Jak rychle vám šla váha dolů po porodu?

405
18.2.21 19:34

Jak rychle vám šla váha dolů po porodu?

Ahoj holky,

mám dva měsíce po druhem porodu, celkem jsem přibrala 13 kg, 8 jsem nechala v porodnici a těch pět se mě stále drží, myslela jsem, že je “vykojím” do konce šestinedělí stejně jako s první holčičkou a ono nic :lol: jak rychle to šlo dolů vám? Mne ta váha už jen stagnuje, takže se obavam, ze to nevykojím a budu muset začít makat 8o :lol: hezky večer, R. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1003
18.2.21 19:44

Po prvnim porodu sel zpocatku dolu 1 kg za tyden, pak to slo pomaleji. Mela jsem asi 4-5 kg navic ve srovnani se stavem pred tehotenstvim a otehotnela jsem znova. Ted to jde pomaleji, i kdyz nedelam nic jinak, tak shodim asi 0,5 kg za tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
18.2.21 19:45

Rychle. Byla jsem na malou sama, takze se na mě podepsal nedostatek spánku a nestíhačka s jídlem + tomu pomohly procházky. Něco jsem pak nabrala po ukončení kojení, ale teď už to jde zase dolů díky akčnímu dítku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
18.2.21 19:46

Jojo, o znám :D
S první jsem byla do konce šestinedělí hubená jak lunt bez jakékoliv námahy, s druhou už to tak vůbec nefungovalo :nevim:
Jako něco jsem kojením zhubla, ale holt nezbývalo nic jiného než začít cvičit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 19:49

Rychle. Za 9 měsíců jsem měla dole to, co jsem přibrala v těhotenství plus asi 7 kilo navíc. Kojení dělá hodně. Celkem jsem ze sebe sundala tak 25 kilo určitě, nevím přesnou váhu před porodem, byla jsem jak soudek a nechtěla jsem se postavit realitě :D

• Citovat
  • Nahlásit
21776
18.2.21 19:52

Všechno jsem nechala v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21310
18.2.21 19:55

Strašně rychle, na konci šestinedělí jsem byla na své váze, za půl roku jsem měla své váhové minimum. Bez kojení, to prý pomáhá, ale asi jak komu když to vidím kolem sebe

Příspěvek upraven 18.02.21 v 19:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25788
18.2.21 19:55

U prvních dvou zůstalo všechno v porodnici. U prvního to šlo dokonce do mínusu. U třetího jsem přibrala nejvíc, 13 kg, též mi zůstalo 4-5 kg. Kojím pořád. Dva roky po porodu, pandemie, a mám dalších 5 navíc. Dneska jsem si stáhla kalorické tabulky a zaměřím se na víc pohybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
18.2.21 19:56

@robatko23 za 7 týdnu jsem měla 13 kg pod svou původní váhu.. Ale.. Vlasy mi dají takovým tempem, že budu brzo asi plesata, zuby strašně trpí, jsem u zubarky jak doma, motá se mi pořád hlava atd.. Takže bych raději 5 kg navíc, než toto..nehlede na to, že na mě plavou i leginy.. Prostě děs běs. U prvního jsem to shazovala asi půl roku, u druhého cca rok a teď toto :think: já jen doufám, že už to níž nepůjde, jinak se asi rozpadnu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
18.2.21 19:57

Ahoj, ve všech těhotenstvích jsem přibrala cca 25 kg 8o. Po prvních dvou porodech jsem to měla za tři měsíce pryč. Teď u třetího to pořád nešlo dolů, stále se mě drželo asi sedm kilo navíc, pak jsem v půl roce malého dostala covid a jsem na svém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ibi
3157
18.2.21 19:58

Po prvním porodu jsem byla na sve vaze po šestinedělí. V cca 9 měsících dcery jsem mela o 6 kg miň než je ma běžná váha. Po druhém porodu jsem byla na své váze po 6 měsících :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
18.2.21 20:06

Hned po porodu jsem mela o 4 kg min nez pred tehotenstvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
18.2.21 20:06

Každá to má jinak. Znám ženský co měli rok po porodu o 10 kg míň než před, a taky opačné extrémy. Záleží na genech, metabolismu, a taky jak se hýbete. Já s oběma dětma přibrala 20 kg a z toho mi 8 kg po každém zůstalo, tedy mám o 16 kg víc než jsem začala plodit děti. Je to asi hlavně pohybem, nemá mi kdo hlídat, takže se do fitka nebo na plavčo nedostanu. Teď jsem začala od ledna hubnout, už mám dole 4 kila, tak snad se mi povede aspoň 10 do léta shodit:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
18.2.21 20:16

No asi to bude tím, že já žeru při tom kojení jak nezavřená :lol: budu se muset víc hlídat a uvidíme nu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 20:27

Vsechno zustalo v porodnici a 2 tydny po porodu uz mi i 2 kg chybely, takze se nasadila vysokokalorickou dietu, neb nebylo kde brat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat