojení :) Je to takovej sympaťák, že tě i strach ze zubařů přejde :)

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:36
@Adela.92 píše:
@Valkýra88 Není zač :) my jsme k němu přešly celá rodina a všichni jsou spokojení :) Je to takovej sympaťák, že tě i strach ze zubařů přejde :)

A cenove? Ja jen abych se pripravila na nejaky palky :P . Nevis nahodou kolik se u nej plati za cisteni kanalku (korenu) ?Nebo jak se to jmenuje :D

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 02.11.18 10:36

Vidělas film Trosečník? Pokud ano, řešení jistě znáš. 8)

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:37
@Emimin7 píše:
Vidělas film Trosečník? Pokud ano, řešení jistě znáš. 8)

Tak takovej sadour nejsem :P

Adela.92
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 02.11.18 10:42

@Valkýra88 Ty jo, na čištění byl myslím manžel a nic neplatil, ale úplně jistá si nejsem. To se kdyžtak radši optej, každopádně ti vždy cenu řeknou, ještě než začne něco dělat. Jinak jediné co jsem platila, byly bílé výplně (vždy ti dá na výběr). Jinak vždy vše poctivě zkontroluje, dělá rentgeny atd. A hned vedle něj je i dentální hygienistka, takže je to tam pěkně po kupě, pokud bys chtěla využívat i toto :) A jde tam platit i kartou :)

Valkýra88
Stálice 75 příspěvků 02.11.18 10:47
@Adela.92 píše:
@Valkýra88 Ty jo, na čištění byl myslím manžel a nic neplatil, ale úplně jistá si nejsem. To se kdyžtak radši optej, každopádně ti vždy cenu řeknou, ještě než začne něco dělat. Jinak jediné co jsem platila, byly bílé výplně (vždy ti dá na výběr). Jinak vždy vše poctivě zkontroluje, dělá rentgeny atd. A hned vedle něj je i dentální hygienistka, takže je to tam pěkně po kupě, pokud bys chtěla využívat i toto :) A jde tam platit i kartou :)

Tak to je fajn. Dikuju a preju pekny den :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >