Jak sbalit ženu, když jste žena

12.7.13 15:09

Jak sbalit ženu, když jste žena

Vyrojilo se tu hodně diskusí zamilovaných a zmatených žen, které touží po svých kolegyních/kamarádkách/učitelkách, atd.. Jako ženy se tradičně necháváme balit muži, takže jsme zmatené z toho, jak se chopit role toho, kdo balí. Máte nějaké tipy? :)

Nejprve nějaké triky z praxe jedné donchuanky:
1. opít ji a zeptat se, jestli má chuť si užít trochu zábavy s jinou ženou, když řekne ano, nebo neví (ale jde vidět, že není proti), okamžitě fyzicky jednat, samozřejmě něžně a sexy zároveň :)
2. vrhat na ni dlouhé smyslné pohledy (ale ne příliš nápadně, kdyby nebyla ani bi ani lesba, ať to není trapas; prostě dávkovat tak přesně, že lesba/bi už pochopí a hetero ještě ani nezaregistruje), usmívat se na ni a postupně přidávat „nevinné“ doteky… tento způsob vyžaduje spoustu času a trpělivosti, ale zase je romantický a vzrušující
3. seznamka

Kdo má další tipy? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Jemys
12.7.13 15:46

Mě balila kámoška způsobem číslo 1 - takže vínko a pokec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
6955
12.7.13 15:52
@hakuna matata píše:
Vyrojilo se tu hodně diskusí zamilovaných a zmatených žen, které touží po svých kolegyních/kamarádkách/učitelkách, atd.. Jako ženy se tradičně necháváme balit muži, takže jsme zmatené z toho, jak se chopit role toho, kdo balí. Máte nějaké tipy? :)

Nejprve nějaké triky z praxe jedné donchuanky:
1. opít ji a zeptat se, jestli má chuť si užít trochu zábavy s jinou ženou, když řekne ano, nebo neví (ale jde vidět, že není proti), okamžitě fyzicky jednat, samozřejmě něžně a sexy zároveň :)
2. vrhat na ni dlouhé smyslné pohledy (ale ne příliš nápadně, kdyby nebyla ani bi ani lesba, ať to není trapas; prostě dávkovat tak přesně, že lesba/bi už pochopí a hetero ještě ani nezaregistruje), usmívat se na ni a postupně přidávat „nevinné“ doteky… tento způsob vyžaduje spoustu času a trpělivosti, ale zase je romantický a vzrušující
3. seznamka

Kdo má další tipy? :lol:

P. S. jsi lesba nebo ne?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
12.7.13 15:53

Mě zatím vždycky vyšlo to 2. :mrgreen:… nejlépe v kombinaci s 1. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
12.7.13 16:03

Pokud bych balila nejakou zanskou, nejspise bych prvne proluxovala jeji blizke okoli, pratele a tak, treba se neco dozvis.

No, a pak bych se vrhla na zpusob cislo jedna, protoze dvojka je na me moc zdlouhava!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
12.7.13 16:07

3 je jistota :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
12.7.13 16:20

Balení č.1 :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
12.7.13 18:29

Asi 1)
je to rychlé, neponižující nikoho, a hned víš, na čem jsi. Já jsem třeba fakt jen na chlapy, ale nikdy mně ještě neurazilo, když mne takto oslovila žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.13 13:15

@tumpach jsem bi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
17.7.13 00:51

Ja mam pri 1. i 2. strach ze prijdu o kamosku takze zkusim asi 3.

Stalo se vam ze vas kamoska odmitla? Neznicil ten pokus vztah mezi vami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.7.13 08:14
@jitka42 píše:
Ja mam pri 1. i 2. strach ze prijdu o kamosku takze zkusim asi 3.Stalo se vam ze vas kamoska odmitla? Neznicil ten pokus vztah mezi vami?

Tak pokud je to kamaradka, mela by jsi vedet, jak se na takove situace diva, ne? Ja to udelat me kamosce, nejspise dostanu na budku a druhy den by delala, ze se nic nestalo… :mrgreen:

Nebo pokud je z nejakeho okruhu vzdalenejsich znamych, neni problem pres Pepika, ktery se zepta Tonicky neco pozjistovat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
19.7.13 02:17
@Barca12345 píše:
Tak pokud je to kamaradka, mela by jsi vedet, jak se na takove situace diva, ne? Ja to udelat me kamosce, nejspise dostanu na budku a druhy den by delala, ze se nic nestalo… :mrgreen:Nebo pokud je z nejakeho okruhu vzdalenejsich znamych, neni problem pres Pepika, ktery se zepta Tonicky neco pozjistovat. :think:

Jo jo, jednou uz jsem to pres Pepika resila a jednou jsem se zeptala primo.

Jenze mi prijde takove srabacke balit Tonicku pres Pepika, kdyz na nabaleni Pepika pomoc od Tonicky nepotrebuju ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
19.7.13 08:40
@jitka42 píše:
Jo jo, jednou uz jsem to pres Pepika resila a jednou jsem se zeptala primo.Jenze mi prijde takove srabacke balit Tonicku pres Pepika, kdyz na nabaleni Pepika pomoc od Tonicky nepotrebuju ;-)

Nemyslim primo balit pres Pepika… jen pozjistovat nejake zakladni informace… to delam, i kdyz chci zbalit Pepika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama