Jak s Vaším partnerem nazýváte sex/milování ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Calza
Povídálka 45 příspěvků 07.09.18 17:45
Jak s Vaším partnerem nazýváte sex/milování ?

Jak Vy a Váš partner nazýváte sex/milování?
Můj několikrát denně řekne: „chceš přefiknout“?

Nevím, jestli fakt čeká, že na tohle odpovím kladně.. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 17:48

Všelijak, podle nálady. Milování teda fakt ne :lol: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 17:51

No, tak na toto bych fakt kladně neodpověděla, … 8o
U nás to vždycky tak nějak vyplyne ze situace :)

kacz
Kelišová 6059 příspěvků 07.09.18 17:51

@Calza přítel taky občas říká prefiknout a občas to i udělá :-) jsme dospělí, ne?

Uživatel je online1mila2
Kecalka 366 příspěvků 07.09.18 17:53

Podle nalady. Nekdy si chceme zasukat :oops: a nekdy se pomazlit.
Prefiknout me obcas chlap taky chce, tak proc ne, kdyz mam taky chut ;)
Samozrejme na zacatku vztahu jsme se jen milovali, kdyby mi tenkrat septal na nakupu do ucha, ze me chce osukat, tak bych asi nebyla moc nadsena :lol:

Kristynka22
Kecalka 174 příspěvků 07.09.18 17:54

Já říkám pomazlit :D Přítel někdy ze srandy "pojď prc*t :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 17:56

Mně teda nevadí ani prefiknuti :oops: vím že mě má rád, vím že mě miluje, takže nepotřebuju slyšet, že se chce „milovat“ - to mi ani nejde přes pusu.
U nás to většinou vyplyne že situace, nebo si řekneme, neco v tom smyslu, že máme „chuť“. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 17:58

Máme na to zcela specifické slovo. Nijak s tím nesouvisí a i když se o tom bavíme mezi lidma tak nejde poznat o co jde :D konkrétně ale nepovím. :mrgreen: (ale je to z kategorie potravin :mrgreen: )

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 07.09.18 17:58

Podle situace a nálady. Někdy si o to říkáme sprostě, někdy romanticky a někdy nemusíme říkat nic ;) ;)

Trinetka
Závislačka 4702 příspěvků 07.09.18 18:04

@Calza nemluvíme o tom, my to děláme :lol: ale přefiknout je ještě hezké :D u nás se používaj i drsnější výrazy, dost v legraci :D ale je mi jasné, že pokud by to někdo používal x krát denně, tak jak nějakej nadrženej samec, tak by mi lezlo krkem asi jakékoliv označení.. My se s mužem v legraci i ,,znásilňujeme,, a rozhodně tam není nikdo, kdo by nešel dobrovolně :lol:
@MyDestinka jj přesně tak, dle situace a nálady

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 07.09.18 18:05

My se nijak dopředu nedomlouváme, nějak to vyplyne asi. A když o tom mluvíme, tak teda neříkáme „milovat se“. Tak to bylo ze začátku vztahu. Teď klidně použijeme ostřejší slova a vůbec mi to teda nevadí. Ani „Chceš přefiknout?“ by mě nepohoršilo :D :D

S.Berankinová
Kecalka 297 příspěvků 07.09.18 18:06

Muj manzel mi vetsinou zatimco se diva do telefonu rekne ze dneska bysme se mohli milovat. No samym chticem ze sebe rvu obleceni :roll: Kdyby mi poseptal do ucha ze me dneska vecer poradne prefikne tak jde dite spat hned i kdyby byly ctyri odpoledne :mrgreen:
Kazdej sme jinej no :nevim:

Trinetka
Závislačka 4702 příspěvků 07.09.18 18:10

@S.Berankinová :lol: přesněěě :D já myslím, že zakladatelka nemá ani tak problém s tím názvem, jako spíš, že četnost převyšuje její představy :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 07.09.18 18:11

Normálně sex. Občas i pomilovaní se.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 6 inzerátů 07.09.18 18:25

Většinou není potřeba říkat nic, občas se mě manžel zeptá "Tak co, nebo co? " :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >