Reklama

Jak rozeznat bolest od zubů a nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 14.09.18 16:06
Jak rozeznat bolest od zubu a nemoc...?

Dobry den,
chtela bych se zeptat, jak poznam, ze diteti rostou pouze zuby a nebo ze je k tomu i nemocny, napriklad bolest v krku.? Jedna se o batole, ktere jeste neumi komunikovat. Posledni dny ma teploty kolem 37.8, ale predevcirem se mi budil i 50× za noc, pres den dost spatne nalozeny… ted uz je nalada lepsi i lip spi, ale nechce nic jist, jako ani jogurt, ani rozmixovanou stravu, ani tuhou stravu. Kdyz mu ji vnutim lzicku jakekoliv rozmixovane stravy, tak breci, ale jakoby bolesti. Jedna se o neprospivajici dite, takze je dost problem vynechani i jednoho jidla behem dne a ne ze neji vubec. Davam mu sirup proti teplote a bolesti zubu. K lekari se dostanu az zitra.

Přečtěte si článek: Růst zubů u kojenců, jak ulevit od bolesti?

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 14.09.18 16:31

Podívej se mu do pusy,jestli nemá třeba afty.

bloesty
Kecalka 173 příspěvků 14.09.18 16:33

@tlustyhrosik Nemas ty nebo manzel (nebo kdokoliv, kdo to dite casto liba) zrovna opar? Taky se to muze takhle projevit…

Uživatel je onlineBaruunečka
Stálice 85 příspěvků 14.09.18 16:35

Myslim, ze laik to pozna těžko.. :nevim: ..Moje dcerka v 8m mela spalovou anginu, ja si byla jista,ze jsou to zuby. No a kdyz ani treti den nebylo lip,horecky maximalne 37.8 st. ,jidlu moc nedala a treti den uz nechtela ani mlíko ,šla jsem radsi k doktorce. Ta pri jejim placi hned rekla,ze chrapti… 8o ,ja to neslysela a krk,ze je uplne rudy a jazyk myslim uplne cerveny. Vubec jsem si toho nevsimla,ani me nenapadlo to hledat u maleho miminka,ze by mohla mit anginu me vubec nenapadlo… Pak hned za měsíc mela virovou anginu. To uz byly horecky vetsi,pres 38st., ale uz jsem cekala,ze to může byt i nemoc a ne zuby a tak jsem si hned vsimla,ze pri kazdem polknuti se otřese cela a nebo zavre oci…a k doktorce jsme sly hned s tim,ze to beztak je zase krk :cert: … V mem okoli vim o 2 malých detech,ktere ted maji anginy,ze to zase hrozne radi jim rekli na detskem…Tak drzim palce, at jsou to jen zoubky a ne nejaka nemoc ;)

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 14.09.18 23:05

Tak nakonec zacal po odpolednim spánku chraptět, takže bylo jasny že má zdravotní problém. Jeli jsme nakonec k dr., ma afty a zarudly krk. Takze mam atb.

Uživatel je onlineBaruunečka
Stálice 85 příspěvků 16.09.18 13:47

Chudacek :( …At je mu brzy dobre ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama