Jak se bude Vaše dítě jmenovat - Knappová v PDF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je online4-1.cz
Kecalka 170 příspěvků 24.08.19 07:43
Jak se bude Vase dite jmenovat Knappova PDF?

Ahojky da se nekde koupit v NEpapirove podobe, nebo nekde pujcit..? Ta cena mi prijde docela vysoká na 5min procteni par jmen o kterych premyslime a nevime jestli jsou povolena. Koukala jsem i na bazarech ale kdyz uz se objeví tak hodně stara vydání. V knihovně jsem taky neuspěla :nevim:

Reakce:
masima
Kecalka 398 příspěvků 24.08.19 08:01

Já si ji u každého dítěte půjčila na pár dní na matrice na MěÚ.

Uživatel je online4-1.cz
Kecalka 170 příspěvků 24.08.19 08:03

@masima to je zajímavý nápad, zkusím se na to u nas zeptat, děkuji!

Uslava
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 24.08.19 08:22
@4-1.cz píše:
Ahojky da se nekde koupit v NEpapirove podobe, nebo nekde pujcit..? Ta cena mi prijde docela vysoká na 5min procteni par jmen o kterych premyslime a nevime jestli jsou povolena. Koukala jsem i na bazarech ale kdyz uz se objeví tak hodně stara vydání. V knihovně jsem taky neuspěla :nevim:

Chtěla jsem napsat knihovna, ale tam už jsi byla. Tak nevím. :think:

Seren
Kecalka 466 příspěvků 24.08.19 12:32

Mají ji např. v Praze (Městská knihovna), Brně (Moravská zemská knihovna), Plzni, Liberci (Krajská vědecká knihovna), Olomouci, Ostravě - někde dokonce i různá vydání. Určitě bude i v dalších městech. Zkus mrknout do katalogu nějaké nejbližší větší knihovny a když neuspěješ, nebo ji budou mít jenom někde daleko, zkus se zeptat, zda by ti ji dovezli do vaší knihovny v rámci meziknihovní výpůjčky.

Váš příspěvek
Reklama