Reklama

Jak se asi žije slavným osobnostem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4416 příspěvků 24.04.18 22:04
Jak se asi žije slavným osobnostem?

Holky, diskusi zakládám spíše pro zajímavost. :think: Zajímalo by mě, zda byste kolikrát chtěly být slavné hvězdy, zpěvačky, herečky… Už jsem párkrát přemýšlela, jaký musí být život bez anonymity. Že si člověk nemůže ani v klidu nakoupit, opravdové přátelé třeba také nemá. Přeci jen, každá celebrita má své fanoušky, ale také ty, které mají na ne averzi 8o. Já bych se třeba bála i o děti, kdybych byla hodně bohatá. Jediný plus, které vidím, jsou ty prachy :mrgreen: A co vy? Braly byste život slavných, nebo jste štastné za anonymitu..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 22:10

Tak v česku to je v pohodě tady bych klidně snesla být slavná… ale třeba taková julia roberts apod. to musi byt silene.. mezi nimi jsou pak casto alkoholici, fetaci atd proste to neunesou

mrav
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 24.04.18 22:18

Chtěl bych být Eva Josefíková - kočka. Možná bych pak nepotřeboval už ani KRÁLÍKA. Nebo snad Haška či Jágra? A taky živou vodou Anety. Ale ta je na holčičky. SORRY, JAKO… :mavam:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 24.04.18 22:24

@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 24.04.18 22:27
@vejilka píše:
Holky, diskusi zakládám spíše pro zajímavost. :think: Zajímalo by mě, zda byste kolikrát chtěly být slavné hvězdy, zpěvačky, herečky… Už jsem párkrát přemýšlela, jaký musí být život bez anonymity. Že si člověk nemůže ani v klidu nakoupit, opravdové přátelé třeba také nemá. Přeci jen, každá celebrita má své fanoušky, ale také ty, které mají na ne averzi 8o. Já bych se třeba bála i o děti, kdybych byla hodně bohatá. Jediný plus, které vidím, jsou ty prachy :mrgreen: A co vy? Braly byste život slavných, nebo jste štastné za anonymitu..

Anonymita milionare :D funguje, treba o Kellerovy se vubec nevi o jeho soukromi atd.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 24.04.18 22:29

Kate uz si na to asi zvykla po tretim porodu :D
Ale teda klobouk dolu, po par hodinach porodu vylezt ven se ukazat a vypadat skvele. Dneska tu ukazovali v TV fotky po po porodu “obycejnych” lidi. To byla spravna realita :lol:

Macik.S
Kecalka 287 příspěvků 24.04.18 22:31

Myslím, že ta pozornost je příjemná jen chvilku, když si člověk nemůže jít ani nakoupit, tak to moc dobrý není. A co ty fanoušci kolikrát dokážou, žejo. Peníze jsou sice fajn, ale za jakou cenu, hodně celebrit tu pozornost neunese a začnou pít, brát drogy.. je to těžký :nevim:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 24.04.18 22:31
@vejilka píše:

myyslim, ze na to musi byt specielni naturel. Lidi, kteri ho nemaji, cinnosti vedouci k popularite nerozvijeji.

robinka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 18 inzerátů 24.04.18 22:34

K původní otazce: finančně skvěle, soukromě blbě. Ty opravdu známé ksichty (celosvětově) to maji se soukromim těžké.

@Lenka76 Vévodkyně Kate je mi sympatická, takže nic proti, ale mit k ruce denne osobní asistentku, vizazistku a kadernici a k tomu dobre osobní (vzhled.) predpoklady, nebude to zas tak složité.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 24.04.18 22:35
@eviku-miluna píše:
@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 24.04.18 22:37
@Lenka76 píše:
Kate uz si na to asi zvykla po tretim porodu :D
Ale teda klobouk dolu, po par hodinach porodu vylezt ven se ukazat a vypadat skvele. Dneska tu ukazovali v TV fotky po po porodu “obycejnych” lidi. To byla spravna realita :lol:

Nad tim jsem taky premyslela, ze je dobra jak jen par hodin po porodu vypadala perfektne a v jake byla kondici. Nektery zensky treba ani vstat nemuzou :think:, natoz se tvarit, ze se vlastne nic moc nestalo a o unave ani nemluvim ;)

robinka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 18 inzerátů 24.04.18 22:38
@Pudloslava píše:
ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…

To presne napada i me. :lol: Po porodu fuuuuj, tece to snad i usima. :poblion:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 24.04.18 22:39
@Pudloslava píše:
ja nechapu ty jeji odchody z porodnice 3 hodiny po porodu v modnich satech a nakaderena, namalovana… ja si vzdycky predstavuji pod tema satama ty sitovane kalhotky se tremi vlozkami a strach z toho, ze mi neco vytece na nohu…
:mrgreen: sitovany gatky me pobavili

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 22:47
@eviku-miluna píše:
@vejilka v souvislosti s nazvem diskuse me napadlo, jakpak se asi rodilo Kate, kdyz vsichni vedeli, ze jela do porodnice a cekali a cekali…cela zeme, potazmo cely svet cekal :think:

No napadlo me jak by to vypadalo kdyby se nedejbože s miminem neco stalo… by byli schopni nekde ukrast nahradni

robinka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 18 inzerátů 24.04.18 22:48

@eviku-miluna Tak to ja byla taky svezi po 20hodinovem trapeni (fakt horor) a dvou hodinach spanku (tak tvrde jsem nikdy nespala). Uplne v cajku fyzicky. Ale vlasy priserny. Ale neslo se pohnout, aniz bych nemela pocit protrhnuvsi se prehrady. Kate pozovala minutu. To bych taky zvladla. :lol: Myslim, ze horsi musi byt ti cekajici lidi pri porodu, pry i dva tydny, mazec. Asi nemaji osobni zivot. To je az desivy. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >