Jak říkat Kryštofovi a Felixovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.06.09 18:50
Jak říkat Kryštofovi a Felixovi?

Ahoj
v rodině se nám chystá další mimi a máme za úkol vymyslet zdrobneliny na Krystofa a Felixe, pomuzete?? me napadl je krystufek a felixik :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 18.06.09 18:54

Ahoj.Co Krýša a Felda… :lol:

Gábina
Kecalka 155 příspěvků 18.06.09 19:24

Ahoj, s námi na cvičení chodil jeden Kryštůfek a tomu maminka často říkala Štofi, Štofík. O jednou Felixovi jsem četla knížku a to byl zase Felda, jak už psala Danuška23 a taky Lexa a Lexík.
Zdrobněliny přijdou často úplně sami od sebe, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti :D

Prťa
Kecalka 168 příspěvků 18.06.09 19:33

Ahoj, tak my Kryštofa doma máme a říkáme mu Kryšťo, Kryšťulko, Kryšťuldo, Kryšťulíno, moje máma mu říká Šťovíčku :lol: .Někdo mu taky říká Kryštík, Krýša, Štófi Nám nejdřív taky přišlo, že se to nijak zkracovat a zdrobňovat nedá, ale pak když byl na světě, to šlo nějak samo.

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.06.09 19:42

ty jo to je super, ono to fakt vypada , ze se to zdrobnovat neda, ale DAAAAAAAAAAAAAA

Flyingfrog
Extra třída :D 12123 příspěvků 18.06.09 20:13

Skoro každé jméno se dá nějak zdrobnit :-) Navíc co tak vím, tak spoustě mimin se ze začátku neříká jejich jmény, ale nějakou přezdívkou, která rodiče při pohledu na ně napadne :-)

Kdysi jsem kamarádčinému bráškovi neřekla jinak než Drobku :-)

Jinak u nás se jmenuje Kryštof plyšový :oops: medvěd a říkáme mu Kryštůfku a nebo Kryštůveku :-)))

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.06.09 21:04
Prťa píše:
máma mu říká Šťovíčku

To je krásný...... :D

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 18.06.09 21:17

Kámoška má Kryštofa a říká mu Kikin.

vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 18.06.09 21:29

Známí říkali Kryštofovi „Tofánku“ :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 18.06.09 21:58

Mischni - ty si zapoměla na Krisíka!!! :lol: :lol:

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 19.06.09 07:32

Můj brácha říká svýmu Kryštofovi Krynda, ale to mě se moc nelíbí :wink:

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 19.06.09 08:36

Kamarádi ríkají malému Štůfek…ale s tim Felixem je to horší…to nevim, jak bych zdrobnila jinak nez holky.
My zase mame v planu Jeremiase a to uz vubec nevim. Ale vim, ze to prijde, az bude na svete.

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 19.06.09 10:42

A s těma přezdívkama je to pravda. Našemu synovi Vojtěchovi jsme asi do dvou let říkali Boldrik…zdrobněle jsem mu říkala Tíša…

A Yasmin, chudák, je nejčastěji Jasmoň, Jasminágl, Jasmi, Štrajchpudlík a Trumpetka :roll: :lol:

Lenika
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.06.09 10:48

S tím Kryštůfkem je to hezké :lol: já bych ho chtěla, ale manžel špatně vyslovuje K na začátku slova..

My máme Anetku (vybral manžel) a já jí hned v porodnici začla říkat „Any, Anynko“, manžel jí nakonec říká Píďo :roll: :lol:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 19.06.09 10:52

Tak naší Haňule manžel neřekne jinak než Míšo nebo Mišáku :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >