Jak rozptýlit 2 měsíční mimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 04.12.17 16:51
Jak rozptýlit 2 měsíční mimino

Ahoj, poradíte mi, co se líbí miminkům. Hraju si s nim, povídám, ukazuju. Ale už to má okoukaný, a pak nevím, čím ho rozptýlit :D

Reakce:

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 04.12.17 16:58

Máte hrací deku s hrazdičkou? Ať si tam pase koníčky :lol: Malýho bavil taky řetěz z hraček, tak, aby na něj došáhnul a ono to chrastilo. (to ležel v ohrádce, dala se dát vysoko)

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 04.12.17 17:01

@Anetinqua Nebo bych tak malýmu miminku strčila obyčejnou plínku na hraní, usínáčka, tím se miminka hned uspí.

unuděná
Kelišová 5585 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 17:19

Ve dvou mesicich prumerne miminko vyydrzi vzhuru maximalne pul hodiny.Ja ji vzdy vyuzivala tak, ze jsem si dite polozila briskem na sve bricho delala na nej blbinky, nebo ho nosila ruzne po byte, nechala zmoulat zaclony ci plysaky.Kdyz uz zvladali, tak co nejvice casu na brisku a stimulace pred nim, aby zvedal hlavicku a ruce na loktech ;) nemusis vymyslet zabavu, na tobude spousta casu pozdeji.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 04.12.17 17:42

Kolotoč nad postýlku, hrací deka na zemi, hrazdička, zpívání písniček, cvičení na velkém míči.

Capretta
Kecalka 409 příspěvků 04.12.17 18:10

Poustela jsem pisnicky z youtube, kdyz mi hlas nestacil. Vznikla z toho zavislost na trech cunicich. Na ulozto se mrkni na 160 her a cviceni

mamina mimina
Nováček 3 příspěvky 04.12.17 18:12

Nám se osvědčilo zpívání a mazlení. Myslím, že pro mimčo v tomto věku je moc důležitý fyzický kontakt. Malý taky miloval pozorování dětí na hřišti :-).

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 04.12.17 18:44

Náš skoro nespí, fakt málo, takže je furt vzhůru a nudí se. Má hrazdičku, někdy si zas povidame, pak mu ukazuju hračky. Ještě moc nevnímá svoje ruce, takže usínáček ještě ne

unuděná
Kelišová 5585 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 19:09
@Anetinqua píše:
Náš skoro nespí, fakt málo, takže je furt vzhůru a nudí se. Má hrazdičku, někdy si zas povidame, pak mu ukazuju hračky. Ještě moc nevnímá svoje ruce, takže usínáček ještě ne

v tom pripade zapracuj na tom spani a neres zabavovani.Chce to minimalne 3× denne uspat, takze do kocarku, nositka, postylky, naruce, cokoli, co ho uspi. Nepisu to proto, ze tabulkove ma takhle stare dite spat tolik a tolik hodin, ale proto, ze vim, ze nevyspale dite pres den driv nebo pozdeji zacne byt znacne protivne, zacne hur spat v noci atd. Podle me je idealni takhle stare detatko nakojit, prebalit, pomazlit a dat spat.Po probuzeni (pokud jeste nema megahlad) nechat co nejdele na brisku a znovu dokola.Moje mladsi, dcerka by taky vydrzela v klidu ve dvou mesicich i 4hodiny vzhuru, ale proc? Pak ty deti hur usinaji (jsou pretazene)-,neklidneji spi.,driv se budi…

unuděná
Kelišová 5585 příspěvků 2 inzeráty 04.12.17 19:11

Jak mimochodem vypada to jeho „nudi se“?Neni to nahodou spis „knouram, protoze se mi chce spat“?Ale maminka mozna ceka, ze usnu sam, a kdyz se tak nestane, tak usoudi, ze se mi spat nechce, jen se nudim? :think:

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 05.12.17 06:22

Mame 9tydenni holcicku a jedem rezim prebalit-nakojit-chvile hrani si (blbiny s oblicejem, zpivani, ukazovani hracek),pokud neni ospala, tak ji cca po 30min po jidle soupnu na brisko, to ji vycerpa nebo pod hrazdu a pak spani do dalsiho prebaleni. pripadne prochajda po kojeni. jinak mne taky zacne knourat, kdyz chce spat a vzdycky, jak ji dam dudlik u knourani, zavre oci a chrni..i kdyby jen 10min :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >