Jak rozpůlit čípek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 361 příspěvků 11.04.18 16:27
jak rozpůlit čípek?

Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Reakce:
Ijen
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 11.04.18 16:32

Podelne, nejlip ostrym nozem namocenym v horkem vode.

alilauter
Kecalka 361 příspěvků 11.04.18 16:32

Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 11.04.18 16:33

Půlí se to blbě.. mně se vždycky jedna půlka rozpadla oběma způsoby.

alilauter
Kecalka 361 příspěvků 11.04.18 16:33
@alilauter píše:
Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.
Čípek v dlani, ty automatické opravy jsou děsný :mavam:
tessa2323
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 11.04.18 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Podélně, protože lék je obsažen ve špičce. A určitě ne, zase tak ostrý ten čípek není. Když ho chvíli zahrejes v ruce, tak je měkký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >