Jak se chova fena po kastraci??

1544
29.5.17 20:07

Jak se chova fena po kastraci??

Ahoj, minule úterý byla moje fenka čivavy na kastraci, od te doby je úplně jiná, nechce chodit ven, nevítá mě když se vratim domu. Máte někdo zkušenost? napadlo mě že ji táhnou stehy, a proto nechodí :nevim:.Protože jinak žere(žere dvakrat vic než předtim. A ještě jedna věc, doktorka rikala že si to nemá olizovat(to sešité břicho)ale jak ji v tom mám zabranit už neřekla :roll:.Na vytažení stehů mame jít až za týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13669
29.5.17 20:11

-

Příspěvek upraven 26.06.17 v 22:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
29.5.17 20:14

@kaja00 aha vidíš ten krunýř nám nedali, asi tam zitra s ni sjedu aby mi ho dali. Pokud maji na takové mini psy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
29.5.17 20:39

@niki V Máme kastrovanou teď ve čtvrtek, oblblá byla z narkózy jen ten den. Druhý den ráno mi přinesla míček a od té chvíle se chová jako zdravá.
Po operaci byla navlečena do takové síťované košilky (pruban), pak si to nelížou, hodně divokým fenám ale lze dát i límec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
29.5.17 20:40

My nechali kastrovat fenku v březnu. Veterinář jí to dělal laparoskopicky, tak měla jen dva malé stehy a to v místě, kam si čumákem nedosáhla. Dělal ji to k večeru a spala až do rána. Druhý den byla taková drobet ustrašená a další den už byla naprosto v pohodě. Jen měla opravdu velkou chuť k jídlu. Dceři rvala doslova jídlo z ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
29.5.17 21:22

No já byla za vetem..Dál ji léky proti bolesti na týden..Rána se hojí dobře, ale teď dostala průjem tak se obávám jak to bude účinkovat..Je ji zle..Je schovaná, ustrašená ale zároveň zla vůči druhé feně..Která už ani nemůže do půlky bytů pač hned vrčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
29.5.17 22:10

@Malike právě mě přijde ustrašená taky, zitra s ni zajdu, sešili ji to jak praseti teda s prominutim :zed: stehy ji zarustaji do bricha a ostatni ji zas pichaji, chudak uplne to a ni prozivam :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
29.5.17 22:13

Naše fena byla taky taková spavá ten první týden, pak už byla jako dřív. Měla kolem krku ten límec, aby si to nelizala. No a s tím zřaním pozor, aby se ti moc nerozjedla a nestloustla. My pak dávali jen přesně davkovane porce a jen light granule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
29.5.17 22:20

@niki V jo tvoje se chová jako moje..Ale úplně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
29.5.17 22:41

@ŠárkaPu já budu právě ráda když přibere, je jí 6 a je poslední štěně z vrhu, prostě je odmalička vychrtlá i když žere dost, takový střízlík nemá ani 2kilča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
30.5.17 10:58

@niki V Ahoj my jsme dávaly 12 -letou krysarici kastrovat z důvodu že měla nádor, po narkóze spinkala a také jsme ji dávaly takový obvaz s polštářkem, jizva se ji pěkně zatáhla, kamarádka říkala ať ji koupím Light granule no a ty ji tedy vůbec nejely, baští normální, občas je vzteklá ale jinak čamrda :lol: :lol: dnes je ji 14 :D tak hodně zdaru každý pejsek je originál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
30.5.17 11:54

@Brekna a přibrala ti po té kastraci nějak moc? Dnes jsme byli u veterináře, říkal že ji jen táhne ta jizva a jak se vyndaji stehy, bude ok.Tak snad jo, jde videt ze ji to pri chuzi vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
30.5.17 12:18
@niki V píše:
@Brekna a přibrala ti po té kastraci nějak moc? Dnes jsme byli u veterináře, říkal že ji jen táhne ta jizva a jak se vyndaji stehy, bude ok.Tak snad jo, jde videt ze ji to pri chuzi vadí.

Já taky doufám že to prejde :nevim: celý den jen leží v pelechu v rohu :,( ven nechce..
Jinak druhá fena je dyl kastrovaná a musí se hlídat..Je hrozně pažravá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
30.5.17 16:45

Taška tohle je fakt divný..Fena 5 dní po kastraci začala tvořit mléko..Z ceciku ji normálně teče mléko. :zed: volám na veterinu a nikdo to nezvedá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
30.5.17 19:19

@Malike víš co, četla jsem na netu že to mléko se může po kastraci objevit, pokud se fena kastruje v obdobi falešné březosti. Tak nevim co je na tom pravdy, zitra ti snad poradi kdyz ses dnes nedovolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama