Jak rychle vám rostou vlasy, co na ně používat?

18
24.4.21 00:52

Jak rychle vám rostou vlasy, co na ně používat?

Ahoj holky. Chtěla bych se vás zeptat, jak rychle vám rostou vlasy, např. kolik cm za půl roku? Já mám s tím problém, mám husté vlasy, ale rostou hrozně pomalu :nevim: má cenu kupovat nějaké vitamíny a takovéhle věci? Co pomohlo vám na rychlejší růst? Napište cokoliv, co se růstu týče, vše pomůže :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
912
24.4.21 03:11

Kolik cm nevím, ale rostou mi rychle. Žádné vitamíny ani nic na podporu růstu neberu. Zastřihuješ pravidelně konečky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14588
24.4.21 06:04

Me rostou pomalu. 1 cm za asi 2 mesice. Drive me to trapilo, ted uz to beru jako vyhodu, protoze uz nam sedive vlasy :?
Rok jsem uzivala vitaminy na podporu vlasu, ale efekt zadny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7915
24.4.21 06:43

1cm za měsíc…mám naopak jemné, barvené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
24.4.21 06:48

Me ted docela rostou beru pangamin a pouzivám rýžovou vodu. Vycetla jsem to na netu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
24.4.21 07:32

Pravidelná masáž pokožky hlavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
24.4.21 07:49

Měla jsem teď vlasy do půlky zad 😬jeden den jsme to vzali na mikado.. Ale vlasy mi rostou celkem rychle takže věřím že to zase doroste za chvilku 😊žádné vitamíny neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
24.4.21 07:57

Mě rostou hodně pomalu, za půl roku mám tak 4cm :roll: teď beru veniru, ale jenom chvíli tak ještě nemůžu posoudit výsledek, ale na segru to celkem fungovalo. Loni sem brala donna hair a to bylo fajn, delší vlasy sem nikdy neměla :D mě se třeba vlasy i dost kroutí, takže mokrý mám na lopatky a suchý nad ramena :lol: takže ani nějak není vidět ze by rostly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
24.4.21 08:01

Zhruba cm za měsíc.

Ohledně podpory růstu - nějaké vitamíny neuškodí, ideálně chceš aby v tom byl methionin (teda pokud nemáš problémy s ledvinami), křemík, selen a zinek

ale zároveň se o ty vlasy potřebuješ starat, aby se nelámaly. To znamená neničit je nevhodným barvením, nežehlit, důkladně vyživovat pomocí péče, použvat kyselý oplach a studenou vodu na závěr mytí hlavy a foukat pouze vlažným vzduchem od kořínků ke konečkům.

A poškozené konce nemilosrdně odstřihávat, ať to neškodí dál.

Na drhou stranu tam prostě hraje roli genetika, takže před nějakou hranici se opravdu člověk dostane jen těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
24.4.21 08:05

Mě pomalu. Dokud jsem delala vsechno spatne. Ted si masiruj hlavu, necham sampon pusobit na pokožce, pak umyju vlasy. Dam masku 5-10min a pak vlasy po umyti vyfoukam. Bez foukani se lamali, nerostli. Pouzivam asi 2r Alfaparf Milano a nedam an to dopustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
24.4.21 08:13

Mně rostly fakt pomalu posledních pár let. Ale myslím, že to bylo stresem. Měla jsem náročnou vysokou a přítele, se kterým to moc neklapalo. Pak jsem ukončila vztah, dostudovala a našla si současného manžela. Ještě na našich prvních fotkách mám fakt ubohé a řídké vlasy. No a pak najednou začaly růst, přestaly padat a úplně nejlepší bylo otěhotnět :palec:. Patřím mezi šťastlivce, kterým po porodu nevypadl snad jediný vlas, takže je mám husté a pořád rostou celkem rychle. Celkem rychle je tak 1,5 cm za měsíc. Předtím mi rostly snad do hlavy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20097
24.4.21 08:43

Rostou mi fakt rychle, 2-3cm za měsíc. Za mlada super, ale teď, co mám šeďiny, je to spíš opruz. Dobarvovat odrosty musím co 14 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
24.4.21 08:53

Zkuste vyrobky Milva. Recenze maji fajn, mam teprve tydenni zkusenost s samponem a sprejem na rust vlasu, takze zatim nemuzu zhodnotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10837
24.4.21 08:54

Vlasy mi rostou celkem pomalu, jeden čas mi i hodně padaly, teď beru čtvrtý měsíc Veniru, a zlepšení vidím, vlasy už téměř nepadají, rostou a kvalita je taky bych řekla o dost lepší. Je to ale ještě krátká doba, uvidím jak to bude vypadat cca po roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2896
24.4.21 09:31

Naposledy jsem byla u kadernice pred Vanoci a k dnesnimu dni mam presne 8cm dlouhy odrost (na otevreni kadernictvi cekam jak na smilovani) :mrgreen: Akorat nevim, je to rychly nebo pomaly rust? Na vlasy beru akorat biotin plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat