Jak říct partnerovi, že odcházím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 09:07
Jak říct partnerovi ze odcházím

Ahojte, uz nějakou dobu přemýšlím o odchodu od partnera. V poslední době každý den…jen nevím jak to udělat…odstěhovat se zatímco je v práci…bojím se s ním o tom mluvit, nevím co udělá. Je cholerik a několikrát mi řekl, že jestli odejdu tak mi bránit nebude…prostě o mně viditelně nestojí. Pry to zvladl pred tim tak to zvladne i ted. Řekl mi to několikrát, ale myslím že to jen říká, protože ví, že se na to nezmuzu :(ale ja uz jsem rozhodnuta, jen nevím jak to udělat. A to sebou vezmu syna 7mesicniho

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 12862 příspěvků 06.08.19 09:10
@Anonymní píše:
Ahojte, uz nějakou dobu přemýšlím o odchodu od partnera. V poslední době každý den…jen nevím jak to udělat…odstěhovat se zatímco je v práci…bojím se s ním o tom mluvit, nevím co udělá. Je cholerik a několikrát mi řekl, že jestli odejdu tak mi bránit nebude…prostě o mně viditelně nestojí. Pry to zvladl pred tim tak to zvladne i ted. Řekl mi to několikrát, ale myslím že to jen říká, protože ví, že se na to nezmuzu :(ale ja uz jsem rozhodnuta, jen nevím jak to udělat. A to sebou vezmu syna 7mesicniho

Se 7měsíčním dítkem rozhodně nedoporučuju nápad sbalit se a odejít, když je v práci. Takto bez vysvětlení zbaběle utéct není zrovna dobré nastartování za situace, kdy spolu musíte řešit péči a alimenty. Možná v případě nesezdaných bezdětných mlaďochů, ale v případě dítěte vůbec. To už bych spíš sbalila věci a dítko když je v práci, odvezla si to a počkala na něj až se vrátí z práce a řekla mu to -) když bude problém prostě odejdeš. Ale uvědom si, že toho máte k řešení celkem dost a je potřeba to řešit a ne beze slova utíkat...…...

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 09:13

Bojím se ze po mně něco poletí a to rvani…

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 06.08.19 09:16
@Anonymní píše:
Bojím se ze po mně něco poletí a to rvani…

pokud je takový extrem cholerik, tak bych se sbalila, vše odvezla a doma mu nechala papírek, že se odpoledne sejdeme někde v restauraci. Tam si znad netroufne tě nějak napadnout ne? Anebo na něj počkej po práci (už s věcma a dítětem pryč), ale měj s sebou někoho jako doprovod (bratra, kamarádku…)

stinga
Echt Kelišová 8468 příspěvků 06.08.19 09:17

Hm, odcházíš - a kam odcházíš? to už máš s někým domluvené?

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 06.08.19 09:21

A to stihneš sbalit za dopoledne jo? :D já bych to udělala. Pochopila jsem, že máš kam jít a na nic ho nepotřebuješ.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 06.08.19 09:24

Máš kam jít? z čeho žít? ono s dítětem se bude odcházet hůř

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 06.08.19 09:28

1. zajisti si místo kam půjdete.
2. zbal si věci a dokumenty a odjeď. Ideálně aby ti s tím pomohl otec/bratr/kamarád.
3. pokud se s ním posléze chceš setkat, tak na veřejných místech a ideálně i s doprovodem opodál.

marioneta28
Nováček 2 příspěvky 06.08.19 09:30

Kam jít mám, mám moc hodne rodiče kteří mi řekli ze kdykoli budu potrebovat je k dispozici jejich chalupa. Našetřeno taky něco mám takže s tím není problém. Sbalit se za dopoledne samozřejmě nestihnu ale začínám odovazet věci postupně…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 06.08.19 09:30

Jako bezeslova se sbalit a odejít a nechat ho na to přijít až v prázdným bytě, když máte spolu dítě, to bych nedělala.
Beztak budete v kontaktu, kvůli alimentům, návštěvám, předávání prcka…
Chápu, že se toho bojíš, takže jo, sbal se, odstěhuj si věci, ale pak na něj třeba počkej u práce a jděte si sednout někam mezi lidi, do kavárny atp., měj kdyžtak v záloze kamarádku na telefonu, a tam si to vyříkejte a zkuste se aspoň základně domluvit na tom, jak to bude dál…

Keyllah
Extra třída :D 12862 příspěvků 06.08.19 09:33
@marioneta28 píše:
Kam jít mám, mám moc hodne rodiče kteří mi řekli ze kdykoli budu potrebovat je k dispozici jejich chalupa. Našetřeno taky něco mám takže s tím není problém. Sbalit se za dopoledne samozřejmě nestihnu ale začínám odovazet věci postupně…

spíš si potřebné věci „sesouvej“ k sobě, ať pak neztrácíš čas jejich hledáním -) RL, zdravotní dokumentaci atd. Popros pak mamku ať dorazí, pomůže ti to nanosit do auta a sbalit. Ale fakt to s ním ještě ten den řeš, nic mu neříct a utéct s dítkem opravdu není to pravé ořechové a v budoucnu by ti to u opatrovnického soudu mohlo ublížit...….

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 09:37

Máte pravdu…jen si to dobre naplánovat kdy to rict…bývá v práci od 8 do 18 tak asi před tím ať se když tak výklidní tam…

adeeelia
Kelišová 7257 příspěvků 06.08.19 09:39

A nemohl by tam s tebou někdo být v tu chvíli, kdy mu to sdělíš, pokud máš strach, že by mohl být agresivní? :think:

Jinak ty důvody pro odchod jsou jaké? Zapracovat na tom společně, poradna atd., to jste zkoušeli?

Keyllah
Extra třída :D 12862 příspěvků 06.08.19 09:40
@Anonymní píše:
Máte pravdu…jen si to dobre naplánovat kdy to rict…bývá v práci od 8 do 18 tak asi před tím ať se když tak výklidní tam…

a když mu hrábne a prchne z práce? něco v nervech pokazí? někoho omylem zraní? od 8 do 18 máš čas na přestěhování, to dáš. Pak bych počkala doma, klidně s mamkou/taťkou ve vedlejším pokoji a probrala to. Nebo ho můžeš odchytnout před vchodem s tím, že s ním chceš ve vedlejší kavárně něco důležitého probrat atd…nebo mu pošli sms že sraz je po práci tam a tam…

Westie777
Povídálka 49 příspěvků 06.08.19 09:43

Zajisti si hlidani maleho a rekni mu to za pritomnosti nekoho dalsiho. Uplne bych z toho vynechala dite, at u toho neni. A vzala sebou treba otce, at se citis v bezpeci a at si on tolik netroufne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama