Jak se chováte k partnerovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:26
Jak se chováte k partnerovi?

Ahojte hned na začátku se omlouvám že anonym. Zajímalo by mě jak se chováte k Vašemu partnerovi/ manželovi. Jak často a kvůli čemu se hádáte? Přítel vždycky říká, že doma chce mít hodnou, milující, věrnou ženu a že chce mít klid a bez hádek, ale já jsem celkem dost impulzivní. On se o nás stará, pomáhá mi občas s malým, stará se o svojí dceru, nechodí po barech, hospodách a když jo tak 1× za 14 a to je do 23h doma a jednou za rok se občas opije :), nekouří, nehraje automaty, vydělává peníze. Jenže mi občas lže. Ví že nemám ráda jeho kamaráda a když jde s ním tak občas lže že jde s někým jiným, ale mě je to hned jasny a taky mi vadilo, že si píše s kamarádkou, kde konverzaci smazal, abych enbyla nastvaná. Jenže já neumím být furt milá a být nad věcí jak on.Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 15.01.17 11:30

Promluvte si o tom s ním… Proč vám neřekne pravdu atd, že by to bylo mnohem lepší než lhaní.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 15.01.17 11:31

Obcas jsem hystericka, urazliva, vyzaduju jeho pozornost, kdyz ji nemam vztekam se :roll: jak male decko no.
on ti asi lze, pze vi, ze ti ten kamos vadi a delala bys dusno. bud nad veci a ber to v pohode, vim o cem mluvim. nemuzes mu neco nebo nekoho zakazovat, akorat ti bude o to vic lhat.

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 15.01.17 11:32

Partnerství je o důvěře a tam kde není tam to končí. Lhát se ve vztahu nemá akorát to pak nabírá větších rozměrů. upřímně mě tohle dělat partner tak by to absolutně nefungovalo. A hlavně nepíše si z žádnými holkami, říká mi na co bych to dělal když mám tebe a to samé dělám já. Nepotřebuji si psát s kamarádem a on z žádnou kamarádkou. může ti pomáhat jak chce ale tohle by dělat neměl. Pokud se hádáme tak je to jen v tom že se špatně pochopíme, během deseti minut se to vyřeší a je klid :) Chovám se k němu tak jak se chová ke mě on, můžu říct že pro mě dělá první poslední :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 11:33

S láskou a úctou naposledy jsme se fakt hodně pohádali asi před třemi léty nebo to možná je dýl :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 67789 příspěvků 15.01.17 11:33

Obráceně, já bych vyšilovala, kdybych doma musela lhátm že nejdu s tou kamarádkou a jdu s jinou, aby neměla můj manžel blbé pindy, že nemá mou kamarádku rád a že s ní jdu. Takže já bych tedy doma nelhala, ale pindat bych si do přátel nenechala. Takže bych řekla, že bych byla ve finále o dost hnusnější já při obraně svého práva kamarádit se i s někým, kdo mému muži není po chuti.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:34

My jsme spolu 8 let, od mých šestnácti a nikdy jsme se nepohádali tak, abychom spolu do hodiny zase nemluvili… a to v těhotenství se mnou tak třískaly hormony, že když se mnou zůstal i po tomhle, tak už zvládneme vše… to že ti lže je špatně, ale do jaké míry to je proto, že ty děláš scény, to musíte vědět vy

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:36
@Anonymní píše:
Ahojte hned na začátku se omlouvám že anonym. Zajímalo by mě jak se chováte k Vašemu partnerovi/ manželovi. Jak často a kvůli čemu se hádáte? Přítel vždycky říká, že doma chce mít hodnou, milující, věrnou ženu a že chce mít klid a bez hádek, ale já jsem celkem dost impulzivní. On se o nás stará, pomáhá mi občas s malým, stará se o svojí dceru, nechodí po barech, hospodách a když jo tak 1× za 14 a to je do 23h doma a jednou za rok se občas opije :), nekouří, nehraje automaty, vydělává peníze. Jenže mi občas lže. Ví že nemám ráda jeho kamaráda a když jde s ním tak občas lže že jde s někým jiným, ale mě je to hned jasny a taky mi vadilo, že si píše s kamarádkou, kde konverzaci smazal, abych enbyla nastvaná. Jenže já neumím být furt milá a být nad věcí jak on.Jak to máte vy?

pokud ti lze neni to dobry a nesvedci to o nicem dobry zacne lhat v tomhe a bude lhat porad takze bych si s nim promluvila proc ti nerika pravdu neni to urcite jen tak ;) a jak zjisti, ze jeho lzi projdou tak se to bude stupnovat ;)

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 15.01.17 11:55
@JayLee píše:
pokud ti lze neni to dobry a nesvedci to o nicem dobry zacne lhat v tomhe a bude lhat porad takze bych si s nim promluvila proc ti nerika pravdu neni to urcite jen tak ;) a jak zjisti, ze jeho lzi projdou tak se to bude stupnovat ;)

Ale vždy´t ona přesně ví proč jí lže. Lže jí proto aby ji nemusel brzo poslat do pr…

soustruznice
Povídálka 46 příspěvků 15.01.17 12:04

My mame s pritelem krasny vztah, akceptujeme se navzajem a plus minus i sve vlastnosti.Ja jsem vice free, on vice konzervativni, tak to obcas narazi, ale vzdy se to da rozumne vyresit. Taky me sem tam necim nastve, ze se obcas opije, nebo prijde z hospody nad ranem, ale prijde mi naprosto zbytecne kvuli tomu delat doma dusno.
Ja nevim, ale zkus si to otocit. Jak by ses zachovala, kdyby jemu vadila nejaka tvoje kamoska, kterou ty mas rada a stykala se s ni? Ja to mam takhle s jednim kamosem, memu priteli vadi, protoze je to pekny chlap a pritel na nej tak trosku zarli, i kdyz zbytecne. Nenecha si to vysvetlit, ze jsme kamaradi uz 20let a proste mame takovy sourozenecky vztah. Nez aby byla doma ticha domacnost, taky mu nerikam, ze si jdeme sednout, protoze mi to za to nestoji pak poslouchat doma, ze si chodim s chlapama sedat. Muj pritel je puritan a ja jsem volnomyslenkarka. Akceptuji, ze on to nerad vidi, tak mu nezadavam podnet k tomu, abych na to nejak upozornovala. A funguje to takhle uz nekolik let a je to v cajku.
Tvuj pritel to asi dela taky zamerne, aby mel doma klid a ne zbytecnou hadku. Zkus se nad to povznest a neresit blbosti :mavam:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16987 příspěvků 15.01.17 12:14

@soustruznice funguje to tak, protoze ti na to neprisel. Kdybys akceptovala, ze mu to vadi, nikam bys nechodila. Tahle jen normalne lzes, aby byl doma klid. Nechapu, jak muzes psat, ze se akceptujete navzajem. Neakceptujete.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 15.01.17 12:21
@Eemii píše:
@soustruznice funguje to tak, protoze ti na to neprisel. Kdybys akceptovala, ze mu to vadi, nikam bys nechodila. Tahle jen normalne lzes, aby byl doma klid. Nechapu, jak muzes psat, ze se akceptujete navzajem. Neakceptujete.

nikam by nechodila? :mrgreen: jako ze vadi mi, ze se stykas s tim a s tim, ok milacku, uz se s nima nikdy neuvidim? to je ok jo?

Eemii
Neúnavná pisatelka 16987 příspěvků 15.01.17 12:32

@Bůča nevytrhavej to z kontextu, reaguju na to akceptovani..Neni normalni nekomu urcovat, s kym muze a nemuze nekam jit a neni normalni to resit lzi.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 15.01.17 12:51
@Eemii píše:
@Bůča nevytrhavej to z kontextu, reaguju na to akceptovani..Neni normalni nekomu urcovat, s kym muze a nemuze nekam jit a neni normalni to resit lzi.
ale tys napsala
@Eemii píše:
@Bůča nevytrhavej to z kontextu, reaguju na to akceptovani..Neni normalni nekomu urcovat, s kym muze a nemuze nekam jit a neni normalni to resit lzi.

jestli ja to vytrhavam z kontektu, tak ty pak ale taky :nevim: napsalas, ze kdyby ho akceptovala, nikam by nechodila.

Elenloth
Závislačka 3837 příspěvků 7 inzerátů 15.01.17 12:54

My s mužem se k sobě chováme s velkým respektem a úctou (jakkoli to zní možná divně) a já to vyžaduju. Moc se nehádáme, zatím u nás nepadly žádné urážky nebo zraňující slova. Sem tam výměna názorů.
Ale situaci u vás doma docela chápu. Oni chlapi jdou často cestou nejmenšího odporu. No a pokud jsi impulzivní a vyletíš, tak se mu nediv, že ti raději lže, než by to musel absolvovat. Můj muž mi taky zkoušel lhát ohledně něčeho podobného, protože jsem prostě předtím vyjádřila svou nelibost (slušně, klidně, bez scén). K jeho smůle mu to moc nejde, tak jsme si to vysvětlili. Ale stejně to není moc platné - už sice vysloveně nelže, ale na druhou stranu mi to ani neřekne. Prostě je to pro něj jednodušší, než být konfrontován s mým nesouhlasem v podobě kyselého obličeje. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >