Jak rychle se v těle doplní plodová voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martiiinka
Povídálka 31 příspěvků 07.05.19 06:38
Jak rychle se v těle doplní plodova voda

Zkoušela jsem hledat různé články na toto téma, ale bez úspěchu. Proto bych rada o Vaše zkušenosti a případně rady na doplnění.
Stále mi odtéká plodova voda, po nedělním ultrazvuku je tam opravdu vody čím dal méně. Jsem začínající 22 týden což je prcek příliš maly.
Lezim a max chodím na zachod. A to je možná i chyba pac po každé toaletě ze mě vytéká voda. Moznost by byla, aby mi dávali mísu. Jaky mate na to názor mohlo by to pomoci?
Snažím se co nejvíc pít, ale nevím zda to k něčemu je.
Budu rada za každou odpověď.

Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.05.19 06:59

Ten záchod moc nehraje roli, to z tebe vyteče jen to, co je nashromážděno v pochvě, co už po kapkách vykapalo z plodových vaků. Za jak dlouho se doplní ti neumím odpovědět. Problém je, že stále odtéká. Co říkají doktoři? Je mi to líto, držím palce.

Martiiinka
Povídálka 31 příspěvků 07.05.19 07:26

Co říkají doktoři pořad to samé, čekat až se ta dírka zaceli, ale jak vi ze je tam opravdu nějaká dírka.
Přemýšlím naprosto nad vším, dostavam na noc čípek Entizol a po té se mě zda ze ta voda teče více, dávala jsem vzorek s tím ze jsem si myslela, ze je to jen vytok z toho čípku ale byla to opět plodovka.
Což mě moc nepotesilo.
Jaká je naděje když bude maly bez plodovky?

KamisB
Kelišová 6914 příspěvků 07.05.19 07:27

Holčině ze školy kdysi zašívali čípek, aby vše podrželi. Ale tam šlo spíš aby se nerozjel porod. Čípek se otvíral, tak nevím jak je to s tímhle.
Ale voda se prý tvoří a doplňuje denně.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.05.19 07:31
@KamisB píše:
Holčině ze školy kdysi zašívali čípek, aby vše podrželi. Ale tam šlo spíš aby se nerozjel porod. Čípek se otvíral, tak nevím jak je to s tímhle.
Ale voda se prý tvoří a doplňuje denně.

no to je samozřejmě něco jiného. Díru v plodových obalech nespraví zašitím čípku

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.05.19 07:33
@Martiiinka píše:
Co říkají doktoři pořad to samé, čekat až se ta dírka zaceli, ale jak vi ze je tam opravdu nějaká dírka.
Přemýšlím naprosto nad vším, dostavam na noc čípek Entizol a po té se mě zda ze ta voda teče více, dávala jsem vzorek s tím ze jsem si myslela, ze je to jen vytok z toho čípku ale byla to opět plodovka.
Což mě moc nepotesilo.
Jaká je naděje když bude maly bez plodovky?

Jak ví, že je tam dírka? No tak přeci s tebe odtéká plodová voda, ultrazvuk ukázal, že je jí málo, tak proto ví, že je tam dírka. Pokud bude malý bez plodovky, tak naděje není téměř žádná, bez plodovky se nebude vyvíjet, bez plodovky to nezvládne. Bohužel. Je potřeba striktně dodržovat, co řeknou lékaři a doufat, že ještě pár týdnů vydrží. Zatím nějakou má, dírka se může zacelit.

blumen
Hvězda diskuse 49814 příspěvků 07.05.19 07:46

@Martiiinka hrozi infekce dle me, zaprve, proto se pri odtoku plodovky atd jezdi do porodnice. Zadruhe bez ni byt nemuze. Pitim nic ted neovlivnis. Co ti rekli?

Martiiinka
Povídálka 31 příspěvků 07.05.19 08:04

Šáruší, děkuji moc za podporu. On si člověk nechce připustit, ze to muže dopadnout špatne. V jádru srdce pořad vím, ze to zvládne.
Podle včerejších výsledku je krev v pořádku žádná infekce tam není což je v tuto chvíli dobre.
Je ještě možnost doplnění vody roztokem, ale to je prý riskantní. Chcou ještě počkat aby se to zacelilo.
Víc proto nemohou udělat.

blumen
Hvězda diskuse 49814 příspěvků 07.05.19 08:13

@Martiiinka :hug: tak hodne odpocivej, asi jen lezis s nohami nahore? Kdyz to vydrzi do 24.tt, tak pak uz miminka zachranuji. Ale treba bez infekce vydrzi dele a zvladnete to :hug: pak napis, jak se to vyviji dal.

jannina1
Závislačka 4573 příspěvků 07.05.19 08:15

Se mnou byla v porodnici pani, ktera byla bez plodovky asi mesic dite se narodilo okolo 28.tydne a bylo zdrave.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.05.19 08:24
@Martiiinka píše: Šáruší, děkuji moc za podporu. On si člověk nechce připustit, ze to muže dopadnout špatne. V jádru srdce pořad vím, ze to zvládne.
Podle včerejších výsledku je krev v pořádku žádná infekce tam není což je v tuto chvíli dobre.
Je ještě možnost doplnění vody roztokem, ale to je prý riskantní. Chcou ještě počkat aby se to zacelilo.
Víc proto nemohou udělat.

ani ty, ani oni, bohužel. Lež a odpočívej. Nějakou plodovku ještě má, takže nic není ztraceno. Doplňování zatím nepotřebuje, zatím ještě má. Věřím, že až by to bylo na hraně, tak zkusí i riskantní zákrok. A je šance, že se to zacelí. Že není infekce je vynikající zpráva. Držím moc palce.

Martiiinka
Povídálka 31 příspěvků 07.05.19 08:55

Všem moc děkuji za podporu opravdu si toho vážím ani nevíte jak.
Pro mého malého udělám cokoliv, aby vydržel.

Váš příspěvek
Reklama