Jak se chovají vaše 13leté dcery?

AdélaBatkova
27.3.20 23:01

Jak se chovají vaše 13 lete dcery?

Chtěla bych se zeptat jak se chovají vaše 13 leté dcery? Co vaše dcery dělají v karanténě? Učí se bez odmlování? Uklízejí a pomáhají doma? Jsou drzý? Jsou zlý a protivný na sourozence? Děkuji za každou odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3566
27.3.20 23:05

Já můžu odpověd jen za nevlastní dceru. Je u nás po-čt. A učí se, uklízí, pomáhá. Tak nějak řekla bych bez problému.
a sourozence má mladší (4 a 9) a té starší pomáha s učením, s mladší si kreslí, hraje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AdélaBatkova
28.3.20 07:21

Prosím nějaké odpovědi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13647
28.3.20 07:29

Dcera se učí sama od sebe, do ničeho ji nemusím tlačit. Ale ona je povahou velmi pečlivá. Jinak pomáhá normálně, uklízí si dle nálady a odmlouvá také normálně :mrgreen:. S mladším bratrem si docela vyhrají, hrají online hry na PC. U nás je v té vztahové rovině situace stejná, jako když se chodí do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6741
28.3.20 13:03

Učení je boj o přežití, odmítá, myslí na vše jen ne na učení, když už konečně sedne tak se minimálně soustředí, je to hodně náročné :zed:. Celkově je špatná že všeho chybí jí kamarádi lítání venku a vše kolem, takže si to velmi ráda vybíjí na nás ostatních hlavně mladší 7 A5 let to mají furt od ní provokuje je vymýšlí blbosti. Té mladší co je v první třídě taky neulehčuje učení, tam musím klepat ta se učí poctivě. Ale už ať je zase škola :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
29.3.20 01:39

Moje dcera se skoro pořád učí - mají toho hodně a ona je zodpovědná a pečlivá, s učením problém nemá. Ale jde vidět, že ji to už zmáhá psychicky, je nervóznější, často vylítne kvůli blbosti, pořád má slzy na krajíčku… Říkala mi, že je smutná z toho, že si nemůže pořádně popovídat s kamarádkama, má mladší bratry, no s těma si moc nepokecá, ti se pořád jen pošťuchují, šermují apod., občas si teda něco společně zahrajou nebo malujou. Se mnou si popovídá, ale chápu, že v tomto věku rodič kamarádky nenahradí. Spíš dbám na to, aby byla i na čerstvým vzduchu (u nás to problém není, jsme na konci vesnice, máme zahradu, kde jsme daleko od všech, a pole hned za barákem), chodíme na procházky, zacvičíme si… Je mi jasný, že pro ty puberťáky je tohle hodně náročný, tak se snažím vydržet a ty emoční houpačky moc nehrotit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama