Jak se chová muž na začátku těhotenství?

22.4.20 07:49

Jak se chová muž na začátku těhotenství?

Dobrý den, můj snoubenec od začátku těhotenství není příliš aktivní. Dítě jsme teď neplánovali, ale v minulosti jsme se o dítěti bavili a věděli, že ho někdy chceme. Když jsem mu o těhotenství řekla, nejdříve mi nevěřil. Byla jsem objednaná k doktorce a na to se zeptal, jestli je to nutné, vždyť je hrozně brzy (6.t.). Ptal se, jestli si to ještě nechci rozmyslet (a asi jít ve 24 letech na interupci :zed: Na nic se neptá. Nechce nic řešit. Chtěl vidět pouze těhotenskou průkazku, protože pravděpodobně stále nevěřil. A ještě mi řekl, že jsem příliš přecitlivělá (hlavně kvůli pachům) a že si toho moc čtu a vsugerovávám do hlavy. No tak jakou zkušenost máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1886
22.4.20 07:55

Tak on dite nechtel a nechce. Co bys po nem chtela? Aby najednou byl nadseny, ze ceka dite, o ktere nestoji? Je to blb, ze si nedal pozor a ted je z toho nestastny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10421
22.4.20 07:57

On dítě nechtěl. Ty si nejspíš otěhotněla záměrně, tak se mu nediv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
22.4.20 07:59

Dite sme plánovali manzel byl trochu v šoku, že se to povedlo hned, chodil semnou na každou kontrolu, pořád se strachoval jestli je vše v pořádku, se vším pomáhal a zůstalo mu to tak i po porodu i u 2 dítěte.
U tebe je bohužel vše špatně viz včerejší diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
@1mila2 píše:
Tak on dite nechtel a nechce. Co bys po nem chtela? Aby najednou byl nadseny, ze ceka dite, o ktere nestoji? Je to blb, ze si nedal pozor a ted je z toho nestastny.

Souhlas. Jinak naše dítě bylo chtene, a manžel se choval normálně. Radosti tomu nemohl uvěřit. Těšil se, a zároveň bal. Ale nijak extra to neprožíval. Tvůj dítě nechce, vtom je podstatný rozdíl. Vidím to buď na interrupci, nebo rozchod. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886

Takze on ti pred mesicem chodil za kolegyni, tys udelal scenu a mesic je dusno a divis se, ze neni nadseny z nechteneho tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
22.4.20 08:00

@BudouciMama24 Dítě nechtěl je jasné že není nadšený :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.4.20 08:02

Já mám zkušenost takovou, že jsem se nejdřív vdala, trochu zajistila, a pak jsme se s manželem oba rozhodli, že je čas na dítě. Když se nám po roce a půl zadařilo, oba jsme měli obrovskou radost a naopak to byl můj manžel, který mně uklidňoval, že to bude dobrý, už od počůraného testu. Ale je to dospělý chlap, který se pro dítě svobodně rozhodl, a taky už na něj s ohledem na věk má nejvyšší čas :nevim:

V tvém případě chlap to dítě očividně ještě nechtěl, a nechce ho ani teď. To, že jste si řekli, že jednou chcete dítě, to přece nevylučuje. To je taková neurčitá věc, jednou někdy bych chtěl dítě… Ale jestli se budete brát, je to asi trochu blb, že tě nepodpoří, když už se stalo. Snažila ses s ním o tom promluvit? Třeba jen potřebuje čas, utřídit si to, atd. Je to obrovská změna a závazek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3255
22.4.20 08:04

Tak chtít dítě někdy v budoucnu a být těhotná, je opravdu velký rozdíl. Přítel o dítě nestojí.
Nečekej od něj zázraky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
22.4.20 08:06

Jak se choval můj muž na začátku těhotenství? Byl šťastný, těšil se a moc si mě hýčkal, jenomže on děti chtěl a usilovně na nich pracoval. Tvůj dítě nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
22.4.20 08:09

Jinak k dotazu.
Muj prvni manzel deti chtel a z tehotenstvi byl nadseny.
Pak jsme se rozvedli a ja si nasla chlapa, kterej nikdy deti nechtel. Mame spolu dalsi 2, ktere miluje, ale dost casto ho se.ou :lol: jak sam rika, je na deti stary a ty starosti s nima nesnasi, protoze uz chce mit svuj klid. Poslední tehotenstvi bylo uplne neplanovane a velke prekvapeni pro oba. On byl ale i tak skvely, o potratu nepadlo ani slovo, i kdyz jsme 3ti dite a jeste takhle rychle za sebou fakt neplanovali a ani nechteli. Na kontroly nijak nechodil, prukazka ho nezajimala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 08:10

Dík, že jste mi to řekli tak na rovinu. On to na rovinu neřekne. A já jsem naivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
22.4.20 08:36

Byl v šoku a nevěřil tomu, dokud jsme nejeli do nemocnice ptz jsem začala krvácet a tam dostala léky na udržení (těhotenskému testu moc nevěřil :)). Jinak to moc nepřožíval, hlavně ze začátku, kdy se pro něj v podstatě nic nemění. Více se angažoval až jak malý začal kopat - to už dítě pro něj bylo reálné :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
22.4.20 08:46

@BudouciMama24 No, u nás to bohužel zatím probíhá hrozně. Dítě jsme oba chtěli, z testu byli všichni nadšení (řekli jsme to po první kontrole rodičům), ale pak se věci zasekli, já dál chodila na kontroly, prožívala si nevolnosti, nechutenství, první obavy, jak to bude do budoucna s bydlením a tak a on se odtáhnul, začal nonstop jezdit do práce (kamioňák) a ve všech volných chvílích za kamarádama. Neptal se jak se mám, jak mi je, co je nového. Pak přišla karanténa a ani přes to nebyl ochotný zůstat alespoň jeden večer doma se mnou. Jednou to ve mně vygradovalo a poslala jsem ho bydlet zpátky k mamince. Ani z toho si nic nedělal, nenapsal jak se mám, že by rád přijel, že by mě rád viděl, nic. Jen když jsme si náhodou jednou psali a ptala jsem se ho co dělá, tak mi řekl, že jede za kamarádama na firmu na kafe. Když náhodou napsal, tak si ze mně jen nemístně utahoval a byl jízlivej. Došlo to až tak daleko, že jsem mu řekla, že s ním končím, že to nemá cenu. Dala jsem mu poslední šanci na screening a ten den mi tak pos***, že jsem se zařekla, že už ho nebudu o nic prosit, přemlouvat a smířila jsem se s tím, že budu sama. Mám milující rodinu, ta mi pomůže a to je hlavní. Teď zpětně si říkám, že jsem za celou dobu nebyla snad ani jednou skutečně šťastná, jen jsem se o to naivně snažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12025
22.4.20 08:51

@BudouciMama24 Zvládneš býr s dítětem sama? Někde si psala, že máte dluhy, budeš mít na splácení, když budeš doma s miminem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat