Jak říct partnerovi, ať se odstěhuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:01
Jak říct partnerovi at se odstěhuje?

S chlapem jsem 7 let, máme 2 deti (6 a 1 rok) poslední rok už jsme spíše spolubydlící…rano se pozdravíme pak se celý den nevidíme a večer sedíme mlčky v obývaku - on kouká na TV a já jsem na PC. Dětem se temeř nevěnuje…společne s nama nic moc podnikat nechce a když už ano tak nakonec je tak otrávený že si celý výlet říkam proč jsem raději nešla sama s detma…přítel by si zas asi postěžoval že má malo sexu…ale mě nevzruší to, že se chlap večer navoní a sexy obleče…když ja celý den jsem kolem dětí a on má celý den vícemene pro sebe..má dobrou práci a hodně volneho času.. daleko víc sexy by mi přišlo kdybych vedle sebe měla pohodoveho společníka, který se umí smát…muj přítel se umí smát akorat ostatnim a utahovat si z nich… jinak moc legraci nerozumí…poslední dobou přijde domu občas trochu ovíněný- nic hroznýho ale hladinku má…a pak z něj kolikrát lezou věci ktere mě i mrzí… nejradsi jsem sama s detma a říkám si jestli by mi vlastně nebylo lepe…prostě nemám pocit že by mě přítel měl nějak rád…nikdy mi nic nekoupí, k Vanocum mi sam nikdy nic nekoupil, moje narozeniny se neslaví… byt máme napul - napul jsme ho platili. Vetsinu veci platíme napul protože on je hodně šetřivý ač penize má…chci se ho zkusit zeptat jestli by se nechtěl odstěhovat ale myslím si že ho akorat vyburcuju k tomu že mi teda koupí kytku a nákej levnej šperk omluví se za sve chování a za týden budem ale tam kde jsme… myslim že rozchod on nerozdejcha… co by tomu řekli lidi že jo----na tech mu zaleží víc než na rodině..to je dalsi vec co mi strašně vadí že spousta věcí dělá jen „aby lidi neřekli“ povrchni…doma mě nechá stěhovat samotnou lednici a celej byt.. a venku před lidma „ukaž já ti pomužu s tou težkou taškou(5kg)“ o prostě mě to nebaví už. chci normálně žít. Anebo zustat s nim jako spolubydlící ale říct mu že už s nim jako s partnerem nepočítam? finančne na tom budu stejně bez něj jako s nim…takže to řešit nemusim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 22.11.18 19:06

Myslíš, že ti nechá svou půlku bytu a půjde? Má vůbec kam jít?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 22.11.18 19:07
@Anonymní píše:
S chlapem jsem 7 let, máme 2 deti (6 a 1 rok) poslední rok už jsme spíše spolubydlící…rano se pozdravíme pak se celý den nevidíme a večer sedíme mlčky v obývaku - on kouká na TV a já jsem na PC. Dětem se temeř nevěnuje…společne s nama nic moc podnikat nechce a když už ano tak nakonec je tak otrávený že si celý výlet říkam proč jsem raději nešla sama s detma…přítel by si zas asi postěžoval že má malo sexu…ale mě nevzruší to, že se chlap večer navoní a sexy obleče…když ja celý den jsem kolem dětí a on má celý den vícemene pro sebe..má dobrou práci a hodně volneho času.. daleko víc sexy by mi přišlo kdybych vedle sebe měla pohodoveho společníka, který se umí smát…muj přítel se umí smát akorat ostatnim a utahovat si z nich… jinak moc legraci nerozumí…poslední dobou přijde domu občas trochu ovíněný- nic hroznýho ale hladinku má…a pak z něj kolikrát lezou věci ktere mě i mrzí… nejradsi jsem sama s detma a říkám si jestli by mi vlastně nebylo lepe…prostě nemám pocit že by mě přítel měl nějak rád…nikdy mi nic nekoupí, k Vanocum mi sam nikdy nic nekoupil, moje narozeniny se neslaví… byt máme napul - napul jsme ho platili. Vetsinu veci platíme napul protože on je hodně šetřivý ač penize má…chci se ho zkusit zeptat jestli by se nechtěl odstěhovat ale myslím si že ho akorat vyburcuju k tomu že mi teda koupí kytku a nákej levnej šperk omluví se za sve chování a za týden budem ale tam kde jsme… myslim že rozchod on nerozdejcha… co by tomu řekli lidi že jo----na tech mu zaleží víc než na rodině..to je dalsi vec co mi strašně vadí že spousta věcí dělá jen „aby lidi neřekli“ povrchni…doma mě nechá stěhovat samotnou lednici a celej byt.. a venku před lidma „ukaž já ti pomužu s tou težkou taškou(5kg)“ o prostě mě to nebaví už. chci normálně žít. Anebo zustat s nim jako spolubydlící ale říct mu že už s nim jako s partnerem nepočítam? finančne na tom budu stejně bez něj jako s nim…takže to řešit nemusim

Proč by se měl stěhovat, když 1/2 je jeho..ty máš na jeho vyplacení? Nějak tomu nerozumím, se odstěhuj ty a nemusíš se prosit jeho, ne? :nevim:

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 22.11.18 19:11

Myslím si, že pokud odchod vidíš jako řešení v tomto případě, tak jste to nechali zajít moc daleko.
Momentálně nevidím nic, s čím by se nedalo pracovat a odchod je až druhé řešení.
A zda by ti bylo lépe. To já nevím, máš malé dítě, nevím jaké máš příjmy a musela bys ho vyplatit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:12

Bud ho vyplatim já, nebo on mě samozřejmě…s tím počítám… on kam jít má. Já bych chtěla zustat v bytě kvuli dětem - školka atd. To on asi pochopí…ale ja si myslím že neskousne to že by se sousedi pod nama dozvěděli že se stehuje že jsem se s nim rozešla… byl předtim ženatý a když se stěhoval od manželky tak mu to trvalo 2 roky - potmě v noci…po malých igelitkách to vozil…aby ho nikdo neviděl nahodou s kufrem…jako fakt šaškárna

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 22.11.18 19:12

A proč s takovým člověkem máš dvě děti? 8o

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 22.11.18 19:14
@Anonymní píše:
Bud ho vyplatim já, nebo on mě samozřejmě…s tím počítám… on kam jít má. Já bych chtěla zustat v bytě kvuli dětem - školka atd. To on asi pochopí…ale ja si myslím že neskousne to že by se sousedi pod nama dozvěděli že se stehuje že jsem se s nim rozešla… byl předtim ženatý a když se stěhoval od manželky tak mu to trvalo 2 roky - potmě v noci…po malých igelitkách to vozil…aby ho nikdo neviděl nahodou s kufrem…jako fakt šaškárna

Když mu to bývalá trpěla tak ať se stěhuje třeba 10 let :nevim: já bych ho sbalila a nazdar. Už jsi s ním o tom mluvila? Jinak taky si myslím že by se s tím možná ještě dalo něco udělat :think: co poradna?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 22.11.18 19:14
@Anonymní píše:
Bud ho vyplatim já, nebo on mě samozřejmě…s tím počítám… on kam jít má. Já bych chtěla zustat v bytě kvuli dětem - školka atd.To on asi pochopí…ale ja si myslím že neskousne to že by se sousedi pod nama dozvěděli že se stehuje že jsem se s nim rozešla… byl předtim ženatý a když se stěhoval od manželky tak mu to trvalo 2 roky - potmě v noci…po malých igelitkách to vozil…aby ho nikdo neviděl nahodou s kufrem…jako fakt šaškárna

Tyhle ty teorie jsou na nic, tak buď mu to řekni a uvidíš reakci nebo mu to neříkej…špekulovat nad tím, co si asi myslí a co asi udělá je ztráta času.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:14

@Paola21 na vyplacení mám samozřejmě i s tím počítám…přítel by nic zadarmo nikdy nedal :-) já se nechci stehovat protože máme 2 deti, byt ve kterem bydlíme je 200 m od zahrady kterou jsem koupila kvuli dětem, a máme to kousek do školky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:16

@divine woman ježiš to je zase pomoc… hele díky. mám je proto protože jsem za posledních 10 let nikoho lepšího nepotkala a nechtěla jsem čekat s dětma do 40…

Kristynka22
Kecalka 226 příspěvků 22.11.18 19:18

Prostě řekni nebaví mě to, je konec, tady máš půlku za byt a čau :roll: To je jeho problém, že se bude stydět před sousedy pokud ho uvidí se stěhovat

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 22.11.18 19:20
@Anonymní píše:
@divine woman ježiš to je zase pomoc… hele díky. mám je proto protože jsem za posledních 10 let nikoho lepšího nepotkala a nechtěla jsem čekat s dětma do 40…

V pořádku, jen mě udivuje jak jsou ženy málo náročné a optimistické, že se chlap změní. A jestli jsi nepotkala nikdy nikoho lepšího, to je mi tě upřímně líto. :kytka: Já fakt nesnáším lakomce. :cert:

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 22.11.18 19:23

Hele já nic až tak drastického nevidím, co by se nedalo řešit, ale pokud máš na vyplacení(podle dnešních cen), tak máš asi i našetřeno na vyžití z rodičáku a alimentů.
Takže prostě vymysli, jak by ti to vyhovovalo.
Například najdi si do konce roku bydlení a odstěhuj se, vyplatím tě z bytu, ráda bych tu zůstala kvůli školce, proto bych to chtěla řešit tak, že já vyplatím tebe.
Navrhuji, aby sis bral děti tak a tak, co si o tom myslíš, jak by to vyhovovalo tobě?
Alimenty si představuji 4000 na starší 3000 na mladší a 3000 do dvou let mladšího dítěte. Částky si dosaď sama, nevím, jaký má on plat.
Jak se dohodnete o dětech tak si to napište a dáš návrh k soudu o takovou úpravu péče, jak se dohodnete.
Uvidí, co on na to.

Hroznej puberťák
Kelišová 5493 příspěvků 22.11.18 19:56

Zkusil bych: „Odstěhuj se, woe“. I když možná by to zafungovalo i bez toho woe :jazyk: :mavam:

Saulus
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 22.11.18 20:05
@Hroznej puberťák píše:
Zkusil bych: „Odstěhuj se, woe“. I když možná by to zafungovalo i bez toho woe :jazyk: :mavam:

A objednat paletu igelitek ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >