Jak říct příteli, jaký sex se mi líbí

Anonymní
4.5.21 08:20

jak říct příteli, jaký sex se mi líbí

Ahojte, svěřím se vám narovinu. Líbí se mi, když mě při sexu někdo sváže nebo použije pouta, biče a takové to,,mučení". Asi jsem divná, ale mám prostě ráda, když při tom má nade mnou chlap kontrolu. S bývalým přítelem jsme to tak provozovali a bylo to perfektní. Ex s tím ke mě přišel sám a tak nevím, jak to říct svému nynějšímu partnerovi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
863
4.5.21 08:23

Jak, jak… Uplne normalne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
4.5.21 08:25

Zlato, líbí se mi, když mě při sexu někdo sváže nebo použije pouta, biče a takové to,,mučení". Asi jsem divná, ale mám prostě ráda, když při tom má nade mnou chlap kontrolu.
Bože, kvůli tomu vážně zakládáš novou diskuzi? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3374
4.5.21 08:26

No, což říct…horší je, že tohle musíš mít přirozeně v sobě, takže to pro něj taky může být problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62239
4.5.21 08:30
@Anonymní píše:
Ahojte, svěřím se vám narovinu. Líbí se mi, když mě při sexu někdo sváže nebo použije pouta, biče a takové to,,mučení". Asi jsem divná, ale mám prostě ráda, když při tom má nade mnou chlap kontrolu. S bývalým přítelem jsme to tak provozovali a bylo to perfektní. Ex s tím ke mě přišel sám a tak nevím, jak to říct svému nynějšímu partnerovi.

Jestli na to vůbec je. Pokud ne tak je zbytečné mu něco říkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
4.5.21 08:41

Úplně normálne komunikace ve vztahu je základ tak jaký pak copak 😊 :wink:normálně mu to řekni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.5.21 08:42
@Malineka píše:
Zlato, líbí se mi, když mě při sexu někdo sváže nebo použije pouta, biče a takové to,,mučení". Asi jsem divná, ale mám prostě ráda, když při tom má nade mnou chlap kontrolu.
Bože, kvůli tomu vážně zakládáš novou diskuzi? :D

Minulá toho trolla neuspokojila, tak frčí novou… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 08:44

@Veselej kluk jenže já netrollím bože, jen chci poradit, protože mu to asi nedokážu říct. Na to se až moc stydím.

• Citovat
  • Nahlásit
735
4.5.21 08:48

Tak mu řekni, že se ti o tom zdál sen a byla jsi vzrušení, že to spolu zkusíte… Když uvidí, že tě to baví, tak se mu to třeba bude taky líbit. Ale musí to mít trochu v sobě, tu potřebu dominance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27396
4.5.21 08:49
@Anonymní píše:
@Veselej kluk jenže já netrollím bože, jen chci poradit, protože mu to asi nedokážu říct. Na to se až moc stydím.

Tak mu to neříkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16707
4.5.21 08:56
@Anonymní píše:
:mrgreen: Moc se stydíš mu to říct? Prosímtě normálně to na něj vybal, beztak je dost možné, že na to prostě nebude, tak ať víš, na čem jste hned od začátku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31724
4.5.21 08:58
@Anonymní píše:

Prostě mu to říct anebo napsat anebo si společně prohlížet e-shop a upozornit ho třeba na nějaký ty pouta atd.

Nic jiného se tu nevymyslí. :)

Ale počítat s tím, že třeba ho to nemusí bavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
4.5.21 09:09

To mě vždycky dostane, lidi spolu spí, ale nedokážou spolu mluvit… :)
Vy se o sexu nebavíte? Řekni mu, že Ti přišla do mailu zajímavá akce ze sexshopu, nebo mu třeba ukaž video…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
4.5.21 09:12

Nakup pouta, roubíky, bičíky atd. a vyzdob s tím ložnici. A jestli zdrhne, tak si najdi rovnou někoho dominantního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27396
4.5.21 09:22
@Freeandwild píše:
To mě vždycky dostane, lidi spolu spí, ale nedokážou spolu mluvit… :)
Vy se o sexu nebavíte? Řekni mu, že Ti přišla do mailu zajímavá akce ze sexshopu, nebo mu třeba ukaž video…

A když řekne, že ho to nezajímá?
Taky jsem kdysi zkusila poslat video (kdysi daaaavno) a dostala jsem otázku, proč takové blbosti vůbec posílám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat