Jak sbalit muže po 40?

Anonymní
18.3.19 05:52

Jak sbalit muže po 40

Zdravím, potřebovala bych poradit jak dát najevo muži, je mu 43let a svobodný, že se mi líbí. Už nevím jak ho mám nakopnout.
Trochu popíšu situaci. Známe se už nějaký rok, ale jen tím, že po sobě pokukujem, nic víc. Bohužel jsem vdaná a ještě chvíli budu než se rozvedu. Dříve dělal s ex v práci, tak ho zná. Jak mě ex opustil (našel si mladší), tak jsem si dodala odvahu a napsala mu, jestli bychom nezašli na kafí. Souhlasil ale chvíli to trvalo, protože bylo před koncem roku a nebyl tak nějak čas. Od tohoto ledna si píšem skoro denně, on totiž jezdí do světa, takže je co druhý víkend doma. Tak před třemi týdny, když byl doma, se mi ho podařilo konečně vytáhnout ven na kafí. Bylo to velice fajn a ještě víc mě to utvrdilo v tom, že je mi opravdu hodně sympatický. On ale zatím netušil, že mě ex opustil, i když jsem mu to písemně naznačovala. Po našem setkání pokračujeme v psaní a už konečně ví, že jsem bez ex. Po setkání jsem mu to napsala. Máme domluvenou další schůzku, ale až zase budeme mít někdy čas, u mě není problém s časem, i když mám děti, on když přijede dom, tak má občas své aktivity, které musí během víkendu stihnout.
Potřebuji poradit jak mu dát najevo, že se mi líbí atd… Buď písemně nebo až se setkáme. Už jsem vyšla ze cviku, mě je 38 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4960
18.3.19 06:07

Neuhanej ho.prijde mi ze moc tlacis na pilu.vi,ze jsi volna,tak kdyz bude mít zájem,ozve se ti sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
18.3.19 06:37

Popravdě, kdo ví, jestli má vůbec zájem o nějaký vztah. Myslím tím, v jeho věku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
18.3.19 06:54
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit jak dát najevo muži, je mu 43let a svobodný, že se mi líbí. Už nevím jak ho mám nakopnout.
Trochu popíšu situaci. Známe se už nějaký rok, ale jen tím, že po sobě pokukujem, nic víc. Bohužel jsem vdaná a ještě chvíli budu než se rozvedu. Dříve dělal s ex v práci, tak ho zná. Jak mě ex opustil (našel si mladší), tak jsem si dodala odvahu a napsala mu, jestli bychom nezašli na kafí. Souhlasil ale chvíli to trvalo, protože bylo před koncem roku a nebyl tak nějak čas. Od tohoto ledna si píšem skoro denně, on totiž jezdí do světa, takže je co druhý víkend doma. Tak před třemi týdny, když byl doma, se mi ho podařilo konečně vytáhnout ven na kafí. Bylo to velice fajn a ještě víc mě to utvrdilo v tom, že je mi opravdu hodně sympatický. On ale zatím netušil, že mě ex opustil, i když jsem mu to písemně naznačovala. Po našem setkání pokračujeme v psaní a už konečně ví, že jsem bez ex. Po setkání jsem mu to napsala. Máme domluvenou další schůzku, ale až zase budeme mít někdy čas, u mě není problém s časem, i když mám děti, on když přijede dom, tak má občas své aktivity, které musí během víkendu stihnout.
Potřebuji poradit jak mu dát najevo, že se mi líbí atd… Buď písemně nebo až se setkáme. Už jsem vyšla ze cviku, mě je 38 let.

Netlačit na pilu a radši se nejdřív rozvést.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3017
18.3.19 06:55

Chlap je lovec. Má to v genech, a pokud nemá pocit, že loví, ve vetšině případů to nedopadne dobře. Kup si knihu Proč muži chtějí potvory a uvidíš, jak na něj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
18.3.19 07:14

Taky bych byla radeji chvili sama a nejdriv si vyresila sve problemy…

Ber to opacne…pise Ti chlap,ktery se rozvadi a uz hleda jinou…co si o nem pomyslis?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.19 07:38

Neměl by ti tohle dávat najevo spíš on? Jako že se mu líbíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2666
18.3.19 08:15
@Anonymní píše:

Tak kdyby o Tebe hodně stál, tak věř, že se ozve, oni chlapi zas tak natvrdlí nejsou, většinou když něco nedělají, tak to prostě nechtějí ne neumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
18.3.19 08:55

Tak já myslím, že už mu to asi bude jasné, pokud není natvrdlý.. když jsi ho pozvala na kafe a píšete si. Teď bych já asi čekala, zda první napíše on, jinak bych nepsala nebo bych se třeba ozvala tak jednou za měsíc. Pokud teď bude neaktivní, nestojí o tebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
18.3.19 08:57

No a nenapadlo tě že když už ho nějak klofneš že s ním tak stejně budeš jen sem tam každý druhý víkend? Já tě pochopitelně nijak neodrazuji, ale pro mě by to byl hodně důležitý faktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.19 09:43

Netlač. Pokud má muž o ženu zájem, tak dokáže i nemožné. Může být pracovně vytížený, ale na SMS si „čas“ udělá. Vymyslí cokoliv, aby se s tebou mohl aspoň na chvíli vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.19 09:59

patrně bude mít nějakou mladší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.19 18:32

@zlata barva
Vím na 100%, že nikoho nemá. Jak jsem psala, známe se nějaký rok.

• Nahlásit
  • Citovat
100
18.3.19 18:40
@Anonymní píše:
@zlata barva
Vím na 100%, že nikoho nemá. Jak jsem psala, známe se nějaký rok.

Spíš záleží, jestli ho chceš na občasné schůzky nebo pro vztah. Ale vztah mi přijde s jeho prací a těmi ,,aktivitami" přes víkend, nemyslitelný. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.19 18:44
@Russet píše:
Netlačit na pilu a radši se nejdřív rozvést.

To bohužel zatím nejde, máme s ex nějaké závazky a půjde to až tak za tři roky. Ale s ex to jinak máme vše vyřešeno, on se odstěhoval k přítelkyni a já zůstala s dětmi. On se úplně od nás odpoutal a ani o děti nemá zájem. Jen je nutí pokud se s ním chtějí setkat, tak aj s jeho přítelkyní jinak ne a ještě jim to vyčítá, že ho odmítají.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama