Jak říct rodině, že jsem se zasnoubila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:43
Jak říct rodině, že jsem se zasnoubila?

Otázka je jasná, jak říci rodičům a rodině, že jsem zasnoubená a do měsíce se stěhuji k partnerovi? Odkládám to pořád na později, tak prosím o radu Vás…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 11.12.16 19:44

A proc to odkládáte? Mate s rodinou spatne vztahy? Nebo snad nejsou z partnera nadseni?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18560 příspěvků 11.12.16 19:45

Budou Vánoce, můžeš jim třeba nadělit poukázku na tvůj volný pokoj.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:45
@Anonymní píše:
Otázka je jasná, jak říci rodičům a rodině, že jsem zasnoubená a do měsíce se stěhuji k partnerovi? Odkládám to pořád na později, tak prosím o radu Vás…

popravde jak to je svolat si je jede hezky vecer do obejvaku k tv a oznamit to regulerne jak se patri :jazyk:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 19:46

Neodkládej to na později, řekni jim to hned, jakmile bude příležitost. Pober všechnu odvahu a postav je před hotovou věc. Věřím, že budou rádi jako ty, i když možná je tím trochu zaskočíš.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 19:46
@hanka.br. píše:
Budou Vánoce, můžeš jim třeba nadělit poukázku na tvůj volný pokoj.

Tohle zní taky dobře :D

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16796 příspěvků 11.12.16 19:47
@Anonymní píše:
Otázka je jasná, jak říci rodičům a rodině, že jsem zasnoubená a do měsíce se stěhuji k partnerovi? Odkládám to pořád na později, tak prosím o radu Vás…

Rodiče snoubence znají?

Kriss Tina
Kelišová 5462 příspěvků 11.12.16 19:49

Tak jestli rodice snoubence znaji a berou ho v pohode tak bych to oznamila spolecne, treba az se sejde rodina o svatkach :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:49
@sediza píše:
A proc to odkládáte? Mate s rodinou spatne vztahy? Nebo snad nejsou z partnera nadseni?

vztahy jsou běžné, docela dobré. Spíše jsem s nimi nikdy o takových věcech nehovořila, tak nevím jak na to..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:49
@Kobliha51 píše:
Rodiče snoubence znají?

jj, znají

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.12.16 19:50
@Anonymní píše:

zasnoubení u mě znamená - dotyčný byl požádat rodiče o ruku = všichni to ví a nikdo nic netají.. tak jak to popisuješ to není žádné zasnoubení - je divné, že jim to nechceš říct.. proč?
At drahý koupí kytku pro panímámu a ofiko se přijde představit ne?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.12.16 19:51
@Anonymní píše:
vztahy jsou běžné, docela dobré. Spíše jsem s nimi nikdy o takových věcech nehovořila, tak nevím jak na to..

no ale toto byste fakt měli říct spolu - když už tomu říkáte zásnuby :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 11.12.16 19:52
@Anonymní píše:
vztahy jsou běžné, docela dobré. Spíše jsem s nimi nikdy o takových věcech nehovořila, tak nevím jak na to..

Tak to je fajn, ze vztahy jsou v pohode. A co delaji rodice ted? Jste s nima doma? Ja bych jim to rekla dnes, nedelni vecer muze byt idealni. Hlavne bych to neodsouvala a neriksla bych jim to asi v pritomnosti partnera,..

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 19:52

A to si rodiče ještě nevšimli, že nosíš na ruce prstýnek? nebo žádný nenosíš? :nevim:

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 11.12.16 19:53

Nevím, čeho se bojíš…je hezké, že se tě partner nejdřív zeptal, ale měl by se zeptat/požádat o tvou ruku i rodiče. u vánočního stromku k tomu bude perfektní příležitost…ničeho se neboj

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >