Reklama

Jak se balí introvert - štír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:22
Jak se balí introvert - štír?

Zdravím, zajímalo by mě, jak se dá sbalit muž, který je introvert a ještě ke všemu ve znamení štír. :nevim: Předem díky za rady a za vaše zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8712 příspěvků 21.03.18 13:27

Nemůžeš přiblížit, v jaké se zhruba nacházíš balící situaci? To je ten stejný z předešlé diskuze?

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:31
@Emimin7 píše:
Nemůžeš přiblížit, v jaké se zhruba nacházíš balící situaci? To je ten stejný z předešlé diskuze?
:lol: :lol: :lol: no bohužel je no. :zed: :zed: :zed:

Emimin7
Echt Kelišová 8712 příspěvků 21.03.18 13:35
@SimSim10 píše: :lol: :lol: :lol: no bohužel je no. :zed: :zed: :zed:

A situace je pořád stejná, nebo děláte už takové ty šílenosti, že se pozdravíte a tak? :D

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:44

Blázníš, tak daleko jsme fakt nedošli. :lol: :lol: :lol: Všimla jsem si, že nechal nedavno ujed tramvaj, když jsem na tý zastávce ještě nestála, pořád se ohlíží, působí nervozně, ale co z toho? NIC.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.03.18 13:44

Normálně bych ho sbalila a na znamená zas až tak nevěřím :lol:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16549 příspěvků 21.03.18 13:45

:mavam: zdravím, zrovna včera jsem si říkala, jak jste holky dopadly. Můj manžel je štír, ale není introvert. Byla jsem sbalena, takže nevím nevím. štír je super vášnivé znamení. :kytka:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 21.03.18 13:46

Mám zkušenost se dvěma štíry, s oběma jsem chodila. Stačilo jim nahodit lano, a chytli se, takže jsem se až tak snažit nemusela, stačilo se jen usmívat a nebránit se pozvání.
mimochodem to že je někdo introvert neznamená, že POKUD má zájem, neumí pozvat holku na rande.
jo a oba byli vášniví, a oba byli uzavření, a to i v rámci vztahu. Navenek teda kamarádští, to jo, ale ani kamarádům, ani přítelkyni se nesvěřují.

Příspěvek upraven 21.03.18 v 13:48

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:46
@Petruna21 píše:
Normálně bych ho sbalila a na znamená zas až tak nevěřím :lol:

Jenže ono to trvá docela dlouho, a přijde mi to celý trapný. On o sobě někde psal, že to na něj sedí, že je štír. A to, že je introvert psala jeho kamarádka.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16549 příspěvků 21.03.18 13:47
@SimSim10 píše:
Blázníš, tak daleko jsme fakt nedošli. :lol: :lol: :lol: Všimla jsem si, že nechal nedavno ujed tramvaj, když jsem na tý zastávce ještě nestála, pořád se ohlíží, působí nervozně, ale co z toho? NIC.

já to říkám furt, že do vánoc se pozdravíte :lol: :lol: :lol:
takže žádný posun? nemůžeš na něj v tramvaji spadnout, dupnout mu na nohu, případně se ho zeptat, jestli nemá lístek navíc?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.03.18 13:48
@SimSim10 píše:
Jenže ono to trvá docela dlouho, a přijde mi to celý trapný. On o sobě někde psal, že to na něj sedí, že je štír. A to, že je introvert psala jeho kamarádka.

Aha tak to jo :think: tak to teda netuším. A bavíte se společně nebo chodíte třeba na kafe nebo prostě si jen píšete nebo tak něco? :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 21.03.18 13:49

@SimSim10 balí se úplně stejně, jako kterýkoli jiný. Něco jako: Ahoj, mám teď volnou hodinu a nevim, co s ní. Doprovodil bys mě na kafe? Případně pokud nejste ani jeden schopen udělat první krok, tak to stejně nemá smysl, protože se k sobě evidentně nehodíte. Zkus najít někoho, kdo kdo bude schopný tě oslovit.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16549 příspěvků 21.03.18 13:50
@jankajj píše:
Mám zkušenost se dvěma štíry, s oběma jsem chodila. Stačilo jim nahodit lano, a chytli se, takže jsem se až tak snažit nemusela, stačilo se jen usmívat a nebránit se pozvání.
mimochodem to že je někdo introvert neznamená, že POKUD má zájem, neumí pozvat holku na rande.

jojo taky mám zkušenost, že stačí zamrkat a usmát se…:-)
ale tak nejsou všichni stejní, mám kamaráda introverta a ten už půl roku kouká po jedné mé kamarádce a není schopný ničeho, vždycky když jí vidí tak oněmí… :nevim: já bych v tomto případě na to šla přímo, vrazila bych mu do ruka papírek s telefonním číslem nebo rovnou pozváním na kafe, jaképak štráchy. :lol:

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:50
@aiwwa píše: :mavam: zdravím, zrovna včera jsem si říkala, jak jste holky dopadly. Můj manžel je štír, ale není introvert. Byla jsem sbalena, takže nevím nevím. štír je super vášnivé znamení. :kytka:
:mavam: všude jsem četla, že jsou štíři vášnivý. Tak abych se toho někdy dočkala. :srdce:

SimSim10
Kecalka 218 příspěvků 21.03.18 13:52

@jankajj
Díky za tvé zkušenosti. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >