Jak rychle vám rostou vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 16:58
Jak rychle vam rostou vlasy

Ahoj maminky jak rychle vam rostou vlasy? Me prijde ze mi nerostou vubec :/ prala bych si dlouhe huste vlasy ale takhle toho asi nedocilim

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 02.03.19 17:01

Tak 1cm/mesic. At jsem toho zkusila za posledni 2r spousta, nikdy jsem nedocilila toho, ze by rostly rychleji nebo byly lepsi. Genetika.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 02.03.19 17:14

Taky mi přijde že cca 1-1.5 cm za měsíc. Ale nepřijde mi to pomalu, naopak mi lidí spíš říkají, jak rychle mi to roste :nevim: loni v květnu jsem šla na ježka a teď už mám v zadu na malý culicek :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 02.03.19 17:55

Mě taky tak 1- 1,5 cm měsíčně. To je tak normlani, komu rostou rychleji tak třeba 2cm měsíčně. Ten 1-2cm je tak normlani. Hele a nemáš spíš zničené konce? Ono můžou růst jak blázni, ale když máš konečky roztrepene, lamave (třeba odbarvovanim, žehlením) tak oni upadavaji skoro stejně rychle jako vlas dorůstá, takže to pak pusobi jakože vlas vůbec neroste…

Malaga
Nadpozemská drbna 25566 příspěvků 02.03.19 18:20

2 cm/ měsíc

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 02.03.19 19:13

Hrozne moc zalezi jake mas vlasy a co s nimi „delas“ (barveni,zehleni atd.) Ja si uz rok nechavam odrustat sve vlasy a rostou leskle,huste.Dole mam jeste zbytky blond prosvetleni a ty jsou hrozne,suche :roll: a postupne je odstrihavam.Moje sestra ma prirodni a taky ji rostly pomalu,tak odlozila zehlicku na rok a z mikada ma vlasy do pul zad. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama