Jak se asi žije slavným osobnostem?

5340
24.4.18 22:04

Jak se asi žije slavným osobnostem?

Holky, diskusi zakládám spíše pro zajímavost. :think: Zajímalo by mě, zda byste kolikrát chtěly být slavné hvězdy, zpěvačky, herečky… Už jsem párkrát přemýšlela, jaký musí být život bez anonymity. Že si člověk nemůže ani v klidu nakoupit, opravdové přátelé třeba také nemá. Přeci jen, každá celebrita má své fanoušky, ale také ty, které mají na ne averzi 8o. Já bych se třeba bála i o děti, kdybych byla hodně bohatá. Jediný plus, které vidím, jsou ty prachy :mrgreen: A co vy? Braly byste život slavných, nebo jste štastné za anonymitu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
24.4.18 22:10

Tak v česku to je v pohodě tady bych klidně snesla být slavná… ale třeba taková julia roberts apod. to musi byt silene.. mezi nimi jsou pak casto alkoholici, fetaci atd proste to neunesou

• Citovat
  • Nahlásit
48319
24.4.18 22:18

Chtěl bych být Eva Josefíková - kočka. Možná bych pak nepotřeboval už ani KRÁLÍKA. Nebo snad Haška či Jágra? A taky živou vodou Anety. Ale ta je na holčičky. SORRY, JAKO… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
24.4.18 22:24

@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
24.4.18 22:27
@vejilka píše:
Holky, diskusi zakládám spíše pro zajímavost. :think: Zajímalo by mě, zda byste kolikrát chtěly být slavné hvězdy, zpěvačky, herečky… Už jsem párkrát přemýšlela, jaký musí být život bez anonymity. Že si člověk nemůže ani v klidu nakoupit, opravdové přátelé třeba také nemá. Přeci jen, každá celebrita má své fanoušky, ale také ty, které mají na ne averzi 8o. Já bych se třeba bála i o děti, kdybych byla hodně bohatá. Jediný plus, které vidím, jsou ty prachy :mrgreen: A co vy? Braly byste život slavných, nebo jste štastné za anonymitu..

Anonymita milionare :D funguje, treba o Kellerovy se vubec nevi o jeho soukromi atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
24.4.18 22:29

Kate uz si na to asi zvykla po tretim porodu :D
Ale teda klobouk dolu, po par hodinach porodu vylezt ven se ukazat a vypadat skvele. Dneska tu ukazovali v TV fotky po po porodu “obycejnych” lidi. To byla spravna realita :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
24.4.18 22:31

Myslím, že ta pozornost je příjemná jen chvilku, když si člověk nemůže jít ani nakoupit, tak to moc dobrý není. A co ty fanoušci kolikrát dokážou, žejo. Peníze jsou sice fajn, ale za jakou cenu, hodně celebrit tu pozornost neunese a začnou pít, brát drogy.. je to těžký :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35992
24.4.18 22:31
@vejilka píše:

myyslim, ze na to musi byt specielni naturel. Lidi, kteri ho nemaji, cinnosti vedouci k popularite nerozvijeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
24.4.18 22:34

K původní otazce: finančně skvěle, soukromě blbě. Ty opravdu známé ksichty (celosvětově) to maji se soukromim těžké.

@Lenka76 Vévodkyně Kate je mi sympatická, takže nic proti, ale mit k ruce denne osobní asistentku, vizazistku a kadernici a k tomu dobre osobní (vzhled.) predpoklady, nebude to zas tak složité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35992
24.4.18 22:35
@eviku-miluna píše:
@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
24.4.18 22:37
@Lenka76 píše:
Kate uz si na to asi zvykla po tretim porodu :D
Ale teda klobouk dolu, po par hodinach porodu vylezt ven se ukazat a vypadat skvele. Dneska tu ukazovali v TV fotky po po porodu “obycejnych” lidi. To byla spravna realita :lol:

Nad tim jsem taky premyslela, ze je dobra jak jen par hodin po porodu vypadala perfektne a v jake byla kondici. Nektery zensky treba ani vstat nemuzou :think:, natoz se tvarit, ze se vlastne nic moc nestalo a o unave ani nemluvim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
24.4.18 22:38
@Pudloslava píše:
ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…

To presne napada i me. :lol: Po porodu fuuuuj, tece to snad i usima. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
24.4.18 22:39
@Pudloslava píše:
ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…
:mrgreen: sitovany gatky me pobavili
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
24.4.18 22:47
@eviku-miluna píše:
@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

No napadlo me jak by to vypadalo kdyby se nedejbože s miminem neco stalo… by byli schopni nekde ukrast nahradni

• Citovat
  • Nahlásit
1326
24.4.18 22:48

@eviku-miluna Tak to ja byla taky svezi po 20hodinovem trapeni (fakt horor) a dvou hodinach spanku (tak tvrde jsem nikdy nespala). Uplne v cajku fyzicky. Ale vlasy priserny. Ale neslo se pohnout, aniz bych nemela pocit protrhnuvsi se prehrady. Kate pozovala minutu. To bych taky zvladla. :lol: Myslim, ze horsi musi byt ti cekajici lidi pri porodu, pry i dva tydny, mazec. Asi nemaji osobni zivot. To je az desivy. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama