Jak se alespoň z části zbavit přelivu?

30
19.7.13 10:35

Jak se alespoň z části zbavit přelivu?

Ahoj všichni, potřebuju poradit, jsem zoufalá. V pondělí mám důležitou schůzku a tak jsem se po dlouhé době rozhodla, že si nechám udělat přeliv, aby mi to slušelo :D Našla jsem si na internetu kadeřnici, která měla spousty kladných ohlasů, spoustu doporučení atd. a i když cesta k ní byla přes půlku republiky, nemohla jsem se dočkat. Tak jsem ji zavolala a domluvili jsme se na včerejšek. Chtěla jsem i nový účes, ten udělala OK ale ta barva… Chtěla jsem nějakou oříškovou a místo ní mi na hlavu namatlala skoro černou. Prý že to po pár umytích zesvětlá… Včera jsem si myla hlavu 6×, dneska je půl jedenáctý a už ji mám 2× umytou. A né a né se toho zbavit, ba ani to trošku nezesvětlalo, pořád vypadám jak bubák. Už se bojím na sebe podívat do zrcadla, cítím se špatně. Přírodně mám vlasy hodně světle hnědé. Vím, a i jak mi moje kadeřnice řekla, svojí barvu už zpět nedostanu. Nevíte ale, jak se toho co nejvíce zbavit? Protože chemické vyčištění a přebarvení stojí 3500kč a to je tedy dost peněz. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4466
19.7.13 10:40

Zkus citronový přeliv, opláchnout heřmánkovým čajem (silným). Mýt co nejteplejší vodou…to by mohlo pomoci, ale pokud ti dala tmavý odstín, tak to bude nějaký čas trvat, bohužel. Asi to tam nechala moc dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58667
19.7.13 10:42

Z vlastní zkušnosti vím, že né každému se povede vymýt. Mě taky oříšková chytla jako černá :zed: nezbylo nic jiného, než použít zesvětlovač ( u jiné kadeřnice)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2694
19.7.13 10:45

Tohle je trochu risk. Můžeš si zkusit udělat zesvětlovací oplach ale z toho můžou být fleky. Mělírovací prášek 40g, Peroxit 9% 80ml a 80ml vody. A proplachovat pořád do kola cca 30 minut. Zesvětlá tak o 2-3 odstíny. Nebo místo vody dáš šampon a pořádně rozpěníš ve vlasech. Je dobré u toho někoho mít aby si náhodou neměl fleky. Oboje nanášíš na mokré vlasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10623
19.7.13 10:47

Umyj si vlasy samponem na lupy. Aspon mne to vlasy po barveni zesvetlilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
19.7.13 11:12

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4181
19.7.13 11:14

Mne kdysi prinesl starsi syn ze skoly vši a chytla jsem je :roll:, musela jsem koupit sampon na vsi a vlasy mi pak hodne zesvetlaly. Tak zkus sampon na vsi. Jmenoval se Parasidose, mají ho v lekarne, není ani nechutnej, docela hezky voni, da se to.

Jinak tedy nechapu, proc jezdit k nejake nezname kadernici přes pul republiky 8o, ale to je vedlejsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
19.7.13 17:30

Díky všem :) Ještě jsem si vzpomněla, že je to nějaká italská barva. Ta, která mi to barvila, říkala, že to vydrží dlouho a moje kadeřnice zase, že se italské barvy smývají docela rychle. Nevíte, co je na tom pravdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama