Jak se chovat na prvním rande?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:19
Jak se chovat na prvním rande ?

Potrebuji radu zkušených
Dneska jsme si s jednim klukem od nas ze skoly domluvili nase prvni rande a ja vubec nevim co mam dělat, jsem strasne nervózni. Vubec nevim jak se mam chovat o cem si máme povídat prostě nic :D
Jake bylo vase prvni rande? Je neco co jste si rekli ze jste delat nemeli nebo naopak? :lol:

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 31.10.18 16:38

Co si tak pamatuju tak nenechat zvitezit nervozitu, hlavně si o něčem povídat, cokoliv škola, zájmy, rodina, hlavně aby nenastalo takové to trapné ticho :D už víte kam půjdete? Chce to něco co vás zabavi, kino nějaká výstava apod, ne si sednout někde na kafe, člověku pak snadno dojdou témata k hovoru zatímco když půjdete třeba z toho kina tak si pak můžete probrat ten film :) hlavně se chovat normálně, přirozeně.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 31.10.18 16:42

Přirozeně.

Uživatel je onlineLucy75
Kecalka 308 příspěvků 2 inzeráty 31.10.18 16:56

:-) no já si pamatuji, že jsme chodili po zámeckém parku, páč jsme byli bez peněz :mrgreen: povídali jsme si hlavně o škole a společných známých.. pak mě vzal za ruku.. sedli jsme si na lavičku.. začli se líbat a další asi hodinu jsme vůbec mluvit nemuseli :mrgreen: 8) chodili jsme pak spolu celý zbytek gymplu a o jednou v červnu mi dal posledních 10Kč, ať vyberu los - vyhrála jsem 5tisíc (což jakoby dnes cca 20) a přesně 2500 na jednoho stál zájezd se školou na Zámky na Loiře a do Paříže :srdce: krásné vzpomínky, takže první rande si užij plnými doušky, jsou to ty nejhezčí vzpomínky :srdce:

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 31.10.18 17:21
@Lucy75 píše: :-) no já si pamatuji, že jsme chodili po zámeckém parku, páč jsme byli bez peněz :mrgreen: povídali jsme si hlavně o škole a společných známých.. pak mě vzal za ruku.. sedli jsme si na lavičku.. začli se líbat a další asi hodinu jsme vůbec mluvit nemuseli :mrgreen: 8) chodili jsme pak spolu celý zbytek gymplu a o jednou v červnu mi dal posledních 10Kč, ať vyberu los - vyhrála jsem 5tisíc (což jakoby dnes cca 20) a přesně 2500 na jednoho stál zájezd se školou na Zámky na Loiře a do Paříže :srdce: krásné vzpomínky, takže první rande si užij plnými doušky, jsou to ty nejhezčí vzpomínky :srdce:

Ty jo, to je takový osudový :potlesk: a co bylo dál? Já z jednoho takovýho rande, kdy jsem měla pocit, že mě šlehnul osud v 16 letech..... mám dnes v 38 dvě děti. :mrgreen: měli jsme první rande, nebo první opravdový a seděli na náměstí před mojí školou a bylo pořád tak nějak trošku trapné ticho.....a on se mě asi, když už neměl téma zeptal, kdy jsem se narodila.....já řekla datum a rok. A on vypálil, že kecám. Nechápala jsem, co může být kecavyho a lhavyho na datumu narození. Trval na tom, že to není možný. Myslela jsem, že mě provokuje a tak jsem mu nabídla, že mu ukážu občánku. A on po ní skočil......a nevěřícně mi oznámil, že jsme narozeni ve stejný den, stejného roku. :mrgreen: Tehdy jsem poprvé v životě měla pocit, že jsem potkala svůj osud 8o A ten den i pocit si umím doteď vybavit.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 31.10.18 17:36
@Anonymní píše:
Potrebuji radu zkušených
Dneska jsme si s jednim klukem od nas ze skoly domluvili nase prvni rande a ja vubec nevim co mam dělat, jsem strasne nervózni. Vubec nevim jak se mam chovat o cem si máme povídat prostě nic :D
Jake bylo vase prvni rande? Je neco co jste si rekli ze jste delat nemeli nebo naopak? :lol:

Ahoj.

To, že Tě pozval on, je důkaz, že se klukům líbíš. A to je pro holku velký bonus.

Takže má rada zní. Ty nedělej nic, ať se snaží on. A pokud Ti bude to jeho snaží jen trochu nepříjemné, tak se slušně omluv a odejdi.

Pokud o Tebe opravdu stojí, tak se zpátky připlazí. :) Pokud ne, tak to s Tebou stejně nemyslel vážně.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 31.10.18 18:05
@tininas píše:
Ahoj.

To, že Tě pozval on, je důkaz, že se klukům líbíš. A to je pro holku velký bonus.

Takže má rada zní. Ty nedělej nic, ať se snaží on. A pokud Ti bude to jeho snaží jen trochu nepříjemné, tak se slušně omluv a odejdi.

Pokud o Tebe opravdu stojí, tak se zpátky připlazí. :) Pokud ne, tak to s Tebou stejně nemyslel vážně.

Pokud to není zoufalec, tak se nikam plazit nebude…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >