Jak rozeštvat přítele s milenkou?

Anonymní
7.6.21 07:48

jak rozestvat pritele s milenkou?

Ahojte holky, s pritelem mame dve male deti (1,2roky) ted se se mnou rozesel, ze jsme kazdy jiny. Dusoval se, ze v tom nikdo treti neni a ejhle, behem dvou dnu jsem mu dosla na milenku. Zapiral a lhal do posledni chvile. Vyresil to odchodem, ze je do ni zamilovany. Bohuzel jsem zjistila, ze milenka ukoncila predesly vztah z duvodu, ze ma nejvyssi cas zalozit rodinu. Pritel se dusuje, ze se o me s detma postara, ale desim se, ze si tu novou rodinu zalozi.Jsem hrozne nestastna a nastvana, preji si, aby ho poslala do haje a on zustal a vytrestal se tim. Zalezi mi na nem, ale rada bych jim zivot nejak trosku znepříjemnila a vypekla ho :lol: myslim, ze bych byla schopna zvladnout vyvolat u ni neduveru k nemu a zarlivost, ze to stale hraje na dve strany (pujde to mimo deti). Mam jit do toho? A nemate vy nejake zkusenosti, jak se zbavit milenky? Jsem opravdu zoufala :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2157
7.6.21 07:54

Vysokým vyzivnym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
7.6.21 07:56
@Anonymní píše:
Ahojte holky, s pritelem mame dve male deti (1,2roky) ted se se mnou rozesel, ze jsme kazdy jiny. Dusoval se, ze v tom nikdo treti neni a ejhle, behem dvou dnu jsem mu dosla na milenku. Zapiral a lhal do posledni chvile. Vyresil to odchodem, ze je do ni zamilovany. Bohuzel jsem zjistila, ze milenka ukoncila predesly vztah z duvodu, ze ma nejvyssi cas zalozit rodinu. Pritel se dusuje, ze se o me s detma postara, ale desim se, ze si tu novou rodinu zalozi.Jsem hrozne nestastna a nastvana, preji si, aby ho poslala do haje a on zustal a vytrestal se tim. Zalezi mi na nem, ale rada bych jim zivot nejak trosku znepříjemnila a vypekla ho :lol: myslim, ze bych byla schopna zvladnout vyvolat u ni neduveru k nemu a zarlivost, ze to stale hraje na dve strany (pujde to mimo deti). Mam jit do toho? A nemate vy nejake zkusenosti, jak se zbavit milenky? Jsem opravdu zoufala :,(

Tohle je poměrně jednoduchá situace, opustil malé děti, tak si je vyčíhejte a vpalte mu to před ní. Určitě bude chtít být také opuštěná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
7.6.21 07:57
@Semtex píše:
Vysokým vyzivnym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Přesně tak. Vysoké výživné. Ať si u ní zůstane. Já bych ho už nechtěla.
Neponižuj se a nech ho milence.
Až zjistí, že musí platit alimenty, tak se jí to líbit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745

To je docela dobrý, si takhle rychle po sobě nasekat děti a teprve pak zjistit, že jsme každý jiný (i když je to asi výmluva) :roll: Já bych se je rozeštvat nesnažila, akorát se ztrapníš. Souhlasím, vyrazit z něj co nevyšší alimenty.

Příspěvek upraven 07.06.21 v 07:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845

Milenky se nezbavíš a jen ze sebe uděláš ještě větší k*ávu. Vyprdni se na to a přemýšlej spíš co do budoucna se sebou, takhle nepřemýšlí ženská co má dvě děti, ale 17ti letá puberťačka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
7.6.21 07:58

Střídavou péčí o děti :-) to milenku jistě odradí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 07:59

Přestaň se ztrapnovat, stejně se to obrátí jen proti tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
7.6.21 08:02
@welovefashion píše:
Střídavou péčí o děti :-) to milenku jistě odradí
:palec: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9168
7.6.21 08:05

Nejvíc ho nastves tím, že budeš silná nad věcí. A to výživné bych poresila hned a i na svoji osobu, jestli jsou děti takhle malé. Hlavně se neponizovat, ale s úsměvem kopnout do rozkroku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
7.6.21 08:05

Jestli nechceš být za blbku, tak nedělej žádné pubertální tanečky. Z pokusů o rozeštvání vyjdeš nejhůř ty, vždycky. Tebe by teď mělo na prvním místě zajímat, jak se zařídíš bez něj. Čili rychle svěření dětí do péče, na soud žádost o alíky a výživné na tebe (do dvou let věku dítěte) a určení styku s dětmi. Myslím, že milenka stejně brzy zjistí, že má malinké děti, od kterých odešel, a nikdo normální si s takovým chlapem rodinu nezaloží :nevim: A jestliže normální není, tak se holt k sobě asi hodí víc, než vy dva. Nešetři ho s výší výživného a taky trvej na tom, aby si děti často bral. Ono to milenku dost možná rychle přestane bavit, když její miláček bude mít obvíkend čas jen na svoje batolata :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
7.6.21 08:06

A co kontaktovat milenku a říct ji něco ve smyslu, že máte dvě děti a že kvůli nim chceš s ní vycházet a hodit zášť za hlavu. A do toho přidat téma, kdy budou hlídat děti, jestli lichý nebo sudý týden :D A že by bylo fajn se co nejrychleji seznámit, aby mohly být děti co nejvíce s tatínekem, aby se neodcizily jen kvůli tomu, že si táta našel novou mámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
7.6.21 08:09

Stridavou peci a koukej byt na pritele laskava a at ti to slusi :palec:…preji ti at si najdes partnera, ktery si te bude vazit a bude te mit rad i tve deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
7.6.21 08:11
@Anonymní píše:
Ahojte holky, s pritelem mame dve male deti (1,2roky) ted se se mnou rozesel, ze jsme kazdy jiny. Dusoval se, ze v tom nikdo treti neni a ejhle, behem dvou dnu jsem mu dosla na milenku. Zapiral a lhal do posledni chvile. Vyresil to odchodem, ze je do ni zamilovany. Bohuzel jsem zjistila, ze milenka ukoncila predesly vztah z duvodu, ze ma nejvyssi cas zalozit rodinu. Pritel se dusuje, ze se o me s detma postara, ale desim se, ze si tu novou rodinu zalozi.Jsem hrozne nestastna a nastvana, preji si, aby ho poslala do haje a on zustal a vytrestal se tim. Zalezi mi na nem, ale rada bych jim zivot nejak trosku znepříjemnila a vypekla ho :lol: myslim, ze bych byla schopna zvladnout vyvolat u ni neduveru k nemu a zarlivost, ze to stale hraje na dve strany (pujde to mimo deti). Mam jit do toho? A nemate vy nejake zkusenosti, jak se zbavit milenky? Jsem opravdu zoufala :,(

Trvat na střídavé péči. :mrgreen:

Poslat jí domů OSPOD, aby se zjišťovalo, kde budou děti s otcem trávit čas.

Sdělit jim oběma, že „jsi to nedostala“, takže je nejspíš na cestě třetí dítě.

Všechno samozřejmě v klidu, aby bylo vidět, jak ses ho ráda zbavila. :think:

Na žárlivost a scény kašli, to nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 08:11

Kvůli chlapovi se chceš ponizovat? Holka kde je nějaká hrdost.. Ať platí aliky.. Milenku ať si má hlavně ať se o vás postará..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat