Reklama

Jak řešíte únavu a nespavost dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.12.16 14:44
Jak řešíte únavu a nespavost dítěte?

Ahoj holky, tato diskuze tady není, ale věřím, že u vás doma je to častý téma jako u nás.

Ať počítám jak počítám, tak od 12tt těhotenství jsem nespala nikdy celou noc, nejdřív nevolnosti, pak neustále návštěvy na wc a pak člověk nespí protože nemůže. A pak to příjde, narodí se miminko, který tomu spánku taky moc nedá.

Dnes je tomu miminku skoro 13M a já spočítám na prstech jedný ruky, kdy si „dáchnul“ celou noc, ON!, já bohužel, protože jsem čekala, že se každou chvilku prostě musí probudit.

A teď přichází to nejdůležitější, mám problémy usnout, často se budím i když se nic neděje. Dokáže mě probudit bublání v radiátorech, když si přítel v noci pustí televizi a já už z toho nemůžu. :nevim: Samozřejmě ty dny jsou pak hodně unavený a já jen přemýšlím nad tím, bude dneska spát? budu spát já? Vyspím se ještě někdy? :lol:
Podpořte mě a napište mi, že nejsem jediná :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 27.12.16 14:53

@veeeraf jedina nejsi, myslim, ze na poruchy spanku kvuli diteti tady trpi minimalne ctvrtina lidi, ja taky, uz 2 roky. Usnu a jak naschval ma pak dcera nocni muru a silene breci, pak usnu znovu a zase zacne jak naschval brecet, popioade se uprostred noci probudi vyspana. A kdyz spi vyjimecne dobre, tak nespim ja :roll:

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 27.12.16 14:54

@veeeraf jo a mam radu, porid si poradne spunty do usi :)

Lelio
Kelišová 5873 příspěvků 27.12.16 14:56

:mrgreen: nejsi! Ma za par dni rocni holcicka si jeste celou noc nedachla ani jednou jedinkrat :mrgreen: vetsinou vstava 4-5×, nekdy 10×, rekord je tusim 18× :mrgreen:
Nastesti kdyz ona usne, jsem v tu ranu spici taky a nevzbudi me vubec nic - krom ditete, to se muze jen pretocit a ja jsem vzhuru.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.12.16 14:58

@blumen Mám a používám, když vyženu k dětem přítele :D, jen mě teda z nich bolí uši

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 27.12.16 15:02
@veeeraf píše:
@blumen Mám a používám, když vyženu k dětem přítele :D, jen mě teda z nich bolí uši

Ja pouzivam uz 10 let a i po porodu hned (breceni jsem slysela i pres ne), bez nich bych se nevyspala vubec, zavislost :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9604 příspěvků 27.12.16 15:06

Ja zase neusnu bez skrabosky na oči. Vadí mi i pidi svetylko :roll: jinak neporadím. Děti mam od sebe 22 měsíců a nespim cca od třetiny prvního těhotenství. Když uz náhodou spí oba aspoň par hodin, tak zase nemůžu usnout ja :zed:

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.12.16 15:13

@Tichošlápek tak to je taky masakr a spí ti aspoň přes den?

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 27.12.16 15:15

Tak spi s ditetem, od doby zrušení postýlky, coz bylo tak ve čtyřech mesicich, abych nemusela porad stávat ke kojeni, spalo dite o hodne lip a od roku se vzbudilo tak jednou za noc.Za tri roky jsem se nevyspala tak sedm noci, ktere připadají na nejake nachlazeni a ockovani.

Příspěvek upraven 27.12.16 v 15:18

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9604 příspěvků 27.12.16 15:17

@veeeraf ano. Bohužel ne synchronne, takže je mi to prd platné. Teď zrovna vstaval starší a mimino vypadá, ze by si hodilo chrupku. No. Piju spousty kávy a věřím, ze se jednou doziji dne, kdy budu moci spát aspoň čtyři či dokonce pět hodin. 8) to dáme

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.12.16 15:21

@Rakosnicek1983 Děti spí každý ve vlastní postýlce/posteli a ani jeden nevyžaduje blízkost. Mladší se po mě akorát válel a neusnul, starší se mnou spala jednou jedinkrát když jsem kojila.
Pro mě je lepší vstát, než se prát o místo a „spát“ nehybně až do rána. Tam jde o to, že malej je prostě citlivější na spánek a taky ho probudí všechno.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 27.12.16 15:23

@Tichošlápek no musíme, co nám zbývá..ale kolikrát si říkám už NE, nevstávám, to nedám. Ale tělo zvládne mnohem víc než si myslím

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 16:53
@veeeraf píše:
Ahoj holky, tato diskuze tady není, ale věřím, že u vás doma je to častý téma jako u nás.

Ať počítám jak počítám, tak od 12tt těhotenství jsem nespala nikdy celou noc, nejdřív nevolnosti, pak neustále návštěvy na wc a pak člověk nespí protože nemůže. A pak to příjde, narodí se miminko, který tomu spánku taky moc nedá.

Dnes je tomu miminku skoro 13M a já spočítám na prstech jedný ruky, kdy si „dáchnul“ celou noc, ON!, já bohužel, protože jsem čekala, že se každou chvilku prostě musí probudit.

A teď přichází to nejdůležitější, mám problémy usnout, často se budím i když se nic neděje. Dokáže mě probudit bublání v radiátorech, když si přítel v noci pustí televizi a já už z toho nemůžu. :nevim: Samozřejmě ty dny jsou pak hodně unavený a já jen přemýšlím nad tím, bude dneska spát? budu spát já? Vyspím se ještě někdy? :lol:
Podpořte mě a napište mi, že nejsem jediná :roll:

dej ho do sveho pokojicku a nauc ho ritualu vykoupat najitst ponynat dat do postylky zapnout usinacka a odejit ;) na tohle dkyz najedes od mala tak pak by nemel byt problem s nicim ;)

Dojcanis
Závislačka 3646 příspěvků 27.12.16 17:10

Jee jak ja vam rozumim. Taky sem vecne unavena, od tehotenstvi. Do ted.Taky papame pres noc kazde 3 h, a to ji je 18mesicu. Kazdopadne ja mam pod normou hladinu zeleza v krvi, mam silnou anemii. Takze unava třikrát vetsi nez normalne :lol:

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 27.12.16 17:15

Já mám kliku na spavé dítě, ale problém se spaním jsem měla taky, probudilo mě všechno, když se šel pes napít, manžel se otočí na posteli, spustí se chůvička, protože syn cestuje v postýlce… Největší mazec byl, když jsme měli ke 4 měsíčnímu mimču ještě vrh tří štěňat. To jsem byla jako zombie. Pomohlo mi, když jsem začala brát před spaním tablety kozlíku lékařského. Když se syn ozval normálně jsem se vzbudila ale nebudily mě nepodstatné zvuky. Po třech měsících jsem to přestala brát a od té doby spím celkem normálně. Samozřejmě, že jsem při braní kozlíku už nekojila. Dokud jsem kojila, tak jsem na noc věšela k oknu plínu na kterou jsem kapala levandulový olej. Spal líp syn, manžel i já.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama