Jak s papáním, když už máme příkrmy?

127
7.5.16 17:37

Jak s papáním, když už máme příkrmy?

Ahoj maminky, prosím o Vaše zkušenosti. Mám téměř pětiměsíčního chlapečka, od tří týdnů plně na UM, a krátce po dosažení 4 měsíců už jsme začali s příkrmy, je to velký hladovec. Dávám mu zatím jen zeleninku na oběd, jinak je na UM. Chci se zeptat, vím, že je na to ještě brzo, ale kdy je vhodná doba začít dávat více dávek příkrmu přes den, třeba zeleninku na oběd a ovoce na svačinku? Nebo jak jste to měly Vy a jak jste to jídlo přes den měly rozvržené a v kolika měsících? Moc vám všem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3325
7.5.16 18:09

Už může příkrm s masem i přesnídávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
7.5.16 18:46

Když si syn zvykl na příkrmy k obědu, tak jsem začala dávat i přesnídávky. Někdy tuším po 3 týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24633
7.5.16 19:26

Já jsem vždycky po měsíci nahradila jedno mlíko příkrmem.
Sice jsem kojila, ale proč spěchat.
Zavádí se nové potraviny, tak když jsem třeba zkoušela nové ovoce, aspoň už jsem měla vyzkoušeno více druhů zeleniny - případná reakce by byla jasně po tom ovoci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.16 19:39

Děvčata a můžu se zeptat zda jste dávaly i čerstvé ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
7.5.16 20:54

@sedmikráska70 Nebála bych se banánu. Jinak jsem třeba zkusila povařit jablíčko, ale to malému moc nesedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.16 07:22

@TerezkaW díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
8.5.16 07:29
@sedmikráska70 píše:
Děvčata a můžu se zeptat zda jste dávaly i čerstvé ovoce.

Dávala jsem od začátku (5 měsíců) jenom čerstvé ovoce. Vždyť vařením se ničí vitamíny a ani mně vařené ovoce nechutná

• Citovat
  • Nahlásit
8.5.16 07:32

@lucenka Díky takže je to asi individuální vyzkoušet a uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
8.5.16 07:33

@zusaf ber to spis podle toho, jestli zkousis jeste nejake nove druhy zeleniny, pak bych s ovocem pockala jeste, pokud davas uz ozkousenou zeleninu, pridej ovoce, brzo na to neni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
8.5.16 07:36

@sedmikráska70 mne malej krom bananu docela dlouho cerstve ovoce nechtel, presnidavky zblajznul nezavisle na prichuti, takze vyzkousej, uvidis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat