Jak rychleji zapomenout

73
25.6.15 11:48

Jak rychleji zapomenout

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak rychleji zapomenout na někoho, koho stále milujete, ale nemůžete s ním být a bude pořád blízko vás a budete ho vídat.. předem děkuji za reakce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
25.6.15 11:50

Pokud je to jen trochu možné nevídat se s ním, hlavně s ním nebýt v kontaktu, nečučet mu na facebook a zabavit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
25.6.15 11:51

Zakázat si na něj myslet. Doslova. První myšlenka přiletí a ty si řekneš NE a myslíš okamžitě na něco jiného. Nepřiživuj to v sobě, nekrm to. Dá se to. Horší to je pak po čase, kdy ztratíš ostražitost, tak se pak může stát, že se přistihneš zcela bezděčně při starých myšlenkách. Ale na začátku si to prostě zakaž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.6.15 11:55

Někdy to jde, dokážu si poručit, ale když mám horší chvilku, nic se mi nedaří, tak se v tom doslova utápím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
25.6.15 11:56

Nesledovat jej, vymazat z telefonu, zablokovat číslo, vymazat z facebooku, z přátel - facebook nejlépe celý zrušit, a zabavovat se něčím jiným - najít si novou kamarádku, kamaráda, podniknout něco, co jsi za dlouhou dobu neudělala… je toho spousta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 11:56
@Blekota píše:
Nesledovat jej, vymazat z telefonu, zablokovat číslo, vymazat z facebooku, z přátel - facebook nejlépe celý zrušit, a zabavovat se něčím jiným - najít si novou kamarádku, kamaráda, podniknout něco, co jsi za dlouhou dobu neudělala… je toho spousta.

To je zase přehnané :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
25.6.15 12:08
@28Petra píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak rychleji zapomenout na někoho, koho stále milujete, ale nemůžete s ním být a bude pořád blízko vás a budete ho vídat.. předem děkuji za reakce..

začni chlastat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
25.6.15 12:12

Jak radí holky…zabavit se…někam zajít s přáteli, nekontaktovat ho, omezit setkávání. Záleží i na tom z jakého důvodu jste se rozešli…jestli z jeho strany, tak mu i ukázat o co přišel…být v „pohodě“. Změnit třeba účes…To, že na něj občas pomyslíš je pochopitelné, budou se střídat nálady…vztek, stesk, smutek…časem to bude ale jen a jen lepší…uvidíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.6.15 12:24

Z jeho strany, ale i já vím, že by to nešlo. Velice děkuji za vaše rady.. hlavně bych potřebovala poradit, jak zvládat chvíle toho největšího smutku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 12:25
@28Petra píše:
Z jeho strany, ale i já vím, že by to nešlo. Velice děkuji za vaše rady.. hlavně bych potřebovala poradit, jak zvládat chvíle toho největšího smutku..

Bez vybrečení to asi nejde, ale pokud to jen trochu jde zabavit se, vypadnout ven, s kamarádkou, sama, nesedět prostě doma a nelitovat se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
25.6.15 12:25
@radkka píše:
To je zase přehnané :roll: :roll:

Proč? Já toto po 3 letech udělala a ejhle, nikomu nechybím. Tak proč mít facebook s 300 přáteli? Stýkám se s lidmi z okolí a zbytek na facebooku mne nezajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 12:31
@Blekota píše:
Proč? Já toto po 3 letech udělala a ejhle, nikomu nechybím. Tak proč mít facebook s 300 přáteli? Stýkám se s lidmi z okolí a zbytek na facebooku mne nezajímá.

Proč? Tak třeba já nemám přátele jen z místa bydliště. Žiji v Praze, jako dítě jsem vyrůstala na jihu čech a poté v Plzni, všude mám velkou partu známých, jsme v kontaktu přes facebook a několikrát za rok se díky němu sejdeme všichni. Než jsem začala pracovat, tak jsem každé léto trávila v zahraničí, mám odtud spousty známých a jsem šťastná, že jsme v kontaktu alespon takhle a jednou za rok se někde sejdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
25.6.15 12:41
@radkka píše:
Proč? Tak třeba já nemám přátele jen z místa bydliště. Žiji v Praze, jako dítě jsem vyrůstala na jihu čech a poté v Plzni, všude mám velkou partu známých, jsme v kontaktu přes facebook a několikrát za rok se díky němu sejdeme všichni. Než jsem začala pracovat, tak jsem každé léto trávila v zahraničí, mám odtud spousty známých a jsem šťastná, že jsme v kontaktu alespon takhle a jednou za rok se někde sejdeme.

Souhlasím, ale pokud má někdo 300 přátel a stýká se tak s 12 nebo 15 a zbytek má pouze nato, aby sledoval, kdo co dělá, tak je face zbytečný.
Proto to zrušení.
Pokud se ale s lidmi nadále setkáváš…tak v tom nevidím nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 12:43
@Blekota píše:
Souhlasím, ale pokud má někdo 300 přátel a stýká se tak s 12 nebo 15 a zbytek má pouze nato, aby sledoval, kdo co dělá, tak je face zbytečný.
Proto to zrušení.
Pokud se ale s lidmi nadále setkáváš…tak v tom nevidím nic špatného.

V tom se shodneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
25.6.15 12:50

Souhlasím s tím facebookem - zablokovat si ho na facebooku. Mě to pomohlo. I když to působí dětinsky a on se s tím nějak nesrovnal, tak mě to pomohlo. Máme hodně společných přátel a vadilo mi vidět kde s kým je. Nechci o něm nic vědět. Čím míň, tím líp.
Pokud se s ním musíš setkávat, tak řešit jen to nejnutnější (asi práci?) a pak nic víc. Žádné dvojsmyslné sms. Nic. Nevolat, nepsat. Ani na něj raději nekoukej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama