Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 03.12.17 15:06
Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Jdu pro radu. Minulou zimu jsem si koupila zimní boty s Goretexem. Salamon, drahý jak blázen, do -25 st. Jsou to ty trekový typy, kožich uvnitř. Nosila jsem je asi měsíc a půl, pohoda. V létě mi dost otýkaly nohy, asi se mi změnila noha. Teď v zimě, když jsem je obula, zjistila jsem, že jsou mi malý, možná nepatrně do délka, ale hlavně do šířky. I když v nich chodím, neroztáhly se. :-(.
Půjdou roztáhnout? Myslela jsem, že bych je donesla ševci, jenže mám strach, aby se membrána nepoškodila tím roztahováním…
Poradí někdo? Mám to risknout a nechat je roztáhnout, nebo je prodat a koupit jiný?

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 03.12.17 15:26

Prodat a koupit jiný.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 03.12.17 15:44

Prodat ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.12.17 06:38

@statecna.oslice takové boty se nepředělávají.. kup si nové, větší..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama