Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 03.12.17 15:06
Jak roztáhnout zimní boty s goratexem

Jdu pro radu. Minulou zimu jsem si koupila zimní boty s Goretexem. Salamon, drahý jak blázen, do -25 st. Jsou to ty trekový typy, kožich uvnitř. Nosila jsem je asi měsíc a půl, pohoda. V létě mi dost otýkaly nohy, asi se mi změnila noha. Teď v zimě, když jsem je obula, zjistila jsem, že jsou mi malý, možná nepatrně do délka, ale hlavně do šířky. I když v nich chodím, neroztáhly se. :-(.
Půjdou roztáhnout? Myslela jsem, že bych je donesla ševci, jenže mám strach, aby se membrána nepoškodila tím roztahováním…
Poradí někdo? Mám to risknout a nechat je roztáhnout, nebo je prodat a koupit jiný?

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 03.12.17 15:26

Prodat a koupit jiný.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 03.12.17 15:44

Prodat ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 06:38

@statecna.oslice takové boty se nepředělávají.. kup si nové, větší..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >