Reklama

Jak říct malému, že už ho táta nemá rád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 22:02
Jak říct malému, že už ho táta nemá rád ?

Pěkný večer,
myslím, že název tématu je dost výstižný. Nevím si s tímhle opravdu rady. Říct malému ( 3 roky), pro kterého byl táta bůh, s kterým donedávna, vše dělal, že ho táta už nechce, že ho nemá rád. Nechci se tady nějak rozepisovat, co tomu vše předcházelo, protože jsem skrz malého fakt rozsekaná a zas bulím :( Je mi ho tak strašně líto, jak jen chodí a ptá se kdy příjde táta a já už nevím co mu mám na to říkat :( Budu ráda, za každou radu, protože ja jsem opravdu bezradná :(

Nejnovější recenze z kategorie Knihy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 02.02.18 22:05
@Anonymní píše:
Pěkný večer,
myslím, že název tématu je dost výstižný. Nevím si s tímhle opravdu rady. Říct malému ( 3 roky), pro kterého byl táta bůh, s kterým donedávna, vše dělal, že ho táta už nechce, že ho nemá rád. Nechci se tady nějak rozepisovat, co tomu vše předcházelo, protože jsem skrz malého fakt rozsekaná a zas bulím :( Je mi ho tak strašně líto, jak jen chodí a ptá se kdy příjde táta a já už nevím co mu mám na to říkat :( Budu ráda, za každou radu, protože ja jsem opravdu bezradná :(

A co se stalo, že ho nechce?

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 02.02.18 22:05
@Anonymní píše:
Pěkný večer,
myslím, že název tématu je dost výstižný. Nevím si s tímhle opravdu rady. Říct malému ( 3 roky), pro kterého byl táta bůh, s kterým donedávna, vše dělal, že ho táta už nechce, že ho nemá rád. Nechci se tady nějak rozepisovat, co tomu vše předcházelo, protože jsem skrz malého fakt rozsekaná a zas bulím :( Je mi ho tak strašně líto, jak jen chodí a ptá se kdy příjde táta a já už nevím co mu mám na to říkat :( Budu ráda, za každou radu, protože ja jsem opravdu bezradná :(

A opravdu nemá rád malého, neb jen už nemá rád vás?

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 02.02.18 22:05

A otec se s ním nechce stýkat vůbec?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 02.02.18 22:05

Jak víte, že ho nemá rád? To je blbost, nevěšte mu na nos bulíky. Je to bezohledné. I kdyby to (nemyslím si) nakrásně byla pravda.

Kaktanopus
Stálice 55 příspěvků 02.02.18 22:05

Pokud nenapises co se stalo, těžko radit. Já bych si ale osobne vymyslela nějakou prijatelnejsi variantu. Určite bych mu neřekla, že jeho táta ho už nemá rád, to mi přijde pro Dítě snad to nejhorší co muže slyset

Russet
Extra třída :D 11069 příspěvků 02.02.18 22:06
@Anonymní píše:
Pěkný večer,
Že ho nemá rád, bych mu neříkala. Řekla bych mu pravdu, že nevím, kdy přijde. Na otce bych tlačila, aby se mu ozval třeba jen telefonem. Ale nevím, co stojí za tím, že kluk je pro něj vzduch.

terinka4444
Hvězda diskuse 67212 příspěvků 02.02.18 22:06

No něco takového bych mu neřekla, i kdyby to byla pravda. Říkala bych nevím, opravdu nevím, kdy táta přijde, co táta chce, co si táta myslí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 22:07

Neco takovyho bych synovi nerekla ani kdyby to byla pravda

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 02.02.18 22:08

Kdoví co se u nich stalo :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48453 příspěvků 02.02.18 22:10

A on ti vysloveně řekl, že t dítě nemá rád? Nebo jak jsi k tomudošla? To je dost důležité, jak se k tomu postavit a dítěti to vysvětlit. Jak dlouho to trvá?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 02.02.18 22:10

No tak tohle mu řekni, pokud chceš, aby měl psychické následky a pocity méněcennosti po celý život :zed:
Vymysli nějakou přijatelnou verzi. Táta je nemocný nebo cokoliv. Tohle, co píšeš, žádná soudná matka svému dítěti neudělá. :cert:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 02.02.18 22:16

@LAlezane to je spíš pomsta tatínkovi :roll: nechápu, o čem některé matky jsou ochotné uvažovat :poblion:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.02.18 22:21

Jak víš že ho nemá rád? Ono je těžké radit když nevíme co se přesně mezi vámi stalo :think:

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 3 inzeráty 02.02.18 22:21
@LAlezane píše:
No tak tohle mu řekni, pokud chceš, aby měl psychické následky a pocity méněcennosti po celý život :zed:
Vymysli nějakou přijatelnou verzi. Táta je nemocný nebo cokoliv. Tohle, co píšeš, žádná soudná matka svému dítěti neudělá. :cert:

Lépe bych to nenapsala.
Zakladatelko, jestli už nemá rád tebe a nechce s tebou být, neznamená, že už nemá rád své dítě. Nikdy bych svému dítěti takhle neublížila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >