Reklama

Jak s bydlením u druha a společným dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:08
jak s bydlením u druha a společným ditetem

Dobrý den, přicházím se tady zeptat. Přítelovi prostě když si vypije z úst lezou hrozné věci, cca jednou za dva tři měsíce řekne, at vypadnu, jdi si, když mu řeknu, že vím že mi tu nic nepatří, ale naše dítě tu má domov, odpoví však dítě tu může zůstat :zed: Ale vůbec si neuvědomuje, že s dítětem musí být matka, starat se, vařit, učit se.On ráno odejde a vrátí se až večer. Tak se jdu zeptat v případě, že by k něčemu takovému došlo, jak můžu naše dítě ochránit, můžu po něm chtít, at nám teda najde náhradní bydlení a jestli že má mít ditě stejnou životní úroven, tak at se postará, aby dítě žilo i s matkou v takových podmínkách, které mu náleží. Jsem ztoho psyhicky špatná, jsou mezi námi nijaké neshody, ale to jen proto že je často raději v hospodě s kamarády než s rodinou. Prosím anonym, děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10309 příspěvků 11.07.18 10:11
@Anonymní píše:
Dobrý den, přicházím se tady zeptat. Přítelovi prostě když si vypije z úst lezou hrozné věci, cca jednou za dva tři měsíce řekne, at vypadnu, jdi si, když mu řeknu, že vím že mi tu nic nepatří, ale naše dítě tu má domov, odpoví však dítě tu může zůstat :zed: Ale vůbec si neuvědomuje, že s dítětem musí být matka, starat se, vařit, učit se.On ráno odejde a vrátí se až večer. Tak se jdu zeptat v případě, že by k něčemu takovému došlo, jak můžu naše dítě ochránit, můžu po něm chtít, at nám teda najde náhradní bydlení a jestli že má mít ditě stejnou životní úroven, tak at se postará, aby dítě žilo i s matkou v takových podmínkách, které mu náleží. Jsem ztoho psyhicky špatná, jsou mezi námi nijaké neshody, ale to jen proto že je často raději v hospodě s kamarády než s rodinou. Prosím anonym, děkuji.

Jak malé dítě to je? Jsi na rodičáku? Byl tak blbý i před početím?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:15

@Russet nejsem na rodičáku,dítě už navštěvuje školu první stupeň.

Mala.ještěrka
Kecalka 260 příspěvků 11.07.18 10:17

Chceš logické argumenty pro ožralého chlapa? :roll: Pomůže jedině promluvit si s ním, když je střízlivý. Že musí buď přestat pít nebo vyřešit to, co ho ve vašem vztahu žere a v opilosti to vyplave na povrch.

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 11.07.18 10:17

on ti nic shánět nemusí. Jeho povinností je platit výživné na dítě a nezaopatřenou matku do 2 let věku dítěte. Pokud ti ale nic platit nebude tak se toho budeš muset dožadovat soudně. Pokud ti jednou za 3 měsíce pošle pár stovek tak mu prakticky nic moc nehrozí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:18

Ráda bych ditěti dopřála milující rodinu,a né handrkování,navíc dcera by beze mě nebyla,i když tátu má ráda.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 10:18

to už je velké, takže tam už může navrhnout střídavou péči, matka s ním být nemusí

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10309 příspěvků 11.07.18 10:18
@Anonymní píše:
@Russet nejsem na rodičáku,dítě už navštěvuje školu první stupeň.

Tak v tom připadě nechápu, proč s „druhem“ jsi. Byla bych pryč už dávno.

Bubla_Bučková
Závislačka 3084 příspěvků 11.07.18 10:19

dítě před svatbou ano či ne :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:21

@Mala.ještěrka on nic neřeší,jede ráno práce po poráci hospoda,ještě doma si naleje a spát.Vše dělám ,starám se,ho ničí ten chlast.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10309 příspěvků 11.07.18 10:23
@Bubla_Bučková píše:
dítě před svatbou ano či ne :lol:

V tohle připadě ani svatbu, bublo. Pochybuju, že do příchodu dítěte to byl anděl a pivo mu bylo cizí.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10309 příspěvků 11.07.18 10:24
@Anonymní píše:
@Mala.ještěrka on nic neřeší,jede ráno práce po poráci hospoda,ještě doma si naleje a spát.Vše dělám ,starám se,ho ničí ten chlast.

Z toho milující rodinu neuplácáš. Zdrhej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:24

@ka2ka sřídává peče od maminky do hospody?bud by jí šoupl k babičce a nebo by byla sama doma…myslím,že by netatínkoval…možná tak dvě hodiny

zoidberg
Extra třída :D 11459 příspěvků 11.07.18 10:27

Tvé dítě můžeš ochránit tak, že se od ochlasty (pokud opravdu pije každý den) odstěhuješ, najdeš si pořádnou práci a zabezpečíš ho. Nárok nemáš od partnera na nic. Tvé dítě má nárok na výživu obou rodičů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 10:28

Ve mě uzrává myšlenka,že odejdu,ale kam?Když nás tady respektive mě nechce,kam jít do nejistoty s dítětem?Jak můžu diteti urvat kus života tady a jít ho zabydlovat jinde,i při dnešních cenách bych byt sama neutáhla

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama