Jak sbalit ochranku

Anonymní
27.9.21 04:13

Jak sbalit ochranku

Ahoj holky,
Už nějakou dobu se mi líbí hlídač v obchodě, kam občas chodím. Sice se na mě taky občas usmívá a prohodili jsme už několikrát řeč, ale nevím jak na něj :oops: 8). Přece jen říkám si, kdybych se mu tolik líbila, tak už mi sám řekne o číslo nebo mě někam pozve nee? A též si říkám, jestli nemůže mít v práci nějaký problém, když se bude moc vybavovat se zákaznicí. Nevíte jak to v těch obchodech chodí? Nechci mu dělat problémy.

Máte s tím nějaká z vás zkušenost, co byste mi poradily? Děkujiii :oops: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10127
27.9.21 04:58

Něco ukradni. Pak budeš mít možnost soukromého rozhovoru až až. A pak za pár let, z toho bude nejlepší historka o seznamování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
27.9.21 06:39

Máš dobrý vkus. U nás je ochranka vesměs složenana z bezzubých pupkatých strýců.

Když se s nín bavíš, tak z legrace prones, jestli by za tebou běžel, kdybys něco ukradla. Třeba mu to dojde a řekne, že by za tebou běžel i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3378
27.9.21 07:28

Chvilku dej stranou fakt, že je to obchod a prostě ho oslov. Můžeš taky něco ukrást a doufat, že si toho zrovna všimne. Hele pokud se ti fakt líbí, tak prostě vyčíhni chvilku, když nebude obchod narvanej a normálně se ho zeptej, zda by nešel někdy třebas na kafe :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26676
27.9.21 07:46

Mhm - nevím jak kde, ale u nás na ochrance pracují individua s IQ tykve, kteří by se v jiné práci nechytali - nebo zoufalci s exekucemi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5652
27.9.21 08:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Už nějakou dobu se mi líbí hlídač v obchodě, kam občas chodím. Sice se na mě taky občas usmívá a prohodili jsme už několikrát řeč, ale nevím jak na něj :oops: 8). Přece jen říkám si, kdybych se mu tolik líbila, tak už mi sám řekne o číslo nebo mě někam pozve nee? A též si říkám, jestli nemůže mít v práci nějaký problém, když se bude moc vybavovat se zákaznicí. Nevíte jak to v těch obchodech chodí? Nechci mu dělat problémy.Máte s tím nějaká z vás zkušenost, co byste mi poradily? Děkujiii :oops: :lol:

Jo me jeden lame na drink takze se dokazi ozvat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
27.9.21 20:08

@lilith1 jo, to mě taky před pár lety jeden starší slizák balil v Albertu, pořád si chtěl sáhnout na mé vlasy, tak jsem radši chodila do Lidlu tam ochranka nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21362
27.9.21 20:30
@stinga píše:
Mhm - nevím jak kde, ale u nás na ochrance pracují individua s IQ tykve, kteří by se v jiné práci nechytali - nebo zoufalci s exekucemi :nevim:

U nás to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
27.9.21 20:53

Vzrušující tě chlapi se základní mzdou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
27.9.21 22:08

No nevim. Jako chlap se zakladni mzdou me nepritahuje. Pod ochrankou obchodu si predstavuji cloveka, co nic neumi a umet nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat