Jak rozpůlit čípek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 126 příspěvků 11.04.18 16:27
jak rozpůlit čípek?

Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 11.04.18 16:32

Podelne, nejlip ostrym nozem namocenym v horkem vode.

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 16:32

Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.

bertoldina
Kecalka 273 příspěvků 11.04.18 16:33

Půlí se to blbě.. mně se vždycky jedna půlka rozpadla oběma způsoby.

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 16:33
@alilauter píše:
Ahoj, mě říkala doktorka podelne a nemyslím, že bys mohla mimco poranit. Navíc když číslem pak podrzis v dlani, začne meknout a i ty hrany pak zjemni. Ať vám to dobře dopadne.
Čípek v dlani, ty automatické opravy jsou děsný :mavam:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 11.04.18 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jak mám rozpůlit čípek, který je od 7 kg pro menší miminko? podélně nebo napůl? nemůžou ty ostré přepůlené hrany poškodit konečník?

Podélně, protože lék je obsažen ve špičce. A určitě ne, zase tak ostrý ten čípek není. Když ho chvíli zahrejes v ruce, tak je měkký.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama