Jak rychle klesá HCG po ZT?

Anonymní
28.4.21 21:52

Jak rychle klesá HCG po ZT?

Ahoj holky, dnes mi lékařka potvrdila ZT v 6tt. Krvácím a doufala jsem, že se obejdu bez revize, že vše odejde samo. Bylo mi řečeno, že pokud mi do ZÍTRA neklesne hcg, pošle mě na revizi. Opravdu je možné, aby hcg kleslo během jednoho dne? Četla jsem spousty diskuzí, kde některým hcg ještě pár dní po ZT naopak stoupalo.
Děkuji za rady, jsem z toho trošku rozhozená. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
28.4.21 22:15

U mě HCG skleslo po prvním dnu hned o 50% odešlo to s menstruaci
Takže možný to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
28.4.21 22:34

Po ZT v 7tt bez samovolného potratu jsem ještě za 14 dní měla přes 9 000 jednotek.
Po ZT se samovolným potratem jsem na testech nebyla, ale domluvila jsem se v nemocnici, že přijdu za týden a před revizí udělají UTZ, jestli je teda vůbec potřeba (byla). Po špatných zkušenostech s další revizí bych se snažila zákroku fakt vyhnout. Pokud nemáš teplotu, zánět apod., prostě bych počkala, až se tělo samo vyčistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20161
28.4.21 22:43

Pokud krvácíš, tak bych se na revizi nehnala ani omylem a už vůbec ne v 6tt. Naprosto s klidem bych počkala minimálně týden. Tělo si s tím na 90% poradí samo a mnohem šetrněji. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
29.4.21 06:40

Pokud krvácís, tak bych na revizi nešla. Je to zbytečné. Jen třeba za týden na kontrolní utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 06:54

Moc díky za reakce! Zrovna se chystám k dr, tak uvidím co mi řekne. Byla bych ráda, kdybych se obešla bez revize a šlo to přirozeně. Krvácím, ale nemám žádné bolesti, teplotu ani jiné komplikace, tak doufám, že to bude v pořádku.
Rádi bychom se zase co nejdřív začali snažit… byl to docela šok, ale co se dá dělat. :,(
Omlouvám se za anonym, ale nechtěli jsme, aby tohle někdo věděl.

• Citovat
  • Nahlásit
153
7.5.21 08:40

Ja mela ZT v 6tt po 1. ET pri IVF moje dr nechtela vubec revizi, ze to odejde v takovem tydnu samo a ze telo si poradi.. a mela pravdu 🙏🏽 Tyden pred potratem jsem lehce spinila pak se to zniceho nic rozjelo.. nemela jsem zadne bolesti akorat fakt silne krvaceni.. druhy den jsem byla u dr a deloha cista jen vysoka sliznice, ale to odejde samo s krvacenim.. dostala jsem injekci na stahnuti delohy… takze za me bych urcite pockala nehrnula bych se do revize, kdyz si telo umi poradit samo ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat