Jak se chová muž; který má o ženu zájem?

Anonymní
28.2.21 18:31

Jak se chová muž; který má o ženu zájem?

Dobrý den, staly se mi dvě situace:

1. jeden muž mě jednoho dne někam pozval, já jsem odmítla a už se nesnažil, ani si na mě nezval kontakt a nic jiného nevymyslel

2)jeden muž mě někam pozval, já jsem odmítla a za další den zkusil něco jiného a dostal mě
Jak se na to díváte vy? Myslím, že když má opravdu zájem, tak i kdyby žena jednoho dne odmítla, tak to zkusí třeba jiný den…Taky jste třeba odmítly, ale muž to nevzdal a dostal vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7494
28.2.21 18:34

Nevnucuju se. Zeptám se, není zájem. Hledám jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
28.2.21 18:36

Já na tyhle pářící tanečky jak z National Geographic moc nejsem.

Hodně lidí chápe odmítnutí pozvání jako univerzální odmítnutí. Výměnu kontaktů by měl iniciovat odmítající, jako vstřícné gesto. Být odmítnut a domáhat se telefonního čísla je za mě docela nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
28.2.21 18:47
@Anonymní píše:
  1. jeden muž mě jednoho dne někam pozval, já jsem odmítla a už se nesnažil, ani si na mě nezval kontakt a nic jiného nevymyslel
2)jeden muž mě někam pozval, já jsem odmítla a za další den zkusil něco jiného a dostal mě
Jak se na to díváte vy? Myslím, že když má opravdu zájem, tak i kdyby žena jednoho dne odmítla, tak to zkusí třeba jiný den…Taky jste třeba odmítly, ale muž to nevzdal a dostal vás?

Pokud odmítne style „promiň, teď se mi to nehodí, půjdeme jindy“, tak to neberu jako odmítnutí a podle situace zvu za čas znovu. Pokud odmítne bez důvodu apod., tak to beru za definitivní a dálší zvaní mi přijde jako obtěžování někoho, kdo nemá zájem. Pak už nezvu a nezajímám se. Samozřejmě může udělat další krok žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
28.2.21 18:51
@Anonymní píše:
Jak se na to díváte vy? Myslím, že když má opravdu zájem, tak i kdyby žena jednoho dne odmítla, tak to zkusí třeba jiný den…Taky jste třeba odmítly, ale muž to nevzdal a dostal vás?

První se urazil a druhý tě chtěl dostat, což se mu povedlo. Co se týká zájmu- tak chlap si na ženu udělá čas a půjde za ní, i kdyby byla zakopaná 10 metrů pod zemí. Takovýto omlouvání toho, že neodpovídá 3 dny na SMS, protože je pracovně zaneprázdněn - to je nesmysl. Prostě jen jí nežere tolik, kolik by ona chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26932
28.2.21 19:01

Když chlapa někam pozvu a odmítne, víckrát to nezkouším. Jednoduché

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
28.2.21 19:13
@Anonymní píše:

Odmítne bez návrhu alternativy = nemá o mě zájem, nebudu se dále vnucovat. Radši si najdu takovou, co ten zájem o mě mít bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4606
28.2.21 19:24
@Anonymní píše:

Tak ono je odmitnuti a odmitnuti, kdyz, se na dotycneho podivate jak na mrtvou mys a odpalkujete ho, aby mu to fakt doslo, tak to pochopi ze fakt ne. Taky takovy kukuc umim, kdyz ale reknete dneska se mi to nehodi ale mozna jindy..tak to je jina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
28.2.21 19:49
@Anonymní píše:

Rozhodně by to po jednom odmítnutí nevzdal, ale záleží na způsobu toho odmítnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.2.21 19:53
@Anonymní píše:

Mám to stejně jako ty. ;) Některým prostě chybí vytrvalost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
28.2.21 19:55
@holkazprahy1 píše:
Mám to stejně jako ty. ;) Některým prostě chybí vytrvalost…

Nechybí. Naopak některým přebývá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
28.2.21 20:03

Jestli právě tohle není ten důvod proč chlap ženskou dostane a pak o ni ztrácí zájem. Po tom jak dlouho ji uhání tak je unavenej. Tu energii na budování vztahu vyčerpal nesmyslnými tanečky a dobýváním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
28.2.21 20:06

To se těžko hodností, když mu nevidíš do hlavy. První zájem třeba měl, ale mělo to být jen oťukávání a nic ve stylu získat za každou cenu. Druhý prostě chtěl za každou cenu a zase je otázka, jak dlouho mu takový zájem vydrží. Kolikrát mi to s tím opakovaným zkoušením přijde, že ženy neví, co chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.2.21 20:27
@Kutil Tom píše:
Nechybí. Naopak některým přebývá :D

Často tě uhání chlapi, kterým přebývá vytrvalost? :lol:

Je to věc pohledu samozřejmě. Vy chlapi tady budete určitě tvrdit, že máte svojí hrdost a nemáte to zapotřebí. Chápu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
28.2.21 21:14
@holkazprahy1 píše: Často tě uhání chlapi, kterým přebývá vytrvalost? :lol:Je to věc pohledu samozřejmě. Vy chlapi tady budete určitě tvrdit, že máte svojí hrdost a nemáte to zapotřebí. Chápu. :)

A pak se ženy diví, že má muž „rozpracovaných“ více žen současně. Málokdo má odvahu investovat měsíc nebo dva do uhánění jedné ženy, když si není jist výsledkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat