Jak rozestavět nábytek v dětském pokojíčku...

28.3.16 19:46

Jak rozestavět nábytek v dětském pokojíčku...

Holky, potřebovala bych poradit máme malou holčičku-2 roky a čekáme chlapečka. Chceme jim už dozařídit pokojíček, pokoj je celkem velkej-20m ctverecnych a nábytek co tam zatím byl, je všechen z ikei :roll:. Zatím máme v pokoji jen postýlku (120×60) stuva, přebalovák (90×70 stuva, komodu (80×48)malm, policový díl (147×39)kallax, stan (100×100) ten není z ikei, a stoleček s židličkama(průměr 85) mammut. Terezka už se učí spinkat v posteli, ale zatím v naší :pocitac:, tak ji budeme kupovat postel ale nevím jestli koupit malou postel(160×70)nebo radši normální (90×200).Zatím mám vybranou tuhle: Taky budeme kupovat šatní skřín, kterou bude mít malá a Šimonek bude mít na oblečení zatím tu komodu- (tak jako to měla terezka když byla mímo…) Taky přibude police na hračky z ikei stuva. Ještě nevím jak pokojíček vymalovat, myslela jsem zeleno, modro, růžovo, ale nevím jestli to nebude moc barevný… Ale HLAVNĚ nevím, jak nábytek rozestavět. Dole jsou rozměry, potřebuju poradit, koumáme nad tím už dost dlouho ale na nic nemůžeme přijít… :zed: pokud poradíte, budu mooooc ráda :hug: děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
28.3.16 20:34

Amen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.16 20:43

Proč amen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.16 21:06

Na něco jsem přišla, co na to říkáte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 07:08

Poradite nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18157
29.3.16 07:39
@Mimísek Elis píše:
Poradite nekdo?

Zakladas X tou diskuzi kvuli nabytku do detskeho pokoje. Stejne jiz dost veci mas, tak to tam soupni a uvidis. Vsechno jsou solitery, nic neni vestavneho, takze velke planovani neni treba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 15:18

Opravdu mi nikdo neporadi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie