Reklama

Jak řešíte větrání přes noc v zimě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sucuba
Kecalka 149 příspěvků 26.09.18 14:03
Jak řešíte větrání přes noc v zimě?

Zdravím,
teď řešíme jednu věc-a to je to, jak to budeme dělat s větráním přes zimu. Už teď, a to je 10 stupňů, né - 30 - spíme u zavřeného okna v ložnici, ale připadá mi že do dvou hodin je tam úplně vydýchaný a těžký vzduch. Takže se většinou v noci vzbudím a jdu na chvíli otevřít a pak zase zavřu. Nebo když necháme otevřenou ventilačku tak je tam do hodiny zima jak na sibiři.
Máme doma hroznou zimu od podlah i když se topí.
Nemáte na to nějaký trik, nebo radu?
Děkuji :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.09.18 14:05

Mikroventilace, ale tou vznikají tepelné mosty, nebo jak se tomu říká, a leze plíseň. Vyvětrat před spaním a netopit. Eventuálně já nechávám otevřeno vedle v kuchyni.

Gosi
Kelišová 5620 příspěvků 26.09.18 14:08

Mokrou plenku na topeni…

Příspěvek upraven 26.09.18 v 14:09

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 26.09.18 14:09

Máme prakticky celou zimu otevřené okno na ventilačku, máme rádi chladno na spaní. Při zavřeném okně se mi spí blbě.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.09.18 14:09

Nezavírat se v pokoji. Jinak mikro nebo ventilačkou. My na ventilačku máme zatím pořád a než bude fakt mrznout, tak máme okno otevřeno, však se přikryjem

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 26.09.18 14:10

V zime topim velmi malo v loznici a trochu vic v dětských pokojich. před spanim vetram, pak ne. Když rano budim, je tam cerstve,ale ne zima.Takze rada zni,dobre deky a malo topit. Koupila jsem specialni z mikro ci co bambusových vlaken.jsou lehke a reaguji na teplotu tela.Tkz.- v lete chladi, v zime hreje. Fakt jsem spokojena.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 26.09.18 14:11

Prakticky celou zimu jsem v ČR spávala s otevřenou ventilačkou. Když byly velké mrazy, tak mikroventilačku, ale to bylo párkrát za rok.

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 26.09.18 14:13
@Gosi píše:
Mokrou plenku na topeni…Příspěvek upraven 26.09.18 v 14:09

jo presne, nebo zavěsit petku s vodou,ale to spis.kdy uz pretopis ne? At to vlhci vzduch…

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 26.09.18 14:13

Taky bych mohla spát u otevřené ventilačky i v zimě. Manžela ale budí auta a vlaky :roll: Takže celý den mám otevřené okno a večer je tam tak 17-20 stupňů a čerstvo. Radiátory vypnuté celou zimu. Stačí že nás vytápí obývak zespodu.

freeport
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 26.09.18 14:16

Mám ventilačku celý den, když jsou mrazy, tak jen pár hodin otevřenou. Na noc zavřu, to bych zmrzla. A hlavně mám od ložnice otevřené dveře na chodbu celý den i celou noc.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 26.09.18 14:16

Větrám před spaním, nezavírám dveře do chodby a máme přiškrcené topení jen na 19 stupňů.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 26.09.18 14:16

Máme rekuperaci.

Apaji
Kelišová 5371 příspěvků 26.09.18 14:23

Hmmm, tak my jsme chladnomilní. V ložnici se netopí a ventilačka je v noci normálně otevřená. Zavírám někdy nad ránem, když je moc zima.

Gosi
Kelišová 5620 příspěvků 26.09.18 14:24
@svycarka píše:
jo presne, nebo zavěsit petku s vodou,ale to spis.kdy uz pretopis ne? At to vlhci vzduch…

Me prave prijde vydychanej vzduch jako „suchej“ :lol: jakoze se mi blbe dejcha a kdyz je to „vlhci“, tak mi prijde i takovej „cerstvej“…

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 26.09.18 14:27

@Gosi no muze byt,hlavne když se dobre dycha. ja to prave delam v lete na ten dusny vzduch. V zime je t takova zima,ze nepoznáš vydychany vzduch :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >