Jak se chovat, chci manžela zpět. Začal si s o 20 let mladší.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 16:49
Jak se chovat, chci manžela zpět. Začal si s o 20 let mladší.

Jsme s manželem 15 let a dnes mi sdělil, že se zamiloval do o 21 let mladší slečny a manželství zachraňovat chci já. Manžel se veškerou vinu hází na mě (sem tlustá, nejsem doma i když situace je přesně opačná a nechce to připustit apod. ). Slečna ho nechce a nemluví s ním což manžela zasáhlo. Jak se mám chovat a jak ji mám konkurovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 22.04.19 16:51
@Anonymní píše:
Jsme s manželem 15 let a dnes mi sdělil, že se zamiloval do o 21 let mladší slečny a manželství zachraňovat chci já. Manžel se veškerou vinu hází na mě (sem tlustá, nejsem doma i když situace je přesně opačná a nechce to připustit apod. ). Slečna ho nechce a nemluví s ním což manžela zasáhlo. Jak se mám chovat a jak ji mám konkurovat?

Najdi si pekneho mladeho milence…Zachranovat manželství proc? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 16:53

Tak zachraňovat manželství musí chtít oba a ne jen jeden. Já když přišla manželovi na to, že chrápe s dvacítkou tak měl ještě ten den kufry před domem!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 16:55

On ještě ani neví co chce. Já ho miluji, dnes se to dozvěděla od něj. On se taky nechce rozejít. A navíc mi řekl, že se musím snažit já, ale jak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 16:56
@Anonymní píše:
On ještě ani neví co chce. Já ho miluji, dnes se to dozvěděla od něj. On se taky nechce rozejít. A navíc mi řekl, že se musím snažit já, ale jak?

Snažit ty? Proč? On je ten co podváděl, tak ať se teď snaží. No ten by letěl 8o

Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 22.04.19 16:56
@Anonymní píše:
On ještě ani neví co chce. Já ho miluji, dnes se to dozvěděla od něj. On se taky nechce rozejít. A navíc mi řekl, že se musím snažit já, ale jak?

Nijak…

pecenaBrokolice
Kecalka 161 příspěvků 22.04.19 16:56

Konkurovat jí můžeš jen jednou věcí - nebudeš žít s blbem, jako (možná) ona teď. Nech ho jít. Očividně k tobě už nic necítí, když o tobě říká, že jsi tlustá, taková a maková, všechno děláš blbě apod. Nechtěla bych být s chlapem, který už o mě nestojí a miluje jinou.
Pokud ty přesto chceš, tak tomu dej čas, pokud ho slečna nechce, omrzí ho to a vrátí se k tobě, se kterou má jistotu.
Ale já bych takového chlapa už k sobě nechtěla. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:01

Jo to říkal, že ho mám nechat chvilku být a že je bez ní nešťastný a taky si myslím, že ho chytla druhá míza. Já sem v tom trochu jiná, nechci mu dát hned kufry za dveře. Chci to zkusit a on též. Ale jak se mám chovat?

terien
Extra třída :D 11293 příspěvků 22.04.19 17:02

To je taková pánská klasika, najdu si mladou, najednou jsem děsnej hřebec a poperte se o mě. A pak je velký překvapení, když se nikdo o nikoho nepere :lol: jestli ho chceš zpátky, tak ho nech jít za milenkou a dej mu pocítit, že taky někoho máš. Takový fofr jsi ještě neviděla :lol: pláčem, prošením a ponižováním ještě nikdo nikoho zpátky nezískal.

Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 22.04.19 17:03
@Anonymní píše:
Jo to říkal, že ho mám nechat chvilku být a že je bez ní nešťastný a taky si myslím, že ho chytla druhá míza. Já sem v tom trochu jiná, nechci mu dát hned kufry za dveře. Chci to zkusit a on též. Ale jak se mám chovat?

Už zase?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:05

Taky sem už nad tím přemýšlela, ale on není moc žárlivý, takže nevím zda by to účinkovalo. Akorát byl v šoku, když mi to řekl a já byla poměrně v klidu, myslel si, že se a ním rozejdu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:05
@Uslava píše:
Už zase?

Jak už zase?

P4ja
Echt Kelišová 9117 příspěvků 22.04.19 17:06
@Anonymní píše:

Jako on ti nasadí parohy a ty se máš snažit?? To by letěl hned. Protože, jakmile mu jednou ustoupíš, pak to budeš mít na talíři pořád. Pokud se nechce rozejít, pak ať s tím něco dělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:08

My už jsme měli neshody déle, a pardon, že prý ho sere, jak sem pohodlná. Jednou zaberu a pak zas zvolnim. To je moje slabost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 17:08

No nezávidím :P, sama jsem si tím přišla cca před rokem, kdy si můj v 51 letech našel o 26 let mladší husu. Akorát s tím rozdílem, že oni spolu táhli víc než půlrok, taky u nás bylo vše špatně :think:, podle něj jsem se neuměla cho ať apod. Našla jsem si milence, on mi pak na to přišel… To bylo boro doma :lol:, no a mezitím ho ta jeho slečna kopla do zadele.
Ty nedělej nic, nech ho být, jestli je zamilovaný, tak je mu vse jedno a bohužel i ty…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama