Jak rict rodicum, ze chodím s o dost starším mužem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
155
19.1.22 10:27

Jak rict rodicum, ze chodím s o dost starším mužem?

Ahoj holky, přicházím s netradičním dotazem a to, ze je mi lehce přes 20 a nasla jsem si 40letého partnera, už nějakou dobu spolu jsme, ale na tajňačku..mam v plánu to samozřejmě rict, co nejdřív rodicum, ale nevim vůbec jak to vezmou…
Byl jste někdo někdy v podobný situaci? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
19.1.22 10:36

My máme s manželem 15 let, ale netajila jsem to. Na svůj věk ani nevypadá a navíc jsem předtím měla pár mnohem mladších chlapů - ale šílené vztahy, že byli za takového, jakého jsem si našla teď, rádi. :lol: :lol:
Přednes to jako hotovou věc, nedej znát obavy. Je to Tvé rozhodnutí, stojíš si za ním. Je to známení, ne žádost o dovolení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
19.1.22 10:38

No myslím si že až zmizí ty růžové brýle pochopíš že to není to pravé ořechové.
Takový rozdíl to má každý úplně jiné priority. Ale třeba se pletu :nevim:

No nevím jestli budou mít pochopení :wink:
Sice láska kvete v každém věku ;)
Jo jinak upozonuji že už jsi plnoletá tak máš odpovědnost za sebe ty sama. Rodiče už ti do toho kecat nemůžou ;)
Můžou max nadávat a mít svůj názor :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
19.1.22 10:42

No, vždycky jsem měla partnery minimálně o 15 let starší a nijak jsem to neřešila a představila mámě normálně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 10:44

Znám to z druhé strany - partner dcery starší o 25 let. Jsou tam i další věci, proč se nám zdá nevhodný, ale to nechci psát.

Jako rodiče jsme z toho na nervy, protože šance, že naše dcera s tímto člověkem prožije hezký, spokojený život jsou velice malé.

Tak se na to budou dívat i Tvoji rodiče.
Mají Tě rádi a vědí, že úspěšné vztahy s velkým věkovým rozdílem jsou spíš výjimka.

Rozhodně z toho nebudou nadšení.

Ale jsi plnoletá, nic s tím nenadělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
19.1.22 10:45

Ahoj, rozdíl ve věku je už velký, ale co už. Máš život před sebou. Normálně řekni, že si rozumíte a máš ho ráda. Nikdo neříká, že spolu budete celý život. Reakce asi nebude hned nejlepší, ale pokud je přítel v pohodě, tak si zvyknou.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55459
19.1.22 10:46

Rozhodně bych nadšená nebyla :? věkový rozdíl dost velký, který časem bude hodně znát. On má děti? Pokud ano tak bych jí řekla že se má na co těšit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
19.1.22 10:47

@Dlouhá punčoška no vidím u sousedů ona cca 22 a dítě a ten její nový 38 a je to nervní ko.kot . :mrgreen:
Nedávno tam zase byla Itálie. Protože mu nejede auto a zbylo jen to její tak se tam rvali o klíče protože každý potřeboval ject na opačnou stranu.
Skoro sem jim rozkopal dveře až potom otevřel. Stačilo napřahnout a od té doby je tam celkem ticho :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27953
19.1.22 10:48

No, nadšení bychom nebyli (ve 20 letech dcery bude manželovi 42, takže by asi byl udiven, co jeho vrstevník pohledává u nás v rodině jako nápadník dcery), ale ve 20 je dítě dospělé a nabít si čumáček a sbírat zkušenosti musí samo. Však si ho nemusí hned brát a uvázat se k němu dítětem. :nevim: My už jsme šanci pohnojit si život měli, musí ji mít i další generace. Vzali bychom to jak to je..jako všechno ostatní. Můžeme říct svůj názor, sdělit obavy, předkládat zkušenosti, ale dítě si nakonec stejně udělá co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
19.1.22 10:50

@Markéta80 dite má jedno a už dospělé..
Nám oboum jasný, že spolu nezůstaneme, nezaložíme rodinu, nevezmeme.. ale chceme to zkusit, je nám spolu fajn….a věci do budoucna nijak nehrotíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13927
19.1.22 11:01
@Teri18 píše:
Nám oboum jasný, že spolu nezůstaneme, nezaložíme rodinu, nevezmeme.. ale chceme to zkusit, je nám spolu fajn….a věci do budoucna nijak nehrotíme

S timhle vedomim bych do toho nesla, ale dle meho je mezi 20-30 lety nejlepsi vek. Takze sve nejlepsi roky, kdy jsi proste nejvetsi kobra venujes starsimu chlapkovi. Zbytecny. Jak ti bude tahnout na 30, tak jsou ti chlapi probrani. Najit urcite lze, ale uz chtej mladsi, nebo jsou zenati, detni apod… pokud s nim neplanujes budoucnost, tak si to rozmysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19712
19.1.22 11:07
@Teri18 píše:

Holka, je jasne, ze to nechces videt, a i slyset, ale promarnis sva nejlepsi leta s nekym, s kym to, jak sama pises, nema budoucnost. Roky pobezi a ono je rozdil najit vhodneho partnera po dvaceti a po triceti letech, kdy uz to muze byt problem, protoze ti, co za neco stoji, jsou prebrani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27953
19.1.22 11:08
@Teri18 píše:

takže jen si užít, nasbírat zkušenosti..no proč ne. V tom případě bych ho ani k rodičům netahala. Ale aby sis pak zbytečně nezabrala čas a energii pro něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 11:08

Teď to musí být fajn, muž 40 let v plné síle. Narozdil od tvých vrstevníků vyzrálý, zajištěný, Dává ti pocit bezpečí a jistoty. Nyní pro tebe báječně, ideální… zkus si však představit vše za 10 let… Ty žena 30, budeš chtít děti, aktivně žít, muž 50… už se mu úplně nechce aktivitu přehánět, bude jiný. Mému muži je 50. I když se snaží, věk nezapřeš. I když se říká, že věk je jen číslo, ale pravdivé… Já bych do toho nešla, ale to říkám až po životních zkušenostech, které ty teprve sbíráš. Držím ti palce. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1684
19.1.22 11:09

Nemluvila bych do toho, ale mrzelo by mě to a přemýšlela bych, proč má moje dcera tak nízké sebevědomí, že loví ve veteránských vodách (co si budeme říkat, čtyřicátníka na nezávazný vztah sbalí i šedesátnice). :nevim: Ale když máš pocit, ti to něco přinese, tak dělej, jak myslíš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat