Jak rychle poslat něco z jednoho konce republiky na druhý?

426
18.4.16 12:18

Jak rychle poslat něco z jednoho konce republiky na druhý?

Patřím k těm, kdo kvůli rozsáhlým zkušenostem nevěří ČP, naposledy mi nedoručili svatební oznámení kamarádky, to zamrzí… Teď bych ale potřebovala nějakého doručovatele/kurýra, který mi za rozumný peníz doručí něco z Prahy do Brna, nejlépe do zítřka. Napadá mě třeba poslat to vlakem, ale spolehlivost drah taky není nic moc. Máte nějakou radu, vlastní zkušenost? Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64730
18.4.16 12:21

@Lotuska doporučeně nebo expresní zásilka u čp :nevim: nestalo se mi, že by to do druhého dne nebylo.. čd třeba objednat předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10911
18.4.16 12:21

Možná bych zkusila využít nějaký web pro spolujízdu - halt místo cestujícího by jel balík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10911
18.4.16 12:24

@martina.se Mně se u ČP stalo skoro všechno :) (přeháním, ale zbloudění expresní zásilky tam bylo). Tady proti sobě jde požadavek na spolehlivost a okamžitost a rozumnou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
18.4.16 12:26
@Knihomyš píše:
@martina.se Mně se u ČP stalo skoro všechno :) (přeháním, ale zbloudění expresní zásilky tam bylo). Tady proti sobě jde požadavek na spolehlivost a okamžitost a rozumnou cenu.
:mrgreen: otázkou je, co je rozumná cena, to je fakt.. dneska se chystam poslat rostliny, tak uvidíme, jak čp funguje :cert: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
18.4.16 12:27

Ot. Praha a Brno jsou na rozdílných koncích republiky…? :lol: Hezký názor Pražáků, že za Brnem už TO končí :))
Jen mě to pobavilo, omlouvám se za OT :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
18.4.16 12:29
@Knihomyš píše:
Možná bych zkusila využít nějaký web pro spolujízdu - halt místo cestujícího by jel balík :)

Jo, to je zajímavý nápad, když je ten vlak na objednávku.:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
18.4.16 12:29
@martina.se píše:
@Lotuska doporučeně nebo expresní zásilka u čp :nevim: nestalo se mi, že by to do druhého dne nebylo.. čd třeba objednat předem.

Díky, ale s ČP fakt už riskovat nehodlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
18.4.16 12:31
@Ráchelia píše:
Ot. Praha a Brno jsou na rozdílných koncích republiky…? :lol: Hezký názor Pražáků, že za Brnem už TO končí :))
Jen mě to pobavilo, omlouvám se za OT :-)
:-))) „Považuju“ se spíš za Brňáka.:-)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5256
18.4.16 12:32

balik123.cz, posíláme do Anglie a jde 4 dny (Českou poštou dva týdny), vozí i po ČR, přijedou domů, vyzvednou balík a doručí. Spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5027
18.4.16 13:07
@Ráchelia píše:

Taky mě to pobavilo. Ale spíš na opačnou stranu. Praha přeci není na konci, nebo? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
18.4.16 13:16

Ahoj,
nejrychlejsi je asi ČD kuryr. Ta cena je myslim kolem 200Kc.
j

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
afghani
18.4.16 13:31

Mas na vyber spoustu kuryrnich sluzeb, PPL, Geis, DPD, top trans, gls…viz https://www.zaslat.cz

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4100
18.4.16 14:04
@Ráchelia píše:

přesně :mrgreen: :mrgreen:
jak tam nejede metro, je to na konci republiky :mrgreen:

(píšu z kopců na hranicích se Slovenskem)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
20.4.16 14:15

@afghani Díky za odkaz. Ta kalkulačka je praktická, třeba ji ještě využiju. @Mirila Nejrychlejší doručení na zaslat vyšlo asi 270 Kč, stejnou rychlost (do druhého dne) slibovali i na https://www.delibarry.com/cz , ale cena byla 99 Kč.
Vyzkoušela jsem a dopadlo to dobře. Potřebovali jsme nějaký drobný nářadí na stavbu a už je máme v ruce:-). Delibarry má u mě první bod, kurýr si balík vyzvedl asi hodinu od objednávky, druhý den byl v Brně, kompletní a v pořádku.:-), což se u ČP vždy nestává. Ale je to jedna zkušenost, uvidíme, jak jim to půjde příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat