Jak s třemi nechodícími dětmi ven?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.12.10 16:11
Jak s třemi nechodícími dětmi ven?

Ahoj, řeším problém, jak se v budoucnu

(tedy až budu po porodu, až budu mít zahojenou jizvu, až zvládnu odtáhnout tři děti z druhého patra do přízemí)

dopravit s 3 dětmi na hriste, prochazku (nakup neni mozny ani s dvema, tak ho do moznosti neuvadim :)

Máme Easy Walker duo (je i pro dvojčata i pro sourozence)
máme icoo monokočár

je nereálné vézt dva kočáry, takže připadá v úvahu co?
na šátek si netroufám, mám skoliozu, po minulém porodu, jsem měla pekelné bolesti zad 3 měsíce v kuse
přemýšlela jsem o buggypodu, ale neprojedeme dveřma, EW duo projede akorát, ale s přídavným sedátkem už ne (nevím, jak je to široké složené, jestli to jde na náš kočár), možná by šlo nastupovat až venku, ale nevím, jestli je reálné to pořád přidělávat a oddělávat????
napadá vás ještě něco???
Kryštof a Bertík budou od Alexe o 14 měsíců.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 03.12.10 16:19

kdyz bude malemu 14 mes. tak uz by mohl mozna trosku chodit, tak co takovy ten stupinek, ktery se pridelava ke kocarku, na dojeti na hriste, do kramu by to stacilo, jesti to nemate daleko. :lol:

pepro
Kelišová 5162 příspěvků 03.12.10 16:19

nepotěším, ale radím šátek či jiné nosítko…

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 03.12.10 16:20

Teoreticky už bymohli chodit, takže by měli dohromady jedno sporotovní sedátko a holt by šel jeden po svých. Případně jsem i viděla, že děti seděli za sebou na jednom sedátku, ale aby se kočár nepřevážil na stranu tou vahou :think:

jiné řešení nemám, budu mít dvouletý rozdíl, plus teda bude jen monokočár a mimino bude v šátku nebo v manduce :nevim:
Napadá mě nějaká strašlivá kolíbka na rukojeť, ale raději tu myšlenku hned zaháním :lol:

Ještě mě napadá taková ta tříkolka s vodící tyčí, že by batole jelo a ty bys ho jen přistrkovala a směrovala, alemyslím, že bys skončila se všema dětma vkočáru a s tříkolkou v zubech.

Co skejtík za kočár, nejde přidělat?

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.12.10 16:21
lucie.t píše:
kdyz bude malemu 14 mes. tak uz by mohl mozna trosku chodit, tak co takovy ten stupinek, ktery se pridelava ke kocarku, na dojeti na hriste, do kramu by to stacilo, jesti to nemate daleko. :lol:

DVOJCATA

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.12.10 16:24

no ja u skatu fakt nevim,
netusim jestli to zvladnou
jestli se nebudou rvat, kdo bude sedet a kdo na skatu
a kocar je siroky, takze nevim nevim

ja satek fakt nechci, mam zada na prd uz takhle

no trikolku bych asi brzo hodila do kontiku :lol:

to jsme takovy exoti, ze budou tri deti

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.12.10 16:25

Jizvi hukot asi budete pár týdnů zkoušet a věř že to jistě vymyslíte a třeba budou kluci už pořádně běhat, proč myslíš že budou nechodící?
Jinak gratuluji ke klučíkovi do party :palec:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 03.12.10 16:26

Ještě mě napadlo, zda by ten buggypod či jak se to jmenuje, nešel přidělat na kočár tipu Phill a Theds, pak bys měla prokaždé dítě svoje sedátko, jen teda by to znamenalo výměnu kočáru, ale kdo ví, zda to tam přidělat jde

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.12.10 16:26

co kočár pro trojčata? :wink:
http://detsky-bazar.megainzerce.cz/…ta-44637.htm

http://www.bazar.cz/…rojcata.aspx

Příspěvek upraven 03.12.10 v 16:30

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 03.12.10 16:27

No tak to je docela prekérka..14měsíční dítě potřebuje sedačku, neumím si předtavit dojít s Tobískem ještě v roce a půl do města nebo na hřiště (tak 40 minut dospělácké chůzě)..I teď to jdem dlouho…Fakt mi připadá nejlepší tö přídavný sedátko… :think:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 03.12.10 16:28

Holky sice ve 14 měsících už sice budou možná chodit, ale upřímně já ještě neviděla 14 měsíční batole, který by hezky spořádaně šlo s maminkou za ruku, tam kam ona chce, popřípadě se drželo kočárku.
Co třeba dvojkočár a k tomu stupínek? No a dvojky se na stupínku budou střídat.
Celkově to ale moc reálně nevidím.
No a nebo teda dvojkočar a tu tříkolku s tyčí. Tříkolky dělají i s pásama na připoutání, ovšem dvojkočár se jednou rukou drží blbě.
No a nebo koupit trojkočár.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.12.10 16:29
lacenka píše:

no jelikoz mam dvojcatovy kocar za 26 tis, se mi nechce kupovat pro trojky
a kocar pro trojky nelze udelat tak, aby tam byla dve mista sezeni a jedno pro novorozence

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 03.12.10 16:31

tenhle by možná šel jako 2 sedátka a korba ne?
http://www.kocarkyliberta.cz/?…
Ty dvě za sebou jako sedátko a tu samostatnou jako korbu.

Příspěvek upraven 03.12.10 v 16:32

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 03.12.10 16:32
jizvíková píše:
lacenka píše:
no jelikoz mam dvojcatovy kocar za 26 tis, se mi nechce kupovat pro trojky
a kocar pro trojky nelze udelat tak, aby tam byla dve mista sezeni a jedno pro novorozence

NO u té inglesiny by to určitě šlo a z bazaru to zas tak velká investice nebude, mrkni na ty odkazy co jsem pohledala

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.12.10 16:33
:cry: :cry: :cry: :cry:

mi se proste ven nedostanem :cry: :cry:

ted jsme doma, protoze je s pupkem nedotahnu ke kocaru, predtim jsem :poblion: , jak Alik
a pak budem doma, ze je nas moc :-x

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >