Jak rychle uspat miminko v noci po vypití um?

266
18.2.16 04:32

Jak rychle uspat miminko v noci po vypití um?

Zdravím :)
Potřebuji poradit, jestli nemáte některá nějaký fígl na uspání v noci po vypití um? :mrgreen: Nachystám mlíko, vytáhnu malýho z postýlky a šupnu flašku..usíná s dudlákem a šátkem na očích, tak mu ho hned lupnu na oči a stejně je mi to prd platný, protože se úplně probere :( A pak z 5minutovýho vypití flašky je usínání na hodinu 8o 8o (náruč, hacka nebo bílý šum). On mi teda neusnul úplně ani u kojení, když jsem ho ještě kojila..jako usnul a jak jsem ho chtěla dát do postýlky, tak oči jak baterky 8o.
Tak jen jestli nemáte některá nějakou radu, jak na to :mrgreen: Anebo jestli se s tím smířit a vydržet až se v noci budit nebude :mrgreen: :dance:
Děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2337
18.2.16 06:48

Já bych ho nevytahovala z postylky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
18.2.16 07:11

Tak jestli jen kouka a nerve, kde je problem? Chvili si bude „povidat“ a pak usne… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
18.2.16 07:12

:-) To máme stejný. Kdyz jsem ho kojila, tak po krmení usnul, ale pri přenášení do postylky se probral :-(. Teď mu dávám UM (nebo odstrikane MM) v postylce. Nezvedam ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
18.2.16 08:03

@RadkazBrna já teda v noci z postýlky nevyndavam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
18.2.16 08:23

Taky nevyndavam z postylky. Vypije, dam dudlik, ona bud usne ještě při piti nebo tam dělá chvíli blbosti a pak odpadne. Někdy je to teda taky na hodinu, ale nerve, chce si povidat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
266
18.2.16 08:29

Tak koukám všechny radíte to samé :palec: Takže ho nechám hajat :palec: Jo a co odbrknutí? Já mu to totiž takhle jednou dala a pak jsem trnula, jestli se nepoblije :nevim: Trochu ještě občas blinká, ale jen trochu..a monitor dechu máme.
Děkuji všem :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 08:33

@RadkazBrna Já taky vydavám z postýlky protože krmim v obýváku aby jsme netušili starší dítě mě usne i vypití um ani u odkrkávání se nevzbudí jen co položím do postýlky se probere chvilku se tam protahuje a pak usne sama. Když brečí tak teprve začnu uspavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
18.2.16 08:40

@RadkazBrna : v noci jsem odkrkavat nedavala a to jsem mela blici dite…blil at si odrihnul nebo ne, tak jsem se na to vykaslala…zadny rozdil jsem nepozorovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
18.2.16 08:54

Odkrknout nedávám, ona se stejně většinou prekuli na břicho a tím si krkne sama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
631
18.2.16 09:03

O jak starých miminkách mluvíte, že je nevytahujete z postele? Mám kluka skoro 6 měsíců a ten když se nevybrká, mele se v posteli, zrychleně funí a heká. Takže i po vybrkání na pohovce a položení do postýlky někdy znova zvedám a brkám podruhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
18.2.16 09:31

8mesicu. Když byla uplne malinka, tak jsme dávali odkrknout.Ona to prostě nepotřebuje. Děti jsou ruzne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1776
18.2.16 10:14

Ja teda krknout davala, mam blici mimino a mela jsem starost, ze by ho bolelo bricho.
Vetsinou se mi budil mezi 3 a 4 rano a pokud jsem nechtela vzbudit celej barak, chodila jsem s nim spat vedle. Jak me cítil u sebe, tak si chvilku broukal a usnul. Kdyz byl sam v pokojiku, tak nekdy knucel. Nechtela jsem ho naucit spat s nama v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58682
18.2.16 11:08

@RadkazBrna co nejmíň světla - um dělám sama, malej je v postýlce, pak mu šupnu flašku, když dopije, odhodí, otočí se a chrápe :mrgreen: vůbec ho neberu z postýlky. Ale záleží na věku, u nás do půl roka blicí dítko, takže to nešlo, až po tom půl roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
18.2.16 18:00

No holky malej bude mít příští týden 5 měsíců 8o tak nevím no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama