Reklama

Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 03.12.17 15:06
Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Jdu pro radu. Minulou zimu jsem si koupila zimní boty s Goretexem. Salamon, drahý jak blázen, do -25 st. Jsou to ty trekový typy, kožich uvnitř. Nosila jsem je asi měsíc a půl, pohoda. V létě mi dost otýkaly nohy, asi se mi změnila noha. Teď v zimě, když jsem je obula, zjistila jsem, že jsou mi malý, možná nepatrně do délka, ale hlavně do šířky. I když v nich chodím, neroztáhly se. :-(.
Půjdou roztáhnout? Myslela jsem, že bych je donesla ševci, jenže mám strach, aby se membrána nepoškodila tím roztahováním…
Poradí někdo? Mám to risknout a nechat je roztáhnout, nebo je prodat a koupit jiný?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 03.12.17 15:26

Prodat a koupit jiný.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 03.12.17 15:44

Prodat ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 06:38

@statecna.oslice takové boty se nepředělávají.. kup si nové, větší..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >