Jak rozpůlit čípek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 278 příspěvků 11.04.18 16:27
jak rozpůlit čípek?

Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 11.04.18 16:32

Podelne, nejlip ostrym nozem namocenym v horkem vode.

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 11.04.18 16:32

Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 16:33

Půlí se to blbě.. mně se vždycky jedna půlka rozpadla oběma způsoby.

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 11.04.18 16:33
@alilauter píše:
Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.
Čípek v dlani, ty automatické opravy jsou děsný :mavam:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 11.04.18 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Podélně, protože lék je obsažen ve špičce. A určitě ne, zase tak ostrý ten čípek není. Když ho chvíli zahrejes v ruce, tak je měkký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >