Jak se chovají kamarádky, když úspěšně hubnete?

Anonymní
2.6.17 18:29

Jak se chovají kamarádky když úspěšně hubnete?

Ahoj holky :mavam: je to spíš téma pro zamyšlení a zda máte stejnou zkušenost. Zhubla jsem celkem skoro 20kg, jsem na sebe pyšná ale v okolí pozoruji že mi to snad některé kamarádky nepřejí. Celkem mě to mrzí. Jedna je kamarádka kterou znám téměř 10let, je pravda že je až nezdravě obézní ale asi je tak spokojená jelikož s tím nic dělat nechce.Byla vždy v pohodě, sranda s ní, ráda jsem si s ní popovídala když jsme šly na kávu. Od té doby co jsem začala hubnout, změnila se. Už se tak často nevídáme, vždy když přijede mě přejede ošklivě očima že se mám prej najíst, schválně nosí nezdravé věc a když odmítnu tak se urazí. Problém je v tom, že je to přítelkyně manželova hodně dobrého kamaráda, s kterým se vídá. Začala i žárlit na svého přítele když mě pomalu jen pozdraví. Kontakt jsem s ní hodně omezila ale ona se chce přesto vídat :nevim: Jak jí to mám říct že mi její chování vadí? Pak další kamarádka je v bledě modrým. Když sem přijede, koupí plno sladkostí, nezdravého jídla i když ví že to prostě nejím a urazí se. Přitom dřív takové věci sem nikdy nekupovaly, daly si kafe, pokecaly jsme a zase jely domů, nebo já když jsem byla u nich. Proč to dělají???Zažila jste některá po zhubnutí něco podobného? Jinak žádná vychrtlina nejsem, jsem po jednom dítěti a vážím 65kg na 169cm :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.6.17 18:33

Tak jim především řekni, ať nic nekupují. By to měly pochopit ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
2.6.17 18:34

Ne a ani mi to nepříde jako chování hodné kamarádky. Mi si s kamarádkama přejeme, když se některé něco daří, nazávidíme si a naopak se snažíme navzájem podpořit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
2.6.17 18:36

Ja muzu jen dodat, ze kdyz jsem hubla u prvniho chlapi v praci si vsimali a chvalili a zakazovali mi kupovat si sladke v automatu. zenske mi naopak zacaly nabizet sve svaciny :mrgreen: Asi je ta zavist v nas zenskych nejak dana :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
2.6.17 18:57

Ja se dala na hubnuti zaroven s kamaradkou.. takze ma opravdova kamaradka mi to preje a oslavuje se mnou kazdy uspech. Ja shodila skoro 25 kilo, ona jeste vic, ale zacinala na vyssi vaze. Podporujeme se. Obcas se pozveme navzajem na obed, ktery uvarime podle pravidel nasi diety.. s negativnim nazorem jsem se setkala jen jednou a to u jedne holky, co je take obezni. Nekritizovala nam vahu, ale tu dietu, ze je pry nezdrava… Jinak mam malicko pocit u mamky, ze zavidi.. posledni leta byla vzdy stihlejsi jak ja a ted se to obratilo.. ona pribrala od zhubnuti pres 10 kilo (pravda, je to ale uz par let), zatimco ja za poslednich 8 mesicu shodila tech 25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 19:06

Ja hubla celkem 2× 25kg. Poprvy, kdyz jsem zacala hubnout moje (tehdy) nejlepsi!!!kamaradka par lidem rekla, ze kdyz jsem se najedla, sla jsem okamzite zvracer, abych nahodou nepribrala :zed: Dneska spolu nemluvime, pac to byla akorat ku.va prevlecena za kamaradku. A tedka, co jsem hubla podruhy, tak nejblizsi kamaradky se radovaly z kazdyho kila a centaku semnou! Je to strasne fajn mit podporu ostatnich. A kdyz se vam pak stane tohle- taky dobre, alespon muzete prehodnotit, komu opravdu rikat kamarad :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6113
2.6.17 19:22

No proste zavidi, noo.
Poslala bych ji s tim bud s usmevem do prd… a nebo bych si to vzala a rekli ji, ze az budu mit na nekoho vztek, tak mu to dam jako darek. :mrgreen:
Jako nejlip rict, at se nezlobi, ale ze takove svinstvo ty proste nejis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
2.6.17 19:28

Tak já zatím pouze úspěšně tloustnu, hubnutí se nedaří a kámošky jsou v. pohodě :mrgreen:

Jak bylo psáno, závist…věci vrátit nebo poslat dál do oběhu, s tim, že ty to jíst nebudeš, a kašlat na takové kámošky…

Ps.jak se hubne 20 kg? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
2.6.17 19:29

@trpaslinka prosím tě, jak jsi to dokázala? Omlouvám se za OT zakladatelce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
2.6.17 19:33

@Marcella01 musíš správně jíst, to je základ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
2.6.17 19:41

Já poslouchám poznámky typu, že to stejně nevydržím. Nejbližší kamarádka mi říká, že proč se tak omezuju a jestli se budu omezovat celý život (fakt musím, jinak budu zase přibírat). Pořád musím vysvětlovat, že tentokrát to chci udržet :roll:.
Kolegyně z kanceláře má taky problém, že si mám dávat pozor, a že v mém věku už můžu vypadat blbě, abych si hlídala, aby se mě lidi neptali, jestli nejsem vážné nemocná…
Další kamarádka, která ma za sebou řadu diet a je teď v přechodu, dost nabrala a to špatně nese. Ona už hubnutí vzdala, je tedy o 9 let starší. Ona s váhou nic neudělá. A já jí mám pořád před očima, tak nechci jít do přechodu s nadváhou, abych pak nevypadala ještě o hodně hůř.
Očekávala bych pozitivní podporu, ale tu tedy fakt nemám. Tak se bez ní budu muset obejít. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2844
2.6.17 19:48
@AnastazieB píše:
@Marcella01 musíš správně jíst, to je základ.

Ano, načetla jsem spoustu informací, ale stále se mi nedaří jen díky jídlu (úpravě jídelníčku)…můžeš mi poslat info do sz, ať to tady neplevelim? Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
2.6.17 20:01

@Marcella01 já žádné speciální informace nemám, obecně prostě vynechat pečivo a bílou mouku a jíst dost bílkovin, kvalitních tuků a zeleniny, případně ovoce. Tím začít ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
2.6.17 20:09

Zhubla jsem za 10 měsíců 21 kilo a taky nemám tu radost s kým sdílet, kamarádky se chovají úplně stejně :? A to mám ještě další porci hubnutí před sebou, takže není co zavidet :lol:
Edit: popletená citace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10812
2.6.17 20:15

Me se podarilo shodit 18kg za 10m, vsichni kolem me spis podporovali a chvalili. Kdyby mel nekdo takove blbe poznamky a vubec, asi bych ho nadale za pritele nepovazovala. Pratele se podporuji, chvali, fandi si. A kdyz zavidi (coz je lidske a pochopitelne),dobre to skryvaji ;)

Prinesene sladkosti bych ignorovala, v pripade natlaku prohlasila, ze si to rada vezmu pro kolegyni, ktera se snazi nabrat par kil ;)

Ale pozor bych si trochu dala na takovou tu hysterii stylu „zajdeme na hambac a pivo“ a ty pak hledas v jidelaku salat a lehkou Colu. Obcasne zahreseni nicemu neskodi a ja osobne si ho schovavam prave na chvile s kamarady. Zaprve aby me nemeli za upjatou dietni pipku a zadruhe abych si to taky pekne uzila, jako driv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama