Jak s jídlem v Harrachově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jirinka24
Nováček 9 příspěvků 29.10.18 15:01
Jak s jídlem v Harrachově?

Ahoj holky, plánujeme s manžou a malýma, že si uděláme hezký víkend v Harrachově. Trošku se bojím jak tam s jídlem pro děcka (9 měsíců a 2 a půl roku). Kamarádka říkala, že tam byla, sice bez dětí, ale doporučila mi tohle: https://www.udvoukocouru.cz/. Koukala jsem se na jejich jídla a abych pravdu řekla, tak podle fotek se mi zdají „až moc česká“. S manželem o tom není řeč, takže věci tohohle typu nechává samozřejmě na mně :nevim:. Pokud tedy některá z vás řešila podobný problém nebo máte větší přehled, budu moc ráda za jakoukoli radu případně doporučení. Mějte se fajn :)

Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 29.10.18 15:30

Dle mého názoru je to jasný troll. :)

Příspěvek upraven 29.10.18 v 15:49

Russet
Extra třída :D 11586 příspěvků 29.10.18 15:37
@Jirinka24 píše:
Ahoj holky, plánujeme s manžou a malýma, že si uděláme hezký víkend v Harrachově. Trošku se bojím jak tam s jídlem pro děcka (9 měsíců a 2 a půl roku). Kamarádka říkala, že tam byla, sice bez dětí, ale doporučila mi tohle: https://www.udvoukocouru.cz/. Koukala jsem se na jejich jídla a abych pravdu řekla, tak podle fotek se mi zdají „až moc česká“. S manželem o tom není řeč, takže věci tohohle typu nechává samozřejmě na mně :nevim:. Pokud tedy některá z vás řešila podobný problém nebo máte větší přehled, budu moc ráda za jakoukoli radu případně doporučení. Mějte se fajn :)

Mladšímu vezmi hotovou skleničku a ten starší jednou to „české jídlo“ přežije. Mimochodem, co tak doma jí?

Petra Z
Hvězda diskuse 52034 příspěvků 29.10.18 15:41

@Jirinka24 a vy nejite „česká jidla“?
Co se ti na tom jako nezdá??

Jirinka24
Nováček 9 příspěvků 29.10.18 15:55

@Petra Z Česká jídla si někdy doma uděláme, ale poslední dobou se nám zdají těžká a malýmu z toho není úplně nejlépe.

Jirinka24
Nováček 9 příspěvků 29.10.18 15:58

@tininas Nevím co tím myslíte, jen se ptám

Sůvička80
Kecalka 162 příspěvků 29.10.18 16:15

Když jsme v Harrachově, tak zásadně chodíme do My Piknik, mají tam venku super zahradu s atrakcemi pro děti. Ale jezdíme v létě. Otázka je, jestli už není moc zima.

maja45
Povídálka 19 příspěvků 29.10.18 16:53

Já tedy problém nevidím žádný. V ČR se snad dá zajistit vhodné jídlo kdekoliv. Když si nevybereš v restauraci, tak jim uvař v apartmánu. Malému vezmi skleničku, tu ti mohou ohřát i v restauraci.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 60 inzerátů 29.10.18 19:35

Je tam min. 15 restaurací a několik obchodů.

Russet
Extra třída :D 11586 příspěvků 29.10.18 19:48
@Jirinka24 píše:
@Petra Z Česká jídla si někdy doma uděláme, ale poslední dobou se nám zdají těžká a malýmu z toho není úplně nejlépe.

Tak pokud nejíš smažák s hranolkama, tak i „české jídlo“ není nic nezdravého. Spíš se v hospodě většinou víc solí a koření. Jinak na poctivé omáčce z masa nevidím nic nezdravého.

Russet
Extra třída :D 11586 příspěvků 29.10.18 19:48
@Sůvička80 píše:
Když jsme v Harrachově, tak zásadně chodíme do My Piknik, mají tam venku super zahradu s atrakcemi pro děti. Ale jezdíme v létě. Otázka je, jestli už není moc zima.

Taky jsme tam byli ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >