Jak řešíte sex ve studené ložnici?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 09:01

Jak řešíte sex ve studené ložnici?

Ahoj, v ložnici skoro netopíme, protože kvůli suchému vzduchu z radiátorů se nám špatně spí. Když se ale ochladí, tak to začíná odnášet náš sexuální život. V ložnici je tak chladno, že je nemyslitelné mít sex jinak, než že oba zůstáváme celou dobu pod dekou. To je ale třeba při orálu někdy dost artistický výkon, deky pořád sklouzávají atd. Nakonec to dopadá tak, že sexu je v zimě mnohem míň. Sex mimo ložnici nám moc nejde, děti atd.

Tak mě napadlo se zeptat, jestli jsme jediní, kdo s tím bojuje? Jak to řešíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12799
24.11.19 09:02

Co si pořídít zvlhčovač na ten suchý vzduch a můžete topit a vesele sexovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10862
24.11.19 09:12

Nezahreje vas vzajemne teplo? Nebo co takhle si udelat par kolecek kolem postele, to by vas mohlo rozehrat.
Ja bych zatopila, za takovou obet by mi to nestalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
24.11.19 09:13

Kvalitnější čističky vzduchu mají zabudované zvlhčovače vzduchu, jinak na topení existují odpařovače nebo prostě vezmu velký vlhký ručník a dám ho na topení.. ;)
Možnosti jsou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41794
@Anonymní píše:
Ahoj, v ložnici skoro netopíme, protože kvůli suchému vzduchu z radiátorů se nám špatně spí. Když se ale ochladí, tak to začíná odnášet náš sexuální život. V ložnici je tak chladno, že je nemyslitelné mít sex jinak, než že oba zůstáváme celou dobu pod dekou. To je ale třeba při orálu někdy dost artistický výkon, deky pořád sklouzávají atd. Nakonec to dopadá tak, že sexu je v zimě mnohem míň. Sex mimo ložnici nám moc nejde, děti atd.Tak mě napadlo se zeptat, jestli jsme jediní, kdo s tím bojuje? Jak to řešíte vy?

A co zatopit na provozní teplotu, zasexovat, vypnout topení a vyvětrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394

Zatopit a pak vyvětrat? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
24.11.19 09:15

U nás to řešíme tak že buď dáme na topení na noc mokré ručníky, prodávaji se i spešl odparovace ktere se na topeni zavěsí. Nebo stary hrnec s vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
24.11.19 09:25

Topime úplně normálně a před spaním otevřu na hodinu okno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
24.11.19 09:25

Půl hodiny před tím než jdeme do postele zatopim a potom to vypnu. Když je před spaním i tak moc horko, na pět minut vyvětrám. V čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
24.11.19 09:33

Aneb jak vyrobit problém, kde reálně žádný není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3790
24.11.19 09:41

Tak si zaveďte zimní jízdní řád. V topné sezóně se bude sexovat jen ve středu a v sobotu. To se v ložnici přitopí a pak vyluftuje. To jsou problémy takhle při neděli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
24.11.19 09:53
@Anonymní píše:
Ahoj, v ložnici skoro netopíme, protože kvůli suchému vzduchu z radiátorů se nám špatně spí. Když se ale ochladí, tak to začíná odnášet náš sexuální život. V ložnici je tak chladno, že je nemyslitelné mít sex jinak, než že oba zůstáváme celou dobu pod dekou. To je ale třeba při orálu někdy dost artistický výkon, deky pořád sklouzávají atd. Nakonec to dopadá tak, že sexu je v zimě mnohem míň. Sex mimo ložnici nám moc nejde, děti atd.Tak mě napadlo se zeptat, jestli jsme jediní, kdo s tím bojuje? Jak to řešíte vy?

To je for, ne? Při sexu teda na zimu fakt nemyslíme, nějak na to při ty vášní není prostor. Podle mě hledáte jen výmluvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28733
24.11.19 09:54

Mě zima nevadí, zas doma nemám 10 stupňů :mrgreen: nebo si zajít společně do teplé sprchy /vany ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8105
24.11.19 10:02
@NinaU. píše:
Aneb jak vyrobit problém, kde reálně žádný není.

Presne tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8105
24.11.19 10:04

Ja si myslim, ze pokud ma clovek chut na sex, tak neresi takove blbiny. To jako netopite vubec nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat