Jak řešíte teď hlídání - školka - koronavirus

Anonymní
24.3.20 10:08

Jak řešíte teď hlídání-skolka-koronavirus

Ahojte, jak řešíte teď hlídání dětí, když je školka zavřená? U nás ve městě jsou všechny školky zavrene.Jsem teď 9dni na paragrafu, přítel může být chvíli s malým doma a pak zase do práce. Zajimaji mě maminky co doma nemají mladší dítě a nejsou na rodičovské

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7051
24.3.20 10:11

No jsem doma na Očr, dokud neotevřou školky, nevím co chceš slyšet. Přítel je Osvc a chodí do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2356
24.3.20 10:16

Máme oba home office a dítě je tedy ponecháno samo sobě a televizi, zatímco my makáme. Ale aspoň dostane najíst, mám-li čas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.20 10:18

Jsou na OČR?

• Citovat
  • Nahlásit
876
24.3.20 10:23

Jsem cely brezen doma, skolka zavrena mam sestileteho chlapecka, a nevim jak to bude dal ani si nedokazu predstavit bejt doma jeste mesic, dva. v praci me kolegyne zaskakuji, a jen doufam, ze me nepropusti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4776
24.3.20 10:41

Mi hlídá tchýně, některé dny homeoffice, něco pak dovolená. Tchýně s námi žije v domě, kdyby chtěl někdo rýpat že vozim dítě babičce. V tom mám výhodu. A já chodit nakupovat tchánovcům, ti nechodí nikam jen na za zahradu. A tchán se psem po okolí kolem rodinných domů. Každý hold dle možnosti, kdo nemá jak bohužel očr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29739
24.3.20 10:48

Máme HO a když musíme být fyzicky v práci, tak se prostřídáme. Na HO se každý s manželem zavřeme ve své pracovně.
Dítě je bohužel také v tu dobu ponecháno samo sobě, televizi a tabetu. Co naděláš… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51746
24.3.20 10:56

Nas skolkar ma starsi sourozence. Kdyz si potrebuji odskocit do prace (praci mam pres cestu od domu), nejstarsi pohlida. Beru si vic praci domu. Akorat si ji vyzvedavam. A ted to vychazi, ze tatka miva prac. turnus o vikendu a pres tyden nocni. O vikendu nechodim nikde. Takze to nejak udelame, ze osetrovacku nepotrebujeme.
Uz nejsou nejmensi, takze je to snadnejsi. Sestra ma mensi deti. Resi to HO, jen si vyzvedava praci a vozi si ji domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.20 11:11

Tak já jsem právě u bezpečnostn složky u Vscr, práci si domů nevezmu :D tak nevím jak to pak řešit

• Citovat
  • Nahlásit
16251
24.3.20 11:14
@Anonymní píše:
Tak já jsem právě u bezpečnostn složky u Vscr, práci si domů nevezmu :D tak nevím jak to pak řešit

A co chceš řešit? Paragraf je platný a placený po celou dobu do odvolání, ne 9 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23619
24.3.20 11:26
@Anonymní píše:
Tak já jsem právě u bezpečnostn složky u Vscr, práci si domů nevezmu :D tak nevím jak to pak řešit

Jo a poslední týden si neviděla televizi, neměla přístup na net a neslyšela rozhlas? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.20 15:37

Home office, teď OČR.

Spíš řeším to, že babička si chce vzít děti na návštěvu i tak (věk pod 60 let). My jsme separé a nestýkáme se teď vážně s nikým. Jak to takovým prarodičům vysvětlit, že to teď opravdu není vhodné? Řešil to tady taky teď někdo?

K.

• Citovat
  • Nahlásit
16251
24.3.20 15:44
@Anonymní píše:
Home office, teď OČR.

Spíš řeším to, že babička si chce vzít děti na návštěvu i tak (věk pod 60 let). My jsme separé a nestýkáme se teď vážně s nikým. Jak to takovým prarodičům vysvětlit, že to teď opravdu není vhodné? Řešil to tady taky teď někdo?

K.

Nemám malé děti, ale nechodím k mamce ani já, prostě jsme řekla, že ne…není o čem diskutovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
24.3.20 18:42
@Anonymní píše:
Home office, teď OČR.

K.
Řešili jsme a zcela normálně. Babičce jsme řekli, že děti nikam nepojedou a budou se mnou doma a když bude ona něco potřebovat, tak že jí to rádi obstaráme, ale opět přijedu sama, předám přes plot a s dětmi si telefonují.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 07:37

Prosím ošetřovne je 60% nebo 80%?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie