Jak rozpůlit čípek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Stálice 90 příspěvků 11.04.18 16:27
jak rozpůlit čípek?

Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Reklama

Reakce:

Ijen
Kecalka 336 příspěvků 11.04.18 16:32

Podelne, nejlip ostrym nozem namocenym v horkem vode.

alilauter
Stálice 88 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 16:32

Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.

bertoldina
Stálice 73 příspěvků 11.04.18 16:33

Půlí se to blbě.. mně se vždycky jedna půlka rozpadla oběma způsoby.

alilauter
Stálice 88 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 16:33
@alilauter píše:
Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.
Čípek v dlani, ty automatické opravy jsou děsný :mavam:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 11.04.18 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Podélně, protože lék je obsažen ve špičce. A určitě ne, zase tak ostrý ten čípek není. Když ho chvíli zahrejes v ruce, tak je měkký.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

MikeJePán přišel o skoro půl milionu fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama